התעללות במשפחה נגד גברים: 10 משאבים לגברים

התעללות במשפחה נגד גברים: 10 משאבים לגברים

למרות שאנחנו לא שומעים הרבה על התעללות ביתית נגד גברים, זה קורה לעתים קרובות. גברים עשויים להתקשות לזהות ולזהות התעללות במערכת יחסים. הם עשויים גם להרגיש בושה ועל כן לשמור על עצמם. התעללות במשפחה היא בעיה רצינית אם אתה גבר או אישה. מסיבה זו, חשוב לדבר ולבקש עזרה ותמיכה.

להלן משאבים לגברים שהם, או היו קורבנות של התעללות במשפחה:

1. אלימות במשפחה מרכז משאבים לחקיקה:

כאשר אנו מתעלמים מזכרים קורבנות של התעללות במשפחה, אנו מתעלמים גם מילדיהם, הממשיכים להיפגע על ידי עדים לאלימות, ולא משנה עד כמה היא חמורה. אנחנו לא יכולים לשבור את המחזור הבין-דורי הזה על ידי התעלמות מחצי ממנו. לכן קואליציה גלובלית של מומחים נוצרה כדי לתמוך בגישה מבוססת מחקר, כוללנית, ועל אתר האינטרנט שלהם יש נתונים מוצקים להראות נשים ליזום אלימות לעתים קרובות כמו גברים.

2. גברים נוטים יותר מאשר נשים להיות קורבנות באלימות הכרויות:

מחקר שנערך לאחרונה על ידי אוניברסיטת ניו המפשייר, בן 32 המדינות, מצא שתלמידות יוזמות אלימות של בני זוג לעתים קרובות כמו סטודנטים גברים, והתנהגות שליטה קיימת באופן שווה במבצעים של שני המינים.

3. נשים יותר סביר להיות עברייני התעללות כמו גם קורבנות:

מחקר שנערך באוניברסיטת פלורידה לאחרונה מצא כי נשים נוטות יותר מאשר גברים "לגדול, לתקוף ולהתעלל" השותפים שלהם.

"אנחנו רואים נשים במערכות יחסים מתנהגות אחרת בימינו מאשר בעבר", אמרה אנג'לה גובר, קרימינולוגית של UF שהובילה את המחקר. "טבע הפשיעה משתנה אצל נשים, ושינוי זה בא לידי ביטוי גם ביחסים אינטימיים".

4. אלימות בגיל העשרה הקשורה לאלימות במשפחה מאוחרת יותר:

מחקר של אוניברסיטת וושינגטון גילה לאחרונה כי נשים היו כמעט פי שניים מאשר גברים לבצע אלימות במשפחה בשנה האחרונה, כולל בעיטות, נשיכה או חבטות של בן זוגן, איום לפגוע או לזרוק משהו לעבר בן זוגן, ודחיפה, אחיזה או דחיפה של בן זוגם.

5. תקיפות של נשים על בני זוגן או זכר:

כמעט כל הנתונים הסוציולוגיים מראים שנשים יוזמות אלימות במשפחה לעתים קרובות כמו גברים, שנשים משתמשות בנשק יותר מאשר גברים, ו -38% מקורבנות הפצועים הם גברים. אוניברסיטת קליפורניה מדינת פרופ 'מרטין פיברט מסכם כמעט 200 מחקרים אלה באינטרנט.

6. כתב עת לאלימות במשפחה:

מחקר שנערך לאחרונה בעיתון של אלימות במשפחה מצא גברים רבים המתקשרים למוקד הלאומי חוו שיעור גבוה של אלימות קשה מצד בנות שהשתמשו באלימות כדי לשלוט בהן.

7. התעללות פרטנית בקרב גברים:

יש חוקרים המלמדים כי המניעים של התעללות זוגית אינטימית כלפי גברים על ידי נשים עשויים להיות שונים מאלה של התעללות בנשים על ידי גברים, וכי נשים סובלות מפציעות חמורות יותר מגברים. עם זאת, ההתעללות של נשים נגד גברים, ואת התוצאות שלה, להצדיק תשומת לב. חשוב לקורבנות התעללות, בין אם הם גברים או נשים, לדעת שהם אינם לבד - כלומר, ניסיון כזה אינו ייחודי למצבו האישי.

כמו כן, חשוב למבצעי התעללות השותפים האינטימיים - גברים או נשים - להכיר בכך שאלימות בכל צורה שהיא מוטעית מבחינה משפטית ובלתי חוקית.

8. Disabusing ההגדרה של התעללות במשפחה:

מאמר ביקורת חוק על פי חוק פרופסור לינדה קלי כי מסמכים ההיסטוריה הארוכה של כמה הסטטיסטיקה של גברים מוכה מצוקה היו מכוונים מכוסה.

9. שינוי מדיניות פגומה:

זהו האתגר החדיש ביותר בתעשיית האלימות במשפחה על ידי פרופסור דון דוטון, מומחה לאלימות במשפחה, שהיה עד תביעה ב- O.J. סימפסון מקרה ומי מאתגר את האיש הרע / אישה מודל טוב ואת הרעיון כי נשים בעיקר פוגעים בהגנה עצמית.

1 0. למה נשים Assualt:

אוניברסיטת קליפורניה המדינה סקר 1,000 נשים במכללה: 30% הודו כי הם תקפו שותף זכר.

הסיבות הנפוצות ביותר שלהם: (1) השותף שלי לא הקשיב לי; (2) בן זוגי לא היה רגיש לצרכיי; ו (3) רציתי לקבל תשומת לב של השותף שלי.

למידע נוסף ראו:

13% מהגברים דיווחו כי הותקפה על ידי שותפה ב -12 החודשים האחרונים, מתוכם 50% נחנקו, בעטו, ננשכו, נחבטו או הושלכו לעברם חפצים, 37% היו מעורבים ו -14% נזקקו לטיפול רפואי האקדמיה לרפואה דחופה

פרופ 'ריצ'רד גלס, פרופ' ריצ'רד גלס, קובע כי "בניגוד לטענה כי נשים פוגעות רק בהגנה עצמית, גילינו כי נשים עשויות ליזום את האלימות כמו גברים, כדי לתקן את ההטיה האפשרית בדיווח, בחנו מחדש הנתונים שלנו מתבוננים רק בדיווחים העצמיים של נשים, הנשים דיווחו על שיעור דומה של אלימות בין נשים לגברים לעומת גברים לנשים, ונשים דיווחו כי הן עשויות ליזום את האלימות כמו גברים " המאמר שלו נדפס ב הצד המוסתר של אלימות במשפחה

No Replies to "התעללות במשפחה נגד גברים: 10 משאבים לגברים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    26 − = 25