כל סוג של חזייה racerback וכיצד ללבוש אותם!

כל סוג של חזייה racerback וכיצד ללבוש אותם!

חזיות Racerback כבר קיים במשך שנים רבות, והם שחוקים בדרך כלל להסתיר רצועות החזייה כאשר שחוקים תחת שמלה העליון או שיש לו racerback. בעבר, רק הסגר הקדמי נכון, החזייה בסגנון racerback היה זמין. בשנים האחרונות, חזייה רבים חזייה אפשרויות אביזר ללבוש עם ראש racerback עלו הן פונקציונלי אופנה צריך. להלן תמצא את כל המידע שאתה צריך לדעת על bracer racerback, סגנונות חזייה חלופית, ומי צריך ללבוש את הסגנון הזה.

 

מהי חזייה racerback? 

חזייה racerback הוא סוג של החזייה עם הלהקה האחורי ייחודי רצועות התואמת את החתך של הדף racerback. בדרך כלל את הרצועות על סוג זה של החזייה נחתכים או זווית פנימה, אולי מחוברת פיסת חומר, כדי לא להראות מתחת העליון racerback או השמלה. למרות שזה נקרא לפעמים "חזיית" razorback, זה לא נכון. 

למה אני צריך ללבוש חזייה racerback?

הסיבה הנפוצה ביותר ללבוש חזייה racerback היא להסתיר רצועות מתחת לראש racerback - ולכן, את השם. עם זאת, ישנן אפשרויות רבות אחרות, יותר מדי! ראשית, בראס מסורתי בראס הם בדרך כלל מהודק בחזית, ולא האחורי של החזייה. עבור נשים עם בעיות ניידות, חזייה סגירת החזית עשוי להיות קל יותר ללבוש. בנוסף, אלו עם עקמת או כתפיים צרות עשוי למצוא כי רזרב החזייה של רצועות ממוקמים טוב יותר לא להחליק או להחליק למטה. ספורטאים לעיתים קרובות כמו בראס racerback עבור הביטחון הוסיף כי הם מרגישים כאשר הרצועות הם criss חצה או בסגנון racerback.

ולבסוף, ייתכן שתרצה להראות את הגב של החזייה שלך racerback דקורטיביים, או פשוט אוהב את הדרך bracerback בראס להיראות או להרגיש. 

סוגים שונים של ראסרבק בראס:

 1. סגר קדמי - חזייה racerback עם סגירה הקדמית יש וו כדי להדק את החזייה סביב הלהקה בחזית, בין כוסות. זה סוג של חזייה עשוי להיות תחרה, t-back, להמרה, או פשוט בחזרה. האפשרויות הן אינסופיות. בדרך כלל, בגלל גודל של מהדק, זה חתך נמוך או לצלול בסגנון בחזית. דבר אחד שיש להביא בחשבון בעת ​​רכישת סגנון זה היא, שלא כמו בראס עם שלוש שורות של וו ועיניים, זה סוג רק אחד. זה אומר החזייה מתיחה או אם לעלות במשקל, לא ניתן להתאים את הלהקה. 
 1. T-Back - א החזייה גב הוא בדרך כלל החזייה סגירת הקדמי, אבל זה לא תמיד. סגנון זה יש הרבה יותר רזה גב straps, אשר צורה דומה האות הון "T". 
 2. ניתן להמרה - חזייה להמרה הוא אחד עם רצועות שיכולים להמיר מיקומים שונים, מה שהופך אותו אידיאלי לתפקד עבור סגנונות שונים של צמרות. בדרך כלל, רצועות של חזייה להמרה יכול להיות unhooked מאיפה הם לצרף את הלהקה בחזרה, criss חצה, ומצורף בצד הנגדי של הלהקה. זה יוצר "X" צורה, אשר משמש גם את אותה מטרה כמו חזייה racerback. סוג אחר של חזייה להמרה הוא עם "j- וו" על גב הרצועות. זה וו ועין לאפשר את הרצועות לשכב ישר לאחור, או להישאר מחובר לתוך "X" צורה ללא unhooking את הרצועות של הלהקה החזייה. אתה פשוט לצרף את הרצועות זה לזה באמצע הגב. סוג זה של החזייה יכול להיות מלפנים או סגירה לאחור, ואת החלק הקדמי של הרצועות עשוי או לא ניתן להסרה או מתכווננת גם כן. 
 3. חולצה קצרה - כל הסגנונות הנ"ל יכול גם להיות חולצת טריקו. בגלל המקור הראשון של החזייה racerback הגיע מטרת פונקציונלית של לא מראה רצועות, זה נפוץ כי כוסות של סוג זה של החזייה יהיה חלק, בטון נייטרלי, ולא להראות דרך חולצת טריקו. אמנם יש אופנה או תחרה בסגנון racerback בראס, רבים הם יצוק, או למתוח כוסות. 
 1. ספורט - כאמור, כמה בראס ספורט הם בסגנון racerback. זה בעיקר מסיבות פונקציונליות, כמו חזייה בסגנון racerback יכול להציע תמיכה נוספת בחזית, ולמנוע החלקה רצועות חזייה במהלך אימון קפדני.
 2. תחרה או קישוט - למרות בראסרב בראס תוכננו בתחילה כדי למנוע חלק של החזייה מלהציג, הם יכולים לפעמים יש גב יפה, דקורטיבי, אשר אופנתי להשוויץ. רבים חזיתות כוס חלקה עשוי להיות תחרה או להקה לאחור יפה או רצועות. בנוסף, bracer racerback יכול להיות עשוי תחרה כל. זה נכון במיוחד של סגנון bralette כי הוא לשים על הראש. 
 3. אביזרים - ישנם אביזרים הלבשה תחתונה רבים שהופכים הפיכת חזייה בסיסית לתוך חזייה racerback אפשרי. ברצועת רצועה מגיעה פלסטיק או גומי.

No Replies to "כל סוג של חזייה racerback וכיצד ללבוש אותם!"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 2 = 4