10 בעיות בחיי הנישואין שגורמות לגירושין

10 בעיות בחיי הנישואין שגורמות לגירושין

כל הנישואים מושפעים מבעיות. בעיות בחיי הנישואין גורמות לזוגות לחפש גירושים על בסיס יומי. אם או לא נישואים שורד כאשר הבעיה פוגעת תלוי בבעיה וכיצד כמה מחליט להתמודד עם בעיה זו

זוגות שמסוגלים לעבוד יחד בפתרון הסכסוך נוטים יותר להצליח בנישואיהם. זוגות שחסרים את כישורי פתרון הסכסוך הנכון עשויים למצוא את עצמם בבית המשפט גירושין על בעיות שיכול היה בקלות להיפתר.

להלן רשימה של 10 בעיות בחיי הנישואין שעלולות לגרום לגירושין

שקול איך אתה כרגע להתמודד עם בעיות אלה, ואיך אתה יכול להתמודד טוב יותר עם בעיות אלה למען הנישואין שלך.

1. בעיות כסף.

רוב הזוגות להתווכח על חשבונות, חוב, הוצאות, ועוד נושאים פיננסיים. איך אתה מחליט להתמודד עם בעיות כסף בנישואין שלך תקבע אם בעיות אלה יש השפעה שלילית או חיובית על הנישואים שלך.

אם ג'יין אוהבת את נעלי גוצ'י ולדיק יש תפקיד של צווארון כחול, ג'יין ודיק עומדים להתמודד עם הצורך לפתור את בעיית הטעם היקר של ג'יין ואת ההכנסה הנמוכה של דיק. לא הייתי שם כסף על דיק שזוכה בוויכוח הזה, ויותר מסתם, לג'ין יש קונפליקט מסכן לפתור מיומנויות. אני בטוח כי ג 'יין יהיה מאוכזב כאשר היא מגלה כי מזונות קשה להגיע בימים אלה, וגם אם היא עשתה, זה לא יכסה את העלות של זוג חדש של סנדלים גוצ' י.

2 ילדים.

משמעת, תזונה ושאר סוגיות הורות יכולות להיות מקור למחלוקת בין זוגות. ילד הוא מספר אחד מדגיש בנישואין והוא יכול להדגיש הבדלים באמונות בנושאים כמו איך משמעת, מי אחראי על רוב הטיפול בילדים או מה אפשרויות חינוכיות לבחור.

וכן, יש עניין של שינה אבודה, מי צריך להחליף חיתולים מלוכלכים, לרוץ אחריהם כשהם מתחילים ללכת ואת העלות מופקע של מעונות יום. זה קל לראות מי ילדים יכול לשים את הלחץ על אפילו את הנישואים הטובים ביותר.

3. מין.

תדירות, כמות, איכות ובגידה הם כולם מקורות נפוצים של לחץ ודיסהרמוניה בנישואין. מניעת סקס להעניש בן זוג, שובר את הקשר הנישואין. רמאות על בן זוג הורסת אמון. סקס יכול להיות בעיה גדולה כשזה מגיע לבטל את נדרים שלקחת.

סקס הוא נפלא עד שהוא כבר לא!

4. זמן בנפרד.

זמן מלבד חוסר זמן איכות יחד גורם לזוגות להיות מסונכרנים אחד עם השני. שיתוף תחומי עניין ופעילויות שאתה משתתף בהם באופן קבוע מסייע לזוגות להישאר מחוברים.

זוגות צבאיים נופלים קורבן לבעיה זו בנישואיהם. פריסה ארוכה פריסות קבועות משימות קבועות מן הזוגות הביתה צריך להיות קשר מיוחד לנישואין האחרון.

5. אחריות משק הבית.

זוגות רבים מתווכחים על חלוקה שוויונית של עבודת משק הבית, וכיצד לעשות זאת. במקום לשבת ולחלק מטלות הבית למדי הם מתרעמים על מי עשה או לא עשה מה. אל תתפצל או תחלק מטלות, אתה מבוגר, אם אתה רואה משהו שצריך לעשות, תעשה את זה.

לחלופין, להחליט יחד לפצל מטלות הבית על בסיס אלה שאתה נהנה או יכול לסבול את הטוב ביותר.

6. חברים.

לא כל החברים מועילים היחסים כמה מהם רעילים. להיות בטוח שאתה יודע את ההבדל בין חבר אשר ישפר את מערכת היחסים שלך ומי ישבור אותו.

7. הרגלים מגרים.

אנשים רבים נשואים למי שיש לו הרגלים אחד או יותר הם מוצאים בלתי רצוי. האקסית שלי מעולם לא כעסה עלי. אני שואל אותו פעם מדוע ואמרתי לו שעלי לעשות דברים שאני מרגיז אותו. הוא השיב לי שהוא "אהב הכול עלי." זה היה זמן קצר לפני שהחליט שהוא כבר לא אוהב אותי! אז, אל תפחד להצביע על הרגלים שמרגיזים אותך, רק להיות בטוח שאתה עושה את זה בצורה לא הגנתית.

8. משפחה.

החותנים, האחים, הילדים והילדים החורגים יכולים ליצור לחץ בתוך נישואים.

כאשר מתמודדים עם בעיות שליליות בגלל צעד המשפחה בעדינות. בן הזוג שלנו צריך לבוא קודם אבל יש פעמים אתה צריך להיות מוכן לקחת במושב האחורי לנשוך את הלשון שלך.

9. ציפיות.

כולנו נכנסים לנישואים עם ציפיות מסוימות. רוב הזמן, הנישואין הם ההפך ממה שציפינו. אנחנו רומנטיקה הנישואין להתפכח ברגע ציפיות רומנטיות אלה לא נפגשו. ציפיות לא מסופקות הן מקור עיקרי לקונפליקט בנישואין.

10. התנגשויות אישיות.

האם האישיות שלך הורסת את הנישואים שלך? יש תכונות אישיות שיכולות לגזור נישואים לכישלון. ללא שם: האם אתה avoider סכסוך? האם אתה אוהב "אחד למעלה את בן הזוג שלך? האם אתה מתכופף לאחור כדי לרצות את בן הזוג שלך, מזניח את הצרכים שלך בתהליך? אם ענית בחיוב על כל אלה, את הצורך לעבוד על שינויים אלה תכונות אישיות שליליות.

כל אחת מהנ"ל היא בעיה נפוצה מאוד בטיפול בנישואין. למרות שהם בעיות, הם יכולים גם להיות הזדמנויות לצמיחה, למידה, ואת הסכמה. אם בעיות אלה נשארות בעיות גרימת מתח בנישואין שלך או להיות הזדמנות לצמיחה תלוי בך.

No Replies to "10 בעיות בחיי הנישואין שגורמות לגירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    67 − 65 =