21 עצות עבור העברת לאחר גירושין

21 עצות עבור העברת לאחר גירושין

גירושין הוא אחד מאותם אירועים בחיים כי כוח שינויים ענקיים בחיים שלך אם אתה אוהב את זה או לא. הלאה אחרי הגירושין, לא משנה כמה חזק אדם אתה, הוא מאתגר. הניסיון מלמד אותנו כי גירושין דופק את הרוח מתוך המפרשים שלך - ללא קשר למי הוא אשם או מה הנסיבות.

ללא שם: אני עושה נהדר שוב. לא, למעשה, אני יותר טוב. אבל למען האמת, לא חשבתי שאגיע לכאן שוב.

רבים מכם כנראה מרגישים ככה עכשיו. אני כותב כדי לתת לך תקווה שהדברים יסתדרו לא רק בסדר, אלא יותר טוב מאשר בסדר. בסדר? אתה תתקע ותמשיך לחיים נהדרים!

ראשית, הודעה חשובה זו: אין מחלקה רגשית ההצלה בא להציל אותך מכל החרא החדש הזה. ללא שם: כן, אני יודע, הוא bummer. אתה לבד בראש שלך כל יום עם מגוון של רגשות - כעס, הקלה, השפלה, דיכאון, ופחד. אתה מבולבל, המום באותו רגע. לפעמים זה קורה כבר שנים.

אתה עלול להרגיש כמו כישלון unattractive כאילו איבדת את היקר ביותר שנים של החיים שלך. רק בשביל הכיף, בואו גם לזרוק את חוסר הביטחון החדש שלך, מקבל בקלות מעוצבן, מפעם לפעם ארס ארס, כעס מודחק, תשישות רגשית ופיזית ואת נוף אווירי בלתי נתפס למדי הבחירות של החיים שלך. נראה שלכל החיים האחרים יש חיים משותפים, בזמן שלא.

אתה גם כנראה יש הרבה דברים חדשים לדאוג החל כסף לעבודה, טיפול בילדים הסדרי משמורת, שלא לדבר מנסה להבין מי לעזאזל אתה ומה, או מי אתה רוצה בחיים שלך קדימה.

רצועה על "הגישה שלך" darlin כי שלך ברצינות הולך צריך את זה בשלב זה של בנייה מחדש של החיים שלך לאחר גירושין.

אני באמת מאמין "היחס" הוא הכל בשילוב עם חוש הומור, אתה תהיה חמושה אפילו את הגרוע ביותר של ימים. אני אזהיר אותך כי נוסחה זו אינה חסינת תקלות וזה לא עובד כל יום. אבל זה בטוח עובד על רוב הימים כמו שאתה עובר הלאה מהחיים הישנים שלך למותג חדש וטוב יותר!

להלן 21 עצות כיצד לשמור על הגישה שלך מותאמת ולהמשיך הלאה לאחר גירושין

 1. ראשית, אל תטעו, זה "אתה" נגד "אתה" כל יום. אז אתה מקבל להחליט מי מנצח. החושך שאתה או הבהיר.
 2. זכור כי אתה לשתק את עצמך על ידי התמקדות דברים שאין לך ולא יכול לעשות. במקום זאת, להתמקד במה שיש לך, והוא יכול לעשות.
 3. סלח לעצמך: נסה לא להכות את עצמך - החיים יכולים לעשות את זה בשבילך.
 4. למד ליצור קצת ניצחונות על עצמך ולבנות עליהם. תירה על דבר אחד קטן כל יום זה יכול להראות התקדמות בתחום מסוים של החיים שלך.
 5. אל תפחד לבקש עזרה: נשים נותנות יותר מדי וגאות מכדי לבקש עזרה. אף אחד לא יכול לקרוא את דעתך.
 6. החיים החדשים האלה הם עבודה בתהליך, ולכן תצטרך ללמוד סבלנות. יצירות מופת לקחת זמן כדי ליצור!
 7. יש לך אחריות על ילדיך לעשות כל שביכולתך כדי לשמור על מערכת היחסים שלהם עם שני ההורים חמים, אוהבים ואזרחיים, אם אפשר. לטוב ולרע, חייהם השתנו ללא הסכמתם.
 1. הפוך את עצמך עסקה שתעבוד על הבנת עצמך לפני שתנסה למצוא שותף חדש. כעת יש לך הרשאות אישור יש יחסים זמניים למבוגרים כדי להרגיע את הנשמה שלך, אבל לא להציג שותפים רומנטיים לילדים שלך אלא אם כן זה רציני.
 2. לחפור עמוק למצוא את האומץ להיות פרואקטיבית. אף אחד לא עוצר על ידי כדי לבדוק אותך כל יום; יש להם בעיות משלהם.
 3. למד לתת את פרפקציוניזם ללכת: בכל פעם שאתה מרגיש את הלחץ כדי לקבל יותר מדי דברים לעשות ביום, לשאול את עצמך אילו דברים באמת לא משנה ולתת להם ללכת. זה משחרר.
 4. חברים ייקחו צד זה יזיק, אבל אלה נכון יהיה שם להקשיב ויהיה שם לנצח.
 5. אם אתה עובד הורה אחד לעשות כל שביכולתך כדי לוודא שאתה מוצא את המטפלים הטובים ביותר עבור הילדים שלך. אתה תשיג שקט נפשי כאשר זה קיים.
 1. אתה תהיה לבד בפונקציות המשפחה עם או בלי הילדים שלך - להתרגל לזה.
 2. אתה תהיה להפיל את הילדים שלך עם המזוודה שלהם ולהרגיש כמו שטויות. אז אתה תהיה לבד. אתה גם שונא את זה או אוהב את זה. למד לנצל את הזמן הזה אנוכי; זה חשוב ומשפטי שיש לך הנאה בחיים שלך.
 3. מצא עבודה אשר עוסקת אותך וממשיך לבנות על מיומנויות סחירות שלך. זה לא רק לשמור על המוח שלך מגורה, אבל זה יעזור לך להרוויח יותר כסף, אתה צריך את זה.
 4. חפש השראה להאכיל את הנפש ואת הנפש עם מידע אופטימי.
 5. להכין רשימה "דברים לעשות לפני שאני מת" עם כל החלומות שלך ואת השאיפות, דברים מהנים שאתה רוצה לעשות. ואז להתחיל לעשות אותם ולבדוק אותם!
 6. תלמד לישון לבד אבל גם לבוא וללכת כרצונך על לוח הזמנים שלך.
 7. חשוב לך להישאר בריא! תרגיל מעלה סרוטונין במוח שלך ומסייע להילחם בדיכאון.
 8. לאלץ את עצמך להישאר מעורב עם אנשים ולחבר לעסקים ולעונג.
 9. כאשר אתה חושב שאין לך כוח, לחפור עמוק יותר. אתה תהיה מופתע ממה שאתה אף פעם לא ידעתי היה בתוכך.
 10. כמו כן, זכור שאתה לא לבד. ישנם רבים אחרים החיים את אורח החיים שלך להבין ויש לך בשבילך.

No Replies to "21 עצות עבור העברת לאחר גירושין"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  20 − = 14