הכל על דובים, rompers, bodysuits, ו playsuits!

הכל על דובים, rompers, bodysuits, ו playsuits!

אם אתה תוהה איך הגוף הוא שונה מ דובי, ומתי לקרוא לזה רומפר או bodysuit, הנה איך לשבור אותו. התנאים המשמשים פריטים דומים של הלבשה תחתונה riscque ו sleepwear להלן. 

את דמיון & ההבדלים

יש מעט מאוד הבדלים בין דובי, רומפר, או בודיסויט. אלה הם כל אחד חלקי הלבשה תחתונה סגנונות. זה אומר שיש להם העליון והתחתון כי מחוברים אחד לשני.

מאז כל מותג הלבשה תחתונה מגדיר סגנונות אחרת, אותו סגנון כי המותג קורא דובי יכול להיקרא רומפר על ידי אחר. 

המילה "דובי" עשויה להרגיש קצת מיושן כמה מותגים צעירים, טריים. בעוד אחרים, מותגים מסורתיים יותר להשתמש בו כדי להתייחס פריטים דומים. מעניין, כמה מותגים להשתמש בשני, בהתאם לסוגי הפריטים שהם מספקים ללקוחות שלהם.

רומפר ובגד גוף נראים כמו תיאורים לבנים עכשוויים יותר בגלל קונוטציה צעירה, כמעט ילדותית, כי הם משתמשים. למעשה, סגנונות המתואר עם מונח זה גם נוטים להיות מזדמנים יותר ופחות סקסי. נוחות מודגשת, על פיתוי.   

באופן מסורתי, דובי היה לילה סקסי לילה או לילה החתונה הלבשה תחתונה בסגנון, כי זה בדרך כלל מאוד טופס מתאים עם פרטים סקסיים או חומרים כמו תחרה, רשת טהור, או אפילו לטקס. רומפר, לעומת זאת, עשוי לעתים קרובות בד נוח, רך והוא נועד להיות שחוקים כמו loungewear או לישון.

זכור, מה אתה או השותף שלך למצוא סקסי תלוי בך! כמו כן, לכל מותג יש קבוצה משלהם של "כללים" על איך הם מגדירים כל סגנון.

דבר אחד הוא בטוח, מאז הדובי התפתח בסגנון כזה, risqué דליל, כמה מותגים מודרניים, הלבשה תחתונה מודרנית חוזרים לגרסאות הולם רופף.

בהשראת הדובים הבציריים של שנות העשרים והשלושים, המותגים הללו יוצרים גרסאות חדשות - וחלקן קוראות להן רומנטיקה או פלייויט, במיוחד אם הן צנועות במיוחד.

הוא טדי בודיסויט?

דובי טופס מתאים לפעמים יכול להיקרא bodysuit, במיוחד אם יש לו רגליים לחתוך גבוה. ברוב המקרים, המטרה של ללבוש דובי היא להיראות סקסי ב boudoir. זה אמיתי "הלבשה תחתונה" פריט. 

A bodysuit בדרך כלל יש מטרה אחרת. ברוב המקרים, בודיסויט הוא תחתוני או פריט לבוש בנוסף להיות פריט הלבשה תחתונה. שפע של בגדי גוף יפים כי הם מאוד פונקציונלי הלבשה תחתונה חתיכות, כמו undergarments. זה יכול להיות גם סגנון shapewear או סוג של בגדים שחוקים לתרגיל. זכור אירובי נראה משנות השמונים? סגנונות גוף זה לא ייקראו טדי.

אתה יכול לספר את ההבדל?

כל שלושת הסגנונות מיוצגים בתמונה לעיל. לראות אם אתה יכול לנחש איזה סגנון הוא.

סגנון הלבשה תחתונה הראשון, על ידי Eberjey, נקרא טכנית דובי. זה 'ורוניק' טדי, וזה היה זמין ב Journelle. גוון צהבהב די יפה נקרא אזמרגד, ויש לה כוסות חזייה קלות עם כיסוי תחרה. זה בד רך לסרוג כי הוא נוח, ואת התחתונה הוא סיים עם תחרה תחרה יפה scalloped.

דובי זה יש התאמה רופף יותר בד מזדמנים מאשר רוב הדובים. 

הבא למעלה, רומפר או'משחק, 'על ידי'תחתיות יפות'. זה נקרא 'Flush Drop Back Pluit' מאז יש לו סקסי, גב פתוח והוא היה זמין גם ב Journelle. סגנון זה עשוי רשת טהור אפרסק יפה. יש לה רצועות מתכווננות ואת חור המנעול לקשור עם מותניים אלסטיים. בדוק את rompers האחרונה מ Journelle. 

את bodysuit מוצג האחרון, בצד ימין. זה הרבה יותר מתאים טופס מאשר שני סגנונות אחרים. זה ריו ויולטה bodysuit ידי לה פרלה, גם בעבר זמין ב Journelle. יש לה חזייה לצלול מובנית, עם רצועות תחרה כי לגרוס בגב וכולל כיסוי תחרה יפה בחזית. חנות יותר bodysuits, כולל סגנונות ו workwear סגנונות מ Journelle.

בעוד אלה שלושה פריטים הלבשה תחתונה חולקים כמה תכונות, הם נקראים כל אחד בשם אחר.

הדבר החשוב לזכור: לא משנה איך זה נקרא, ללבוש מה גורם לך להרגיש הכי טוב שלך.

עודכן על ידי קים "Kimmay" Caldwell 9/30/16

No Replies to "הכל על דובים, rompers, bodysuits, ו playsuits!"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + 9 =