28 נישואין העסקה breakers כי יהיה לך מגרש גירושין המשפט | insightyv.com

28 נישואין העסקה breakers כי יהיה לך מגרש גירושין המשפט

28 נישואין העסקה breakers כי יהיה לך מגרש גירושין המשפט

לכולנו יש רמה אישית של סובלנות. בן זוג אחד יכול להשלים עם יותר מבן זוג אחר. עבור חלק, זה לא לוקח הרבה בדרך של התנהגות רעה עבור אותם לחתוך ולרוץ. עבור אחרים, הם קמו והכניסו והתנהגו בהתנהגות רעה.

מה יש לכל בני הזוג במשותף זה, הם, יום אחד, להגיע לנקודה שבה התנהגויות רעות להפוך לשובר העסקה הנישואין. חתונה.

 

קח רשימה זו ולדון עם בן / בת הזוג שלך מה זה פורעי העסקה של הזוג השני הם:

1. בן זוג שאין לו את הגב.

האם אחיך מתייחס אליך כמו לכלוך לפני הבעל שלך והוא לא אומר כלום? האם אמך מבקר את בעלך ומאפשר לה להמשיך? זה התפקיד שלך להיות הגב של בן הזוג שלך!

2. בן זוג שאינו לוקח אחריות.

בין אם זה סירוב לשנות חיתול, לקחת את הזבל או, לומר “אני מצטער” כאשר אתה טועה בבירור, כל בן זוג צריך להיות מסוגל לקחת אחריות. אז, לצאת ולקבל את האשפה אל המדרכה!

3. בן זוג שאינו יכול להיות פגיע.

אם אתה לא יכול להראות פחד או לחלוק את הרגשות שלך, אתה עוסק במערכת יחסים רדודה. כבעל ואישה, אתה צריך להרגיש שניהם בטוחים שיתוף המחשבות העמוקות ביותר שלך ואת הרגשות אחד עם השני. אם לא, אתה תחיה כמו אח ואחות, לא בעל ואישה.

4. בן זוג שאינו עושה מאמץ כדי לעזור לך להרגיש מיוחד.

כולנו רוצים להיות ליטף על ידי אחד שאנחנו אוהבים. אם בעלך שוטף את הכלים אבל לא מנגב את הדלפק, מודה לו על שטיפת הכלים, לא למתוח ביקורת כי הוא לא לנגב את הדלפק.

אם אשתך עובדת במשרה מלאה ומטפלת בית וילדים על גבי זה, תן לה לדעת מאמציה מוערכים.

היא פלא, מתייחסת אליה כמו אל אחד!

5. בן זוג שהתנהגותו גורמת לך ספק.

הוא אומר שהוא יתקן את הברז הדולף הזה, אבל כעבור שלושה חודשים הוא עדיין דולף? האם היא אומרת שהיא תנסה יותר להראות עניין בסקס אבל, 3 חודשים לאחר מכן היא עדיין מניעת? זה התנהגויות קטנות לכאורה כי לקדם את הצמיחה של חוסר אמון מרכזי בנישואין. אל תתנו לדברים הקטנים להכות שורש!

6. בן זוג שאינו מרגיש צורך לתת דין וחשבון על מקום הימצאם?

אין צורך לבדוק בכל שעה על שעה אבל, למען השם, אם אתה הולך להיות 2 שעות מאוחר להגיע הביתה מהעבודה, תן לבן הזוג שלך לדעת. דוח מעת לעת!

7. בן זוג שלא יכול להחזיק עבודה.

ברצינות, זו בעיה ענקית. למצוא עבודה, להתחייב עליה ו להישאר עם זה. זה לוקח כסף, בימים אלה, זה לוקח שני הכנסות לנהל משק הבית. עשה את החלק שלך ואת העבודה!

8. בן זוג ששוכב כל הזמן.

עצרת לכמה בירות עם החבר’ה בדרך הביתה מהעבודה, אבל אמרת לה שהבוס ביקש ממך לעבוד מאוחר. היא הלכה לקניות ובילתה יותר מדי כסף והסתירה את הרכישות שלה בתא המטען כדי למנוע ממך לדעת. שקרים כמו זה בסופו של דבר לצאת וכאשר בן זוג עוסק בשקר אחד אחרי השני לא הופתע כאשר אתה מוצא את עצמך נשוי למישהו שמפקפק כל מה שאתה אומר.

