3 סיבות בגידה לעתים קרובות מוביל לגירושין

3 סיבות בגידה לעתים קרובות מוביל לגירושין

האם בגידה לשבור את הנישואין מעבר תיקון?

בגידה מוביל גירושים, והוא כנראה הדבר הכי מזיק אחד שיכול לקרות לנישואין. למרבה הצער, היא גם אחת הבעיות הנפוצות ביותר זוג נשוי יעמוד פנים. הסטטיסטיקה משתנה בנושא זה, אך מדווחים באופן נרחב כי 60% מהגברים ו -40% מהנשים ישתתפו בפרשה מחוץ לנישואין בשלב כלשהו במהלך חיי הנישואים שלהם.

אם אתה חווה בגידה בנישואין שלך, את כל הנתונים הסטטיסטיים בעולם כנראה אומר כלום. כרגע, כל מה שאתה יכול לחשוב על זה הדרך שבה בגידה יש ​​ומשפיע עליך. אם אתה רגיל, אתה חווה מגוון רחב של רגשות, אתה עלול לחשוש כי אתה מאבד את השפיות שלך בגלל ההשפעה העמוקה, השלילית, הרגשית של בגידה.

זהו עומק הבגידה והכאב הרגשי שלעתים קרובות מוביל לגירושים אחרי בגידה. רגשות שליליים כאלה קשה לשים מאחוריך ואנשים רבים מרגישים שאין דרך לבנות מחדש את האמון בנישואין.

אם מצאת את עצמך במצב זה, קח לב, הרגשות השליליים שלך בסופו של דבר יתפוגגו וחייך יהיו שוב נורמליים. אם, כדי שזה יקרה, אתה צריך להתגרש, אז אתה מבין הרוב. זה בדיוק איך רוב האנשים להתמודד עם בגידה בנישואיהם.

להלן 3 סיבות בגידה מוביל לגירושין:

1. שלילת הבעיה:

זוהי תגובה ראשונה נורמלית מאוד, ורוב האנשים יבלו קצת זמן פשוט מסרבים להאמין כי בן הזוג שלהם מעורב עם מישהו אחר, לא משנה כמה משכנע את הראיות עשוי להיות. עם זאת, מנסה להיות כנים עם עצמך, לקבל את מה שקרה. רק באמצעות יושר ובהירות אתה יכול לעבור את זה, לא משנה מה קורה בסופו של דבר עם הנישואים שלך.

בגידה היא בדרך כלל תוצאה של בעיות הנישואין. אם אתה לא יכול לקבל את הבגידה של בן / בת הזוג שלך, אתה נשאר עם יותר בעיות שהתחלת עם. אתה צריך להיות מסוגל להתמודד, בצורה בריאה, את הרמאות ואת הבעיות שמובילות לרמאות.

2. כעס מבוטא שלא כהלכה:

אתה תמצא את עצמך חווה כעס אתה לא יודע שאתה מסוגל להרגיש. רומן מתקיף את עצם היסוד של חיי היום-יום שלנו, גוזל מאיתנו את ביטחוננו, מפר את הנדרים שנקטנו כשהתחתנו, ופשטנו את כל שלוות הנפש שאנו מקבלים מהנשואים.

זה נורמלי להרגיש מטורף על בן הזוג שלך ועל שותף רומן שפלש הנישואים שלך. עם זאת, זה גם אחד הרגשות ההרסניים יותר אתה עובד דרך, ולכן חשוב לנסות ולשמור אותו תחת שליטה. אם אתה רוצה לשמור את הנישואים שלך או, לעבור דרך גירושים, כעס לידי ביטוי שלילי ישמור ממך לעשות גם.

למד כיצד להשתמש בכעס שאתה מרגיש בצורה בונה.

3. תחושות דחייה:

אי אפשר שלא להרגיש דחוי באופן אישי כאשר אתה מוצא כי בן הזוג שלך החליף אותך עם אחר. ההערכה העצמית שלך יפגע כל הזמן נמוך בשלב כלשהו לפני שאתה להתאושש.

פנה אל החברים והמשפחה שלך כוח. ללא ספק, אתה לא צריך להגדיר את הכדאיות שלך על בסיס העובדה שבן הזוג שלך מרומה.

נסו להקיף את עצמכם עם אותם אנשים שאוהבים ומכבדים אתכם, שואבים כוח מהרגשות שלהם כלפיכם, ומנסים לא לאפשר לעצמכם להאמין שאתם לא ראויים לאהבה רק בגלל הפעולות של בן הזוג שלכם. נסו להבין כי בן הזוג לקח את הפעולות שהם עשו כי הם נאבקים כדי לפתור את הבעיות האישיות שלהם. זה לא בהכרח אשמתך, ואתה לא פחות אדם כי בן הזוג שלך ניאוף

כולם יחוו את הבגידה של בן זוג שונה. רשימה זו, אם כי היא לא מלאה, היא נקודת המוצא ואת יעזור לך להבין כמה רגשות אתה מרגיש. חשוב לדעת שתגובתך לבגידה היא נורמלית ולהבין כי ייתכן שתרגיש רגשות שונים בזמנים שונים.

אם תחליט להתגרש, טווח הרגשות שאתה מרגיש יהפוך רחב יותר. לכן, זה הכרחי כי אתה לפתח מיומנויות התמודדות טובה כדי להעביר אותך, לא רק את הבגידה, אלא גם את תהליך הגירושין.

No Replies to "3 סיבות בגידה לעתים קרובות מוביל לגירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 18 = 27