11 עצות להגנה על הכסף שלך במהלך גירושין

11 עצות להגנה על הכסף שלך במהלך גירושין

מלבד הרווחה של הילדים שלך, להגן על הכסף שלך במהלך הגירושין שלך צריך להיות מוקד חשוב. כסף הוא נושא אחד אתה יכול להתחיל להגן ולהכין במשך זמן רב לפני שאתה קובץ עבור גירושין.

אם אתה חושד בן הזוג שלך מסתיר כסף, אם אתה חושב ההפרדה וגירושין יהיה חריף חידה עם סכסוך, אתה צריך לנקוט באמצעי זהירות עם הכספים שלך מראש הגשת התביעה.

ראשית, הנה פתק חשוב עבור אמהות להישאר בבית: "הכסף שלך" הוא הכסף שבעלך מרוויח כדי לשמור על הבית לצוף. כאשר שניכם הסכימו שתישאר בבית כדי לגדל את הילדים יש הסכמה מרומזת כי ההכנסה האחרת תכסה את ההוצאות של בני הזוג ושל בני המשפחה. לכן, אם אתה בסופו של דבר להתגרש, לא חושב כי אתה לא מרוויח הכנסה נפרדת כי אין לך כסף כדי להגן.

אתה והילדים שלך צריך להיות בטוח כלכלית עד שאתה יכול לחזור לעבודה, זה אומר שאתה מוכן להגן על חלק מהכנסותיו אתה צריך להישאר בת קיימא מבחינה כלכלית לאחר הגירושין הוא סופי.

טיפים להגנה על הנכסים שלך במהלך גירושין

הנה הדרכים הטובות ביותר להגן על הכסף שלך כאשר מתגרשים.

פתיחת חשבונות בנקאות אישית

אם אין לך חשבון בנק בשמך בלבד, פתח חשבון בדיקה וחיסכון. ליידע את בן הזוג שלך כאשר אתה עושה זאת ולתת להם חשבונאות של כמה כסף אתה תהיה הפקדה בחשבונות.

אתה רוצה את בן הזוג שלך להיות מודעים חשבונות אלה, כך שאתה לא יהיה מואשם בניסיון להסתיר כסף בנישואין.

ברגע שאתה נפרד לקובץ גירושין תצטרך מזומנים כדי לכסות את שכר טרחת עורך דין, דמי בית המשפט, ואם יש צורך מקום חדש לחיות. כלל אצבע טוב הוא לא להגיש בקשה לגירושין עד שיש לך מספיק כסף עבור שכר טרחת עורכי דין והוצאות מחיה לפחות 3 חודשים.

סגור את כל חשבונות האשראי המשותף

לשלם ולסגור את כל חשבונות אשראי משותף לך ולשותף שלך להחזיק ביחד. בין אם מדובר בכרטיס אשראי יעד או משכנתא הביתה, חשבונות אשראי צריך להיות משולם אם אפשרי, או לשים את שם אחד או את שם בן הזוג השני לבד.

אם אתה לא יכול לשלם את חשבונות האשראי לדבר עם הנושים שלך ולגלות מה הצעדים שצריך לנקוט כדי לקבל את השם שלך הוסר מן החשבונות. כאשר אתה הולך להתגרש גישור או גירושין המשפט, כל החובות יצטרכו להיות מפוצלים במהלך המשא ומתן ההתנחלויות גירושין. ככל שיש לך פחות חובות, פחות לחץ במהלך המשא ומתן.

אם אתה לא עובד או יש לך הכנסה, לעודד את ההכנסה הכנסה בן הזוג כדי לעזור לך להסיר את השם שלך מכל חשבונות משותפים. אם יהיה צורך, אתה יכול לנהל משא ומתן על הפיצול של החוב על ידי מבטיח לקחת על עצמו חלק מהחוב הנישואין פעם אתה עובד להרוויח שכר מחיה.

כדי להגן על הכסף או ההשקעות המוחזקות בחשבונות משותפים, אתה יכול גם למשוך מחצית הכסף. אם אתה למשוך את כל הכסף בית המשפט יכול להזמין אותך לתת חצי בחזרה. אפשרות אחרת היא לשנות את סמכות החתימה על כל חשבון משותף, כך ששניכם חייבים לחתום על מנת להשלים עסקה. במקום מר או גברת החשבון יקרא, מר וגברת דורשים חתימות של שני בני הזוג לפני כספים בחשבון ניתן להשתמש.

הגן על חפצי הערך שלך

אם אתה במערכת יחסים פוגעת או מאמין בן הזוג שלך יהרוס או להסתיר רכוש יקר להסתיר אותם. זכור, עם זאת, כל חפצי ערך שיש לך שנרכשו עם קרנות הנישואין יהיה צורך להיות מוערך ו לפצל במהלך תהליך הגירושין.

