12 דרכים להילחם בלחץ הורים יחיד

12 דרכים להילחם בלחץ הורים יחיד

לאחר "אחד מאותם ימים", כאשר כל זה מרגיש כמו יותר מדי? כאשר הילדים שלך קורעים את העצב האחרון שלך, ואתה רוצה אתה יכול להפוך את כל הבית שלך למישהו אחר במשך שעה? רגעים אלה בהחלט אינם מוגבלים להורים בודדים, בשום אמצעי. ובכל זאת, המופע שלהם יכול להרגיש קשה יותר לנהל כאשר אתה הורות לחלוטין בעצמך, ללא מערכת גיבוי באופן זמני "להשתלט" בשבילך.

עבור רבים, את הצטברות של מתח יחיד הורה יכול להרגיש מוחץ מאוד. בפעם הבאה שתרגישו שאתם מוכנים לצעוק, נסו אחת מההצעות המהירות.

12 דרכים להילחם בלחץ הורים יחיד

 1. טלפון לחבר. לפעמים אתה צריך להזכיר לך שאתה לא לבד. גם הורים אחרים עוברים את המאבקים האלה - כי ההורות היא באמת עבודה קשה. אז להושיט ולשתף את מה שאתה עובר עם מישהו שאתה בוטח.
 2. שתף חיבוק. תפוס את kiddos שלך בחיבוק דוב חם ואוהב. אין דבר כזה להפיג מתח יחיד.
 3. לְשַׂחֵק. לעלות על הרצפה ולשחק משחק לוח יחד. הגדרת כל דבר אחר בצד, אפילו במשך עשר דקות, יכול לעשות הבדל עצום.
 4. לִרְקוֹד. כן, להפעיל קצת מוסיקה ולקבל לזוז. (לא חושב, פשוט לעשות את זה!)
 5. קח טיול משפחתי. תרגיל ואוויר צח יעזור לנקות את דעתך.
 6. לשחק עם חיית מחמד. יש לך כלב או חתול? ללכת לאיבוד בעולם שלהם במשך כמה דקות יעזור לשחרר מתח יומי ולתת לך הצצה נחוצה מאוד של מה שחשוב באמת. 
 1. שים את עצמך פסק זמן. כאשר אתה צריך הפסקה, לקחת אחד. הכר את הזמן שלך, אפילו אם זה אומר לסגור את עצמך בחדר האמבטיה לנשום מהירה.
 2. שנה את השגרה שלך. לעשות משהו לאחור. יש המדבר לפני ארוחת הערב או לשרת פנקייק וביצים כמו ארוחת הערב. עושה משהו טיפשי כזה יכול להיות בדיוק מה שאתה צריך כדי Jumpstart קצת כיף משפחתי ויחד.
 1. יצירת ספא ​​בבית. בתורו נותן את עצמך ואת הילדים שלך פדיקור או פנים. (הילדים שלך יחשבו שזה היסטרי לראות אותך לובשת מסיכת פנים!)
 2. לקרוא. קרב מתמשך ההורה הורה יחיד על ידי ההוצאות זמן מה כל ערב לקרוא ספר יש לך עין על שלך. או שקול לקרוא ספר פרק בקול רם עם הילדים שלך. הם ייהנו כמה רגעים כדי להתכרבל, ואת הפעילות יהיה מרגיע עבור כולכם.
 3. להתמודד עם הסביבה שלך. תן לכל אחד מבני המשפחה קבוצה של מטלות לעשות, ולעבוד ביחד. כאשר הבית נקי שעה מעכשיו, אתה פשוט יכול להרגיש הרבה יותר טוב.
 4. שחרר. לבסוף, להתמודד עם הלחץ הורה יחיד על ידי מתן רשות עצמך להיות פחות מושלם. המאפשר לילדים שלך לראות את האמיתיים אתה יבלות וכל יהיה חופשי אוֹתָם ציפיות לא מציאותיות ומשקל הפרפקציוניזם.

No Replies to "12 דרכים להילחם בלחץ הורים יחיד"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  8 + 2 =