11 דרכים עבודה מומס עבודה כדי להפחית את עלות הטיפול בילדים | insightyv.com

11 דרכים עבודה מומס עבודה כדי להפחית את עלות הטיפול בילדים

11 דרכים עבודה מומס עבודה כדי להפחית את עלות הטיפול בילדים

עלות הטיפול בילדים טובים בכמה מדינות בארה”ב יכולה להיות מעל 30,000 $ בשנה. גם במוצאי שבת בלילה מתחיל לקבל pricey כאשר אתה כולל את המחיר עבור ארבעה עד חמישה שמרטפות. אבל לא נותנים סימן דולר להפחיד אותך!

הנה 10 רעיונות להורדת עלות הטיפול בילדים.

יצירת תקציב טיפול בילדים

כמה אתה יכול להרשות לעצמך לשלם מעונות יום ו / או בייביסיטר? אם אתה לא יודע את התשובה לשאלה זו כל כמות דולר אולי נראה תלול.

 תסתכל על ההוצאות הכוללת שלך כדי לראות איפה אתה יכול לקצץ. ברגע שיש לך דמות בראש זה הזמן לחנות סביב טיפול בילדים זה יהיה בתוך התקציב שלך. אתה גם יודע כמה פעמים אתה יכול לתזמן את תאריך הלילה ולהרגיש בטוחים 

השווה עלויות טיפול יום

כאשר אתה הראשון לחפש טיפול בילדים זה קל לפטר את העלות. אתה מתמקד יותר במציאת מקום שאתה מרגיש בנוח לעזוב את התינוק היקר שלך. כדי לעזור לשמור על שכר הלימוד בראש סדר העדיפויות יש רשימה של מעונות יום אתה לחקור ולפרט את המחיר הראשון, אז כל הגורמים האחרים כמו כמות של ילדים ספק אחד שעונים, מיקום, וכו ‘ברגע שאתה משקיע בילדים טיפול מתאים לשים לב למחירי וכיצד הם משתנים.

כאשר אתם מחפשים שמרטף יום שבת לא רק אתה צריך לשים לב לשיעורים של סיטר, אלא גם אם אתה צריך לאסוף אותם ולשחרר אותם כמו זה עושה להוסיף את העלות הכוללת.

הצטרף או התחל בית מרקחת שיתופית

האם הצטרפת לקבוצה עם אמהות חדשות אחרות כשהתינוק נולד? או האם יש כמה אמהות חדשות בשכונה שלך עם מי יש לך bonded עם מעל ילדות woes? אם כן, אתה כבר גדל אמון אלה moms בגלל הסיפורים שהם משותפים וגם איך הם מתייחסים אליך ואת התינוק שלך.

 הם יהיו חברים נהדרים להתחיל קואופרטיב שמרטפות או לול!

הלול יכול להיות דרך נפלאה לך לשמור על קשר, לשמור על קשר עם הילדים של אחד, ולשמור על עלויות הטיפול בילדים. בכל פעם שאתה בייביסיט למשפחה אחרת, אתה מקבל את זה מספר שעות לזכות חשבון הלול שלך. כאשר מישהו אחר יושב עבור הילדים שלך, שעות מנוכות. אתה יכול אפילו להביא את הילדים שלך או לבקש לשבת בבית שלך מה שהופך את זה playdate כי חוסך לך כסף.

ללא שם: אם אין שידה שמרטפות בשכונה שלך, להתחיל אחד! הזמינו הורים אחרים במעון הילדים או בגן הילדים. אתה יכול להתחיל עם get-to- יודע- potluck לך או טיול למגרש המשחקים. חשוב שכל חבר ירגיש בנוח עם סגנונות ההורות של המבוגרים האחרים ויאמין שהם ישמרו על ילדיה בטוחים.

כדי לעזור לעקוב אחר הזמן להשתמש באפליקציה כמו Baby Coop, TimesFree או Sit4Sit.

סחר חליפין השירותים שלך עבור בייביסיטר

אולי מצאת את מעון יום אידיאלי עבור הצרכים שלך, אבל העלות היא תלולה מדי. שאל את הבמאי אם הם זקוקים לעזרה במשרה חלקית במשרד זה עשוי לזכות לך הנחה שכר לימוד.

אם יש לך מיומנות מיוחדת כמו חשבונאות, גיוס כספים, או ניהול מדיה חברתית, אפילו טוב יותר.

