17 דיני גירושין ונישואין מוזרים

17 דיני גירושין ונישואין מוזרים

גירושין הם מעולם לא חוויה מהנה. איכשהו שני הצדדים צריכים לבוא להסכם ולעקוב אחר החוקים שקבעו ארצם. גירושין מטופל בצורה שונה לחלוטין ברחבי העולם. חוקי הגירושין במדינות מסוימות הם מוזרים ביותר ובמקרים מסוימים, מאוד לא הוגן. המחקר שלנו מצא כי ישנם מספר רב של חוקי גירושין מוזר ומשונה באמריקה וברחבי העולם. 

1. אתה יכול להאשים צד שלישי

בשבע מדינות אמריקאיות, כולל מיסיסיפי וניו מקסיקו, אפשר להאשים אדם שלישי בהתמוטטות הנישואים.

האדם הוא להיות מואשם להרוס את הנישואין ניתן לתבוע עבור כמויות גדולות של כסף. הם קוראים לזה 'ניכור של חיבה' התיאוריה. עם זאת, יש צורך בהוכחה. בן הזוג המר צריך להוכיח איכשהו שמעורבותו של האחר גרמה לנישואים להיכשל. זה כנראה למה יש כל כך הרבה חוקרים פרטיים באמריקה.

2. לא להיות חותם לחוקים.

זה די נפוץ אחד מבני הזוג לא להסתדר עם המחותנים שלהם. לנשים רבות יש קשר שביר עם חמותן, ולא כל הגברים מקבלים את חותמת האישור של הוריהם. עם זאת, חוק ויצ'יטה, קנזס נוצר כדי לעודד את כולם להסתדר ולשחק משפחות מאושרות. בן זוג לא יורשה להתגרש אם הסיבה לגירושין היא, בן הזוג השני התייחס רע החות שלהם רע. 

3. אם השותף שלך משוגע

בניו יורק, תינתן לך גירושין אם תוכל להוכיח שהשותף שלך השתגע.

התמוטטות נפשית על ידי בן זוג אחד מספיקה עבור השני כדי לבטל את הנישואין. עם זאת, הם צריכים להיות חולה נפש במשך לפחות חמש שנים במהלך הנישואין. חמש שנים זה זמן רב לחיות עם מישהו שיש לו בעיות נפשיות חמורות ואתה גם צריך לטפל בהם גם אחרי שאתה גרוש.

4. אם אתה נשוי על מעז.

את יוצאת לבלות לילה שיכור והחברים שלך מעיזים להתחתן כדי שתעשי את זה, רק בשביל בדיחה. ובכן, לא פחד, אם זה קורה בדלאוור, אתה יכול לקבל ביטול. זה יינתן אם אחד או שני הצדדים נכנסו הנישואין כמו צחוק או מעז. זהו חוק המעודד בבירור אנשים להתחתן באמצעות טיפשות! 

5. סוף הנישואין הנוכחי שלך על ידי נישואים מישהו אחר

נשים אבוריג'יניות באוסטרליה הן בר מזל מספיק כדי לקבל אפשרויות שונות שונות אם הם רוצים לקבל גירושין. הם יכולים לנסות לשכנע את בעלה להתגרש או שהם פשוט יכולים להתחתן עם מישהו אחר. הם יכולים לברוח עם בן זוג אחר והנישואים הנוכחיים שלהם יסתיימו מיידית. זה נראה כמו דרך די קל לצאת נישואים, אבל אז אתה כנראה כנראה להתחתן עם האדם הבא מהר מדי בסופו של דבר להתגרש מהם בכל מקרה.

6. לחיות בנפרד מסתיים הנישואין שלך

כל האנשים אסקימו צריך לעשות אם הם נמאס להיות נשוי הוא פשוט לחיות בנפרד. אם הם חיים בנפרד אז הנישואים שלהם ניתן להסתיים, זה פשוט כמו זה. אם זה היה מותר במדינות אחרות אז שיעורי הגירושין יהיה הרבה יותר גבוה. 

7. נשים צריכות להמתין שישה חודשים להינשא מחדש לאחר גירושין

יש כמה חוקי גירושין מוזרים ביפן.

זה, בפרט, הוא בהחלט נוח יותר לגברים. נשים חייבות להמתין לפחות שישה חודשים לפני שיוכלו להינשא שוב לאחר הגירושין, אך חוק זה אינו חל על גברים. הם יכולים להינשא בכל פעם שירצו. חוק יפני נוסף מאפשר לאח מבוגר יותר לשאול את חברתו של אחיו הצעיר על ידה בנישואין, אך שניהם חייבים להסכים לכך. 