מה שאתה רוצה לעשות זה להגן על נכסים בעלי ערך, אבל לא להסתיר את העובדה שהם נמצאים ברשותך. כאשר אתה קובץ רשימה של נכס משפחתי עם בית המשפט, הקפד לרשום כל חפצי ערך שהסרת מהבית. אל תמכור חפצי ערך אם אתה צריך מזומנים. אם תעשה זאת, תצטרך לשלם את הכספים בחזרה במהלך המשא ומתן ההתנחלות גירושין.

אין ליטול חוב חדש

מה שאתה רוצה זה לחסוך כמה שיותר כסף לפני שאתה קובץ עבור גירושין. הפעלת חיובים על כרטיס אשראי לא חוסך כסף. לאחר שתקבל את שמך הוסר מכרטיס יעד מסוג זה, חתוך אותו.

זה כסף מכאן עד הגירושין שלך הוא סופי. לשמור על ראש חכם ולשמור על העתיד, כך שאתה לא מתחיל את חייך החדש עם חוב מכריע כרטיס האשראי.

בקשה עותק של שני דוחות אשראי

אתה רוצה לדעת, לא רק איך האשראי שלך נראה אבל אותו דבר עבור בן הזוג שלך. האם יש להם חשבונות אשראי פתוחים על שמם לבדם כי לא היה לך ידע? האם הם עשו החלטות מטופשות שמשפיעות לרעה על שניכם ועל דוח האשראי שלהם? אם יש בעיות עם דוחות אשראי, אתה יכול ללכת לעבוד ניקוי שלך אם יש לך עותקים של שני דוחות אשראי.

קבל תיבת דואר

אתה לא רוצה את המידע הבנקאי החדש שלך, או כל דבר אחר הקשור הרצון שלך גירושין ללכת לכתובת שבה זה יכול להיות יורט על ידי בן הזוג שלך. כדי להגן על הפרטיות שלך לשמור על בן הזוג שלך מלקבל את ידיהם על מסמכים חשובים, להגדיר תיבת דואר יש את הדואר שלך נמסר שם.

מסמך לפני קובץ

אתה רוצה לקבל ראיות של חפצי ערך ומקורות במזומן לפני הגשת בקשה לגירושין. לצלם תמונות של רכוש משפחתי. האם קנית שעון סבא יקר במהלך חופשה בגרמניה? לצלם תמונה! יחד עם תמונות של רכוש, ליצור עותקים של חשבונות חשבון בנק חשבון השקעות. שמור את כל התמונות האלה ומסמכים במקום בטוח מחוץ לבית.

קבל הכשרה עבודה לפני קובץ

אם אתה כבר להישאר בבית, בבית אמא ואין לי כישורים סחירים, לחזור לבית הספר לפני לקפוץ לתוך גירושין. אתה יכול להגן על פוטנציאל הרווחים שלך בעתיד על ידי וודא שיש לך פוטנציאל הרווחים בעתיד. אל תעשה את הטעות כי תוכל לחיות את הילד תמיכה מזונות תוך כדי לחזור לבית הספר.

חוקי המזונות משתנים בצורה דרסטית. היום, תקבל מעט מאוד לתקופה קצרה מאוד של זמן.

להיפטר של חוסר איזון כוח פיננסי

אם בן הזוג שלך תמיד היה אחראי לשלם את החשבונות ואת שמירה על כספים, זה צריך להשתנות. לדעת בדיוק כמה כסף מגיע לבית שבו הוא יוצא לשים אותך על רמה בסיסית עם בן הזוג שלך ברגע שאתה קובץ ולהתחיל משא ומתן על הסדר גירושין.

דע את הערך של פנסיה וחשבונות פרישה

קרנות פרישה הן בדרך כלל הנכס הזוגי הגדול ביותר. היכרות עם הערך של חשבונות שלך ושל בן הזוג שלך וכיצד הם מחולקים במהלך גירושין על פי חוקי הגירושין של המדינה שלך מעמיד אותך במצב טוב יותר, אחד לא להיות ניצלו במהלך המשא ומתן על הסדר גירושין.

אל תבקשו "מזונות"

מזונות היא הכנסה חייבת. נסו להגיע להסכם זה לא תווית תשלום מבן הזוג לשעבר שלך כמו "מזונות" בניירת המשפטית. אם זה לא מופיע מזונות בגזר הדין הסופי של גירושין, אתה לא צריך לטעון את זה כהכנסה בזמן המס. אז, לאחר הגירושין הוא הגיש ומשא ומתן החלו, לשים לב כי מזונות אינו מופיע במסגרת צו גירושין הסופי שלך.

גירושין מזעזע את הרגשות שלך והוא יכול לגרום לך לקבל החלטות רציונליות כשזה מגיע כספים או, כל היבט אחר של תהליך הגירושין. אם נקטת בצעדים פרואקטיביים כדי להגן על הכסף שלך לפני שאתה קובץ עבור גירושים זה רק הגיוני כי אתה תהיה מוכן טוב יותר לקבל החלטות רציונליות על הכספים שלך במהלך הגירושים שלך. החלטות לא תצטער 5 שנים בהמשך הדרך.

No Replies to "11 עצות להגנה על הכסף שלך במהלך גירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    2 + 4 =