אבל תמיד יש להגיש יותר, וההורים יתקשרו לרשימת ההמתנה. אתה לעולם לא תדע אם אתה שואל.

אתה עלול למצוא את כישורי לבוא שימושי סביב השכונה מדי. או עם הורים אחרים, אתה יכול פשוט להחליף בייביסיטר. אתה צופה בילדיהם במוצאי שבת. הם רואים את הילדים שלך את אחד מהם.

אם יש לך ילד יחיד, החלפת שמרטפות יכול להיות אפילו יותר קל מאשר רק אכפת לילד שלך, כי הם משחקים יחד. עם אחים מרובים, הכאוס עשוי להגדיל באופן אקספוננציאלי. הבית שלך עשוי להיראות כמו סופת טורנדו, אבל לכולם יהיה כיף. ואתה לחסוך קצת מזומנים.

לגייס בני משפחה לצפות בילדים

אם יש לך מספיק מזל לחיות ליד הסבים והסבתות של ילדך, דודותיך או דודים, שאל אותם אם יוכלו לראות את צאצאך יום או יומיים בשבוע.

אתה יכול לבקש מהם לעשות את זה בחינם, או להציע לשלם להם, גם אם זה רק גז והוצאות. סבתות רבות יקבלו מתחת לשיעורי השוק כדי לעזור לך, כי הם היו להתענג על ההזדמנות מליטה.

עבור קרובים רחוקים, לשקול אם הם יכולים לבקר במשך חודש בקיץ לטפל הקטנים שלך. או אם הילדים שלך ישנים מספיק, שלח אותם למשפחה שלך במשך שבוע או שבועיים. אתה יכול ליהנות החידוש של בית שקט בסוף יום העבודה.

גם הילדים הגדולים שלך יכולים להשתתף על ידי סיוע לצפות אחים צעירים שלהם אחרי הלימודים, בזמן שאתה מקבל עבודה לעשות. זה תלוי בך אם זה נחשב כמו מטלה משפחתית, או מגיע פרס כספי סמלי. כך או כך, זה הרבה יותר זול מאשר בייביסיטר רגיל.

השתמש ילדי השכונה כעוזרים של אמא

כמה צעירים צעירים מעריצים תינוקות וגנים ולוקחים את זה כבוד לבלות כמה שעות לשחק איתם בזמן שיש לנו פגישה בבית שלנו או לעשות קצת עבודה.

בנוסף, הם גובים פחות לשעה, לעומת $ 7-8 אתה יכול לתת לתלמידי תיכון, 10 $ לשעה עבור בוגרי תיכון, או 13 $ לשעה אתה משלם המורים שלנו מעונות יום עבור בייביסיטר (הערה, אלה רק הערכות).

לעולם אל תשאיר את עוזרתה של האם לבדה עם ילדיך. תפקידה יהיה לשמור על הילדים שלך כבוש מספיק כדי שתוכל לטפל בדברים המחייבים להתמקד לא ממוקד. Tweens בהחלט יש יותר אנרגיה לשחק פעיל מאשר הרבה בייביסיטר למבוגרים! אולי האמהות שלהם אולי מתנדבים לבוא ולפקח אם אתה צריך לעזוב את הבית.

כאשר אתה משתמש עוזר של אמא אתה יוצר קשר בין הילדים שלך ואת המקומיים tweens. אני מקווה, כמו אלה עוזרים לגדול הם הופכים להיות אחראי יותר, ימשיך שמרטף. אתה מרגיש בטוח להשאיר את הילדים עם בייביסיטר שהם מכירים כבר שנים.

עודכן על ידי אליזבת McGrory

שקול אירוח זוג Au

אם יש לך חדר אורחים במרתף שלך כי יש אמבטיה משלו הוא פרטי אתה יכול לשקול אירוח au זוג. אתה עלול למצוא נשים בתחילת או באמצע שנות ה -20 שלהם, אשר יותר בוגרת ועצמאית מאשר כמה בני נוער au זוגות. הילדים שלך עשויים לאהוב ללמוד על תרבות ושפה אחרת. קח בחשבון כי אתה חי עם אישה צעירה לא ידועה, מיומנויות אנגלית שלה עלול להיות גרוע יהיה להסתגל לאמריקה.