8. אישה יכולה לקבל גירושין אם היא לא תקבל קפה טרי

חוק הגירושין המצחיק הזה נלקח ברצינות בסעודיה. תאמינו או לא, אישה יכולה להגיש בקשה לגירושין אם בעלה לא יספק לה קפה טרי. אם הם לא מקבלים את תיקון הקפאין שלהם, זהו. כנראה קפה טרי הוא המפתח לנישואין מאושרים בערב הסעודית. מעניק משמעות חדשה ל"סיבות "לגירושין.

9. גבירותי, לא לקבל שיניים שקר בלי לשאול את הבעל שלך

זה חייב להיות אחד חוקי הנישואין הכי מצחיק בעולם.

גברים עשויים להחליט לסיים את נישואיהם אם אשתו תקבל שיניים תותבות בלי לספר להם. נשים בוורמונט צפויות לקבל את הבהירות מבעלה לפני שהם משקיעים בשיניים תותבות. כולנו יודעים כי הכנות חשובה בכל הנישואין, אבל הם שיניים שקר באמת כי הרבה של העסקה breaker?

10. להתחתן עם מי שאינו חי עוד

זה בהחלט חוק הנישואין המוזר והמצמרר ביותר שם בחוץ. זה לא חוק גירושין כשלעצמו, אבל צריך היה לכלול אותו כי זה כל כך מוזר. בצרפת מותרות נישואין שלאחר המוות. אם אחד מהאנשים שמתחתנים הוא כבר מת אז זה בסדר. האם הם לא ירצו לומר מי הם נשואים בלי להיות נוכחים? זה קורה מאז מלחמת העולם הראשונה, כאשר אנשים רבים בעצב איבדו את שותפיהם במלחמה. מתברר שבצרפת יש מאות בקשות בשנה. מה קורה אם הם רוצים גירושין?

11. לכתוב על פיסת נייר שאתה נשוי

חוק מוזר נוסף לכאורה חסר טעם שקיים מונקו כרוך צורך לכתוב הודעה על קצת נייר. כל שעליכם לעשות הוא לכתוב פתק שמכריז על נישואיכם ולשים אותו באולם העירייה המקומי. עם זאת, אסור לך לקחת את זה אחרי יום, הוא חייב להישאר שם לפחות 10 ימים אשר חייב לכלול גם שני ימי ראשון. אם זוגות לא עושים את זה אז הנישואים שלהם לא יכול לספור. 

12. שעועית, תפוחים, בשר, חוט ייתן גירושין.

אחד מחוקי הגירושין המצחיקים ביותר בעולם שעדיין לא נמחק הוא שגבר יכול להתגרש מאשתו כל עוד הוא משאיר אותה עם 10 פאונד של שעועית יבשה, 5 קילו של תפוחים יבשים, צד של בשר ושפע חוטים שאסור לסרוג לעצמה גרביים במשך שנה." איזו דרך מצחיקה לשים קץ לנישואים. אין ספק שאשה מעדיפה לקבל חצי בעליה ונכסיה, אבל כנראה, פירות, ירקות, בשר, חוט מספיק טנסי. 

13. אין גיל מינימלי לנישואין

למרבה הצער, בערב הסעודית, אין גיל מינימלי לנישואין. כלומר, אפילו תינוקות וילדים יכולים להתחתן לפני שהם אפילו מבינים מה הנישואין.

בית משפט בסעודיה בשנת 2008 הכחיש ילדה של שמונה שנים רק גירושין מבעלה, שהיה 58. 

14. גירושים אינם מותרים, אין חריגים

במקומות נבחרים, כולל הוותיקן והפיליפינים, הגירושין אינם מותרים אפילו. הנישואין קדושים כל כך עד שאי אפשר להסתיים. עם זאת, ביטול מותר אך קשה מאוד להשלים. 

15. אתה לא יכול להתחתן עם אותו אדם ארבע פעמים

ב קנטקי, מותר לך להתחתן עם אותו אדם שלוש פעמים אבל לא ארבע. מי יתחתן ויתגרש מאדם שלוש פעמים בכל זאת? בוודאי לאחר הגירושין הראשונים או אפילו השני, אתה יכול להיות שהוקמו לך לא נועדו להיות ביחד.

16. גירוש ללא תקלות אינו מותר; חייבת להיות סיבה

באנגליה, אתה צריך למצוא סיבה להתגרש. החוק ללא גירושין גירושין לא קיים כך הרבה זוגות צריכים לנסות להבין סיבה ספציפית מדוע הם מתגרשים, אלא פשוט לא אוהבים אחד את השני. 

17. זה בסדר להתחתן בני משפחה ב...

באופן מפתיע, אנשים באלבמה עדיין רשאים להתחתן באופן חוקי עם בני משפחתם. 

No Replies to "17 דיני גירושין ונישואין מוזרים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    62 − 57 =