9. בן זוג המוביל את הצד השני.

אתה יכול בצד עם בן הזוג שלך אם הם טועים או ימינה. אם הם כועסים על מעשיו של אדם אחר, אם פעולותיו של אותו אדם היו מוצדקות או לא, זה הרגשות של בן הזוג שלך אתה צריך להיות מודאג. לעשות מה שאתה יכול כדי לשמור על בן / בת הזוג שלך מפני הרגשה ganged ב.

10. בן זוג השובר כל הזמן הבטחות.  

או, גרוע מכך, מכחישה הבטחה. אם אתה מבטיח משהו בן הזוג שלך, לשמור על ההבטחה שלך. 

11. בן זוג המביא מחוץ להשפעות הנישואין.

מה זאת אומרת? לך ולבן-זוגך יש ויכוח. אתה הולך לחברים ולבני משפחה כדי לחזק את נקודת המבט שלך ולהראות לו כמה היא טועה. תפסיק עם זה! אתה לא בן שנתיים והנישואים שלך אינם מגרש משחקים של בית ספר. שמור מחוץ להשפעות מחוץ הנישואין שלך!

12. בן זוג אשר disrespects הנכס שלך.

ייתכן שלא השקיעו 500 $ על כיסא מכוער שהיא אוהבת אבל זה לא סיבה לשפוך קפה על כל זה. אתה אולי חושב האוסף שלו של זכירות כדורגל הוא אינפנטילי וטיפש, אבל זה לא סיבה תיבת אותו במוסך. רק בגלל החזקה של בני הזוג שלך הוא חסר חשיבות לך, זה לא אומר שאתה מקבל להתייחס אליו כאילו הוא חסר חשיבות לבן הזוג שלך. 

13. בן זוג המסרב להתרועע עם חברים ובני משפחה.

במקום ללכת לחג ההודיה עם המשפחה שלה אתה בוחר להישאר בבית ולצפות כדורגל. במקום להשתתף במסיבה במשרד שלו אתה מחליט לקחת סרט עם החברות שלך. אם חברים ובני משפחה להחזיק מקום מיוחד בחייו של בן הזוג שלך, אתה צריך לנסות להתחבר איתם גם. 

14. בן זוג המקנא בחברים ובני משפחה.

לא רק שאתה לא רוצה לקשר עם החברים של בן / בת הזוג שלך, אתה לא רוצה את בן הזוג גם. בדרך כלל זה סימן שאתה מרגיש מאוים וחסר ביטחון. עבודה באמצעות בעיות אלה עם המטפל!

15. בן זוג אשר כל הזמן מדבר על כמה רע שלהם לשעבר היה.

למה התחתנת איתם מלכתחילה? אם בן הזוג שלך עדיין כועס על לשעבר, הם לא גרושים מבחינה רגשית מן לשעבר שלהם. זה לא התפקיד שלך בצד עם בן הזוג שלך נגד אדם אחר, זה לא התפקיד שלך לנסות לתקן את הבעיות בינו לבין אותה. מגיע לך בן זוג מבוגר מספיק כדי להשתחרר מכעס ולהתמקד ביחסים שהם נמצאים בו עכשיו.

16. בן זוג המסתלק מוויכוחים.

בעיות לא מקבלים פתרון אם בן הזוג שלך אינו מסוגל לעסוק בסכסוך ולעבוד איתך כדי למצוא פתרון. זה סימן רע כאשר אחד מבני הזוג אינו מוכן לעמוד על שלהם ולהילחם על היחסים. 

17. בן זוג בוגד.

זה צריך הסבר קטן. אין מקום לנישואין כלשהם על בגידה. אלא אם כן הסכמת, יחד כדי להיות נישואין פתוחים, בוגד הוא בהחלט מפסק העסקה.

18. בן זוג שמכה אותך.

שוב, זה צריך הסבר קטן. תן לבן הזוג שלך לדעת כי בפעם הראשונה הם להרים יד לפגוע בך, תהיה הפעם האחרונה. בלי לשאול שאלות, בפעם הראשונה שאתה מכה, אתה, גבר או אישה, אתה צריך להתרחק הנישואין.

19. בן הזוג צועק, צועק ומקלל אותך.