 

זוגות Au הם הרבה יותר זול מאשר מטפלות, אם כי אתה צריך לשלם חדר ולוח. Au זוג לא יכול לעבוד באופן חוקי יותר מ 45 שעות בשבוע, אז לחשוב היטב על הזמן שאתה צריך. אם זה פחות מ 40 שעות בשבוע, יש לך גם מובטחת בסוף השבוע סיטר!

קח את זיכוי מס עבור טיפול בילדים ופתח חשבון גמיש ההוצאה

כל ההורים עובדים צריך להסתכל על לקיחת האשראי המס הפדרלי על הוצאות הטיפול בילדים. עד 35 אחוזים מהעלויות שלך עשוי להיות זכאי, עם שווי של 3,000 דולר לילד. בדוק עם מכין המס שלך או שירות מס הכנסה עבור הפרטים על ההסמכה ואת הטענה האשראי.

אפילו יותר טוב, לשאול אם המעסיק שלך מציע חשבון גמיש ההוצאות לטיפול תלוי. אתה מחליט כמה כסף מראש מס לנכות מן המשכורת שלך עבור עלויות הטיפול בילדים, עד כובע. הטבות המס עשוי להיות טוב יותר מאשר הגשת באופן עצמאי את האשראי אם המעסיק שלך קובע גבול גבוה.

חקור אפשרויות ציבוריות וחדשות

כמה ממשלות מקומיות מציעות תכניות המיועדות לציבור לגילאי 4 שנים. הם עשויים גם לספק תוכניות העשרה לגיל הרך מבוגרים שיכולים להפחית את כמות הזמן שאתה צריך לשלם עבור טיפול בילדים פרטיים.

אתה גם צריך לחקור את הטיפול המסופק על ידי ימק”א המקומי שלך, JCC, או כנסיות.

בעוד כל תוכנית משתנה, טיפול בילדים שניתן על ידי מלכ”ר עשוי להיות זול יותר, כי אין צורך להחזיר רווחים לבעלי המניות של החברה או בעלי החברה.

התאם את לוח העבודה שלך

אתה ובני הזוג שלך יכול לנסות פיצול משמרות כדי לצמצם את הזמן הילדים שלך נמצאים בטיפול. אם בן הזוג שלך עובד במשמרת יום ואתה יכול לעבוד במשמרת לילה, אתה יכול לחסל שילם שילם לחלוטין. או שאתה עובד בימים שני עד שישי והוא עובד יום רביעי עד יום ראשון, קיצוץ הוצאות הטיפול בילדים לשלושה ימים.

זה יכול להיות קשה על הקשר שלך, אם כי, אז לחשוב דרך איך תוכל לשמור על קשרים מוצקים ובנישואין משפחתיים. אתה יכול לאכול ארוחת ערב מוקדמת, אחרי שהוא יורד אבל לפני שתתחיל? מה דעתך על ארוחת בוקר “תאריך” רק את שניכם, פעם בשבוע?

חלופה פחות מתישה היא להעביר את לוח הזמנים שלך מעט. אם אתה עובד 7 בבוקר עד 3 בלילה והשותף שלך עובד 10 בבוקר עד 6 בערב, תצטרך טיפול בילדים פחות ולשמור סירה. שוב, לתכנן את זמן המשפחה, כך הנישואין שלך ואת יחידת המשפחה נשארים חזקים.

אין להניח כי המעסיק שלך לא יאפשר לך לנהל משא ומתן על לוח זמנים אחר. אתה לא יודע אם אתה שואל!

להסתכל לתוך עבודה מהבית

באופן דומה, עבודה מהבית או מהבית יכול לחתוך את עלויות הטיפול בילדים.

גם אם זה יום אחד בשבוע, זה יכול לחסוך לך כסף.

אם הילדים שלך צעירים, אתה כנראה עדיין צריך במשרה מלאה טיפול בילדים כדי לקבל את העבודה שלך. אבל תוכל לחסוך את הזמן של ההלבשה לעבודה, ויוממות, אשר ככל הנראה תביא יום קצר יותר של טיפול בילדים. ופחות טיפול בילדים אומר יותר כסף בכיס שלך.

כמו הילדים שלך מתבגרים, הם יוכלו להשתעשע או להתחיל את שיעורי הבית שלהם, תוך כדי לעטוף את יום העבודה שלך. ייתכן אפילו ללמד אותם להגדיר את השולחן ולהתחיל ארוחת ערב ההכנות.

No Replies to "11 דרכים עבודה מומס עבודה כדי להפחית את עלות הטיפול בילדים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    47 + = 55