10 טעויות נפוצות שיכולים לפגוע בנישואין שלך – insightyv.com

10 טעויות נפוצות שיכולים לפגוע בנישואין שלך

לעתים קרובות יש דפוס לבעיות בחיי הנישואין וסוגיות שאנשים נוטים לקבל. אם אתה והשותף שלך נתקל בבעיות אלה, לחשוב על לבוא יחד כדי לבצע כמה שינויים, ביקור כמה פורומים ייעוץ נישואין, או לגייס את עזרתו של יועץ נישואין מקצועי. הנה רשימה של 10 הדברים הראשונים שאתה צריך לנסות להימנע, או לתקן, בנישואין שלך.

Friday
מתוך 10

חוסר כבוד

זוּג standing on top of broken heart

גארי ווטרס / גטי

מראה חוסר כבוד כלפי בן הזוג שלך הוא די מטריד בנישואין. אל badmouth בן הזוג שלך לחברים שלך או שותפים. בני הזוג צריכים להודות. הם צריכים לדעת שהם מוערכים. אתה צריך לדבר בחביבות אחד עם השני.

02
מתוך 10

לא מקשיב לבן הזוג שלך

חֲתוּנָה cake couple

פיטר דאזלי / גטי

אתה לא צריך פשוט לשמוע את המילים המדוברות, אבל להראות שאתה עוסקת באופן פעיל בשיחה גם כן. לא מקשיב כולל המאפשר את דעתך לנדוד, לשים יותר תשומת לב למחשב או טלוויזיה, התעלמות שפת הגוף, ו interrupting. מצפה לבן הזוג שלך להיות קורא מחשבות הוא עוד טעות תקשורת גדולה.

04
מתוך 10

תמיד להיות צודק

צָעִיר couple arguing at home

טטרה תמונות / Getty תמונות

זה בלתי אפשרי בשבילך להיות צודק תמיד. אם תנסה, אתה עלול לנצח את הקרב, אבל לאבד את המלחמה! הצורך להיות צודק כולל הרצאת חבר שלך, או צורך לקבל את המילה האחרונה. מעט מאוד אנשים יכולים לאהוב את זה כל הזמן לנצח. הודה כאשר אתה עושה טעות או שאין לך את כל התשובות. ובבקשה, בבקשה, לא לענות על כל שאלה פשוטה בן הזוג שלך שואל עם מסה משעמם ארוך על הנושא.זה לא עונה על השאלה.

05
מתוך 10

לא הולך לשיחה

איש and woman discussing standing on top of supporting hands

גארי ווטרס / גטי

פעולות לעשות לדבר בקול רם יותר מאשר מילים. כשאתה אומר שתעשה משהו, תעשה את זה. כאשר אתה אומר שאתה לא תעשה משהו, פעל דרך. שמור על ההבטחות שלך. אם זה לא יקרה, זה יהיה לשחוק את אמון וביטחון בינך. השותף שלך צריך תוכל לסמוך עליך!

07
מתוך 10

אִי יִוֹשֶׁר

צָעִיר woman spy on husband's cell phone

אמיליה מנבסקה / גטי

אין מקום לנישואין בגין הונאה או אי-יושר. לאחר שקרים סודות במערכת היחסים שלך יכול ליצור מרחק וחוסר אמון בין שניכם. להיות כנים אחד עם השני. כנות נחשבת חובה בין רוב הזוגות הנשואים.

No Replies to "10 טעויות נפוצות שיכולים לפגוע בנישואין שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.