התעללות מילולית היא הרסנית לבן הזוג שלך כמו התעללות פיזית. התעללות מילולית לא משאיר חבורות אבל, בסופו של דבר זה לשבור את הקשר הנישואין ואת בני הזוג שלך הערכה עצמית. האדם שאתה צועק, צועק ומקלל יהיה יום אחד לקבוע כמה גבולות איתך. 

20. בן הזוג שאינו מכבד את הגבולות האישיים שלך.

לכולנו יש גבולות אישיים וראויים שיהיו מכובדים על ידי בן זוג. לדוגמה, יש לי חבר שבעלה מסרב לסגור את הדלת כשהוא הולך לשירותים. לחבר שלי יש בעיה עם צפייה באנשים אחרים ללכת לשירותים. לא משנה כמה זמן היא אומרת לבעלה זה מטריד אותה לראות אותו יושב על הסיר, הוא ממשיך ללכת לשירותים עם הדלת פתוחה. זה דבר קטן אבל הוא מראה חוסר כבוד גדול לגבולה על ידי התעלמות מבקשתה. 

21. בן זוג שלא להישאר מחוץ לעסק שלך.

אם לאשתך יש בעיות עם הבוס שלה, תן לה להתמודד איתו. כנ”ל לגבי בעלך. הנישואים שלך אינם אפיזודה של עקרות הבית האמיתיות של בראבו. כל סכסוך שבן הזוג שלך צד לו, הוא הסכסוך שלו, אין לך צורך להיכנס ולנקות אותו.

22. בן זוג ששוכח ימי הולדת, ימי נישואין או חגים מיוחדים.

ברצינות אנשים, לקנות את בן / בת הזוג ואת יום ההולדת מתנה. שים קצת מאמץ להראות להם נתת להם קצת מחשבה על ימים מיוחדים. כרטיס ולנטיין שאומר, “יום שמח VD” אינו מתאים!

בן זוג מכור לדרמה.

כמה אנשים חיים ומתים על ידי כמה דרמה קורה בחייהם. אם אין דרמה, הם ייצרו דרמה. אני מדבר כאן על שני מגדרים. אל תהיי מלכת דרמה! התמקד בשמחה במקום לערבב את הסיר.

24. בן זוג המאיים על גירושים לעתים קרובות.

יש לך ויכוח על לאן ללכת בחופשה ואת בן / בת זוגך מאיים גירושים אם אתה לא מסכים עם הבחירה שלהם. בן זוג שמאיים כל הזמן על גירושין, הוא חסר כל כך במיומנויות של פתרון סכסוכים. 

25. בן זוג ששותה יותר מדי.

גדלתי עם אב אלכוהוליסט. לא הייתי מאשים אף אחד על שזרק את המגבת על בן זוג כזה. אלכוהוליזם ונישואין אינם הולכים יד ביד. זוהי התנהגות הרסנית כל כך, לא להשלים עם זה!

26. בן זוג עם כונן מיני נמוך.

זה חייב להיות עבד! אם המין מתמעט כמעט ללא שום דבר אחרי שנאמרים את הנדרים, התחתנת עם מישהו שהשתמש במין כדי לתמרן אותך לנישואים עם מישהו שאינך מכיר. 

27. בן זוג בעל היגיינה ירודה.

אם בן הזוג שלך מרגיש צורך להגיע לחומר חיטוי לפני קיום יחסי מין איתך, להתקלח. היגיינה ומראה הם חשובים לאחר הנישואין כפי שהיו לפני הנישואין. איך להיות slob שלא אכפת לי אחרי הנישואים הוא שובר העסקה.

28. בן זוג שמבטל את המחשבות והרצונות שלך.

נישואין הם שותפות, להתייחס אליה כאל אחד. אם בעלך אומר לך, “לא אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו מכונית חדשה,” לקחת את דאגתו על כספים ברצינות. אם אשתך אומרת, “אני צריכה להתערב ולעזור עם הילדים בזמן שאני מבשלת ארוחת ערב.” פשוט תעשי את זה!

רוצה נישואים מאושרים? היכרות אחד עם השני של breakers יעזור למנוע ממך לעסוק התנהגויות שעלולות לסכן את בריאות הנישואין שלך ולהוביל גירושים. זה מידע טוב שיש!

No Replies to "28 נישואין העסקה breakers כי יהיה לך מגרש גירושין המשפט"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    12 − = 9