3 סיבות עיקריות אנשים באמת להתגרש

3 סיבות עיקריות אנשים באמת להתגרש

 

מדוע רוב הגירושין אינם נגרמים על ידי בגידה או התעללות:

 

זהו מאמר מבוסס דעה על הסיבות העיקריות לגירושין, שנכתב לאחר שנים של עבודה עם לקוחות מתגרשים. אין מחקר מדעי כדי לגבות את מה שאני עומד לחלוק, רק מחשבות ודעות שאספתי במהלך הקריירה שלי בתור מאמן גירושין / יועץ.

לעתים קרובות אני שומע אנשים אומרים שהם מתגרשים בגלל בגידה או "לגדול בנפרד", ?? או יותר טוב, "נפלתי מתוך אהבה" עם בן זוגי. ?? לעתים קרובות תהיתי אם אלה אנשים לרמות, לגדול בכיוון אחר או ליפול של אהבה אי פעם לחשוב על מה יש להם עד לנקודת גירושין מלכתחילה.

איך או יותר טוב, למה אנשים הולכים מ נשוי באושר עד גרושה? משהו קורה בין שתי נקודות אלה ויש לו מעט מאוד קשר עם בגידה או נופלים מתוך אהבה והכל לעשות עם שני אנשים שהם צד הנישואין שלהם חוסר היכולת לזהות כאשר הנישואים שלהם התחיל רע.

 

3 הגורמים העיקריים לגירושין:

 

1. עצלנות:

אנשים לא רוצים לעבוד בנישואים. יש אמונה מוטעית שהנישואים יעשו אותנו מאושרים. כאילו הנישואין הם ישות נפרדת, משהו מחוץ לעצמנו שישרוד וישגשג עם קלט קטן מבעל ואישה.

נשים מתכננות חתונות ענק; לזרוק מקלחות כלה ולהיכנס לנישואין בלי שום מושג מה הנישואין. גברים מוצאים אישה לטפל, מעריץ ולעבוד לטפל רק כדי למצוא את עצמו נשוי למישהו שרק רוצה יותר ואז קצת יותר אחרי זה.

מה קורה כאשר שניהם הופכים מאוכזבים עם הנישואים שלהם?

הם מתחילים להסתכל מחוץ לעצמם כדי להגדיר את הבעיות הנישואין במקום להסתכל על המצב ולשאול, "מה אני יכול לעשות כדי לשפר את המצב?" ??

האשמה היא כנראה הדרך של התנגדות פחות. קל יותר להאשים את בן הזוג או הנישואין באופן כללי מאשר לקחת אחריות על איך הם חיים בתוך הנישואים שלהם ומה השינויים האפשריים הם עשויים להזדקק כדי לאפשר את הנישואין לפרוח.

אנשים עצלים מכדי לעשות את חקר עצמי, ללמוד מיומנויות יחסים טובים יותר ולשים את המאמץ האישי הנחוץ לנישואין. בשורה התחתונה, הנישואין לוקח עבודה קשה ואם אתה לא מחויב לעבוד קשה נישואים לא יחזיק מעמד.

2. חוסר מיומנויות תקשורת:

פשוט ופשוט, אנשים לא יודעים איך לדבר אחד עם השני והם יודעים אפילו פחות על האזנה. השיחות החשובות ביותר שיש לאנשים הן עם בן זוגן, אך הן השקיעו כל כך מעט מאמץ בחוכמה להביע את רגשותיהן ולהקשיב בגלוי לבן הזוג.

זה גם נפוץ עבור בני זוג רוצה להימנע משיחה שהם חוששים יגרום להם או כאב בן הזוג שלהם. אם אתה לא יכול לתקשר, אתה לא יכול לפתור בעיות בחיי הנישואין. הדרך הקלה ביותר לבנות אמון במערכת יחסים זוגית היא באמצעות מיומנויות תקשורת פתוחות וכנות. אם הדיבור וההקשבה אינם הופכים להרגל אין תקווה.

תקשורת כרוכה לדבר על דברים רעים לבוא יחד כדי לפתח תוכנית פעולה לפתרון בעיות בחיי הנישואין. בעיות בחיי הנישואין אינן ניתנות לפתרון ללא נכונות לתקשר. אתה תהיה בסופו של דבר עם בעיות שלא נפתרו, נישואים unfulfilling ותהיות האם "זה כל מה שיש" לנישואין.

תקשורת גרועה או לא תוביל לגידול זה מזה, זה גם ישפיע על הילדים שלך כי אתה לא הגדרת דוגמה טובה עבורם.

אם אתה לא מסוגל לתקשר על הטוב והרע בנישואין שלך, אין שום דרך להרגיש מאובטחת לחלוטין בנישואין. 

3. ציפיות גבוהות:

כמו סם וולטון אמר, "ציפיות גבוהות הן המפתח לכל דבר" ?? אלא אם כן כמובן, אנחנו מדברים על נישואים. ציפיות עצלות יכול ללכת יד ביד כאשר מדובר בניבוי אם הנישואין יסתיימו בגירושין.

כי אישה קונה את שמלת החתונה יקר כנראה יש גם ציפיות גבוהות מאוד של נישואים. גברים ונשים כאחד לעשות הרבה הנחות כאשר מדובר בנישואין ומה לצפות מנישואים. הנחות אלו מבוססות על משתנים רבים ובעיות מתעוררות כאשר התוצאה (נישואין) אינה עומדת בהנחות או בציפיות.

ציפיות בנישואים רק לעתים רחוקות מתיישבים עם המציאות של החיים כמו בתוך הנישואין.

אני אתן לכם דוגמה לציפיות שלא סופקו מהנישואים שלי. נשים נלמדות על ידי החברה שגברים רוצים סקס, גברים חושבים על סקס ושהמין הוא רק טבע שני לגברים. לפי החברה, אם אתה מתחתן עם גבר אתה יכול לצפות כי אדם רוצה סקס איתך.

התחתנתי עם אדם שהגדיר את הכללים שלו בכל הנוגע למין. הוא לא חשב על מין, זה לא היה הטבע השני לו ומאז הוא התחתן עם אישה שציפתה שבעלה ישתוקק אליה מבחינה מינית, אין צורך לומר שיש בעיות בחיי הנישואין, בעיות שמובילות לגירושים.

אם היה מתקשר אלי לפני הנישואין, חוסר התשוקה שלו למין לא הייתי מתחתן איתו. אתה רואה, זה המקום שבו התקשורת והציפיות לשחק תפקיד בתוצאות הנישואין. תקשורת לפני הנישואין יכולה לשמור על כל הציפיות הבלתי מציאותיות שיש לך על הנישואין.

לסיום, אני מאמין כי גירושין הוא לא על בגידה או אומללות. גירושין יכול להיות ונמנע על ידי אלה מוכנים לעבוד קשה על הנישואין, מי יודע איך לתקשר בצורה יעילה לבין אלה אשר הציפיות הן מציאותיות.

תשע פעמים מתוך עשר אם בעל או אישה בוגד הם בוגדים כתוצאה של בעיות הנישואין. בעיות שהיו יכולות להיפתר אם העבודה נעשתה, היו תקשורת וציפיות ריאליסטיות. כנ"ל לגבי אלה שאומרים שהם "התפרקו" ?? או, "נפל מתוך אהבה". ?? נישואין צריך להיות מטופח, אם לא הם נופלים קורבן למספר עצום של בעיות. האם אתה מטפח את הנישואים שלך?

No Replies to "3 סיבות עיקריות אנשים באמת להתגרש"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 81 = 87