התשובות לחזייה הנפוצה ביותר ושאלות תחתונים!

חזייה חזייה ואלה שעובדים בתעשיית הלבשה תחתונה לקבל שאל את אותן שאלות שוב ושוב. חדשות טובות: יש לנו גם את התשובות! אם שאלת את עצמך על איך בראס מתאים, איפה לקנות הלבשה תחתונה, ואיזה סוג לבחור, אתה לא לבד. להלן יותר מ 10 של הלבשה תחתונה הפופולרי ביותר, חזייה, תחתונים, חזייה הולם שאלות שאי פעם שאל - יחד עם התשובות!

ה truth about bra sizes

גטי / Cultura / Moodboard

זו אולי השאלה הפופולרית ביותר לגבי גודל החזייה. חזיות לבוא במגוון רחב של גודל, ומציאת הגודל המושלם בשבילך יכול להיות מבלבל. עשינו את זה קל בשבילך בסופו של דבר למצוא את גודל החזייה שלך - או לפחות גודל החזייה נקודת המוצא.

זכור, אם אתה נעצר לתוך בוטיק הלבשה תחתונה או מחלקת הלבשה תחתונה בחנות בקניון, אתה יכול לעבוד עם שרברב החזייה. אתה יכול להתאים את עצמך ואת חנות bras באינטרנט, או לבדוק את החישובים הניתנים על ידי מחשבון גודל החזייה או שרברב.

לאחר שמצאת את נקודת ההתחלה של גודל החזייה שלך, תוכל להשתמש במידע המועיל לגבי גודל החזייה כדי להתחיל לקנות חזיות, לבחור את הגודל בכל מותג שמתאים לגודל ההתחלה החדש שלך.

02
של 12

איך אני יכול לדעת אם החזייה שלי מתאימה?

שנטל lingerie

שנטל

חזיות הן כמו ג'ינס. ההתאמה משתנה על סגנון, מותג, לחתוך. אתה לא יכול פשוט לבחור את גודל המדף, לשים אותו, ולהיות בטוח 100% זה מתאים. יש כמה אלמנטים מרכזיים לחפש כאשר מנסים על החזייה עם שרברב החזייה, בחנות החזייה, או אפילו בבית. אתה יכול להשתמש אלה 6 שלבים כדי לבדוק את ההתאמה של החזייה שלך כאשר קונים חזיות חדשות, או אפילו כאשר אתה מחדש לבדוק את ההתאמה של החזיות הנוכחי שלך בבית.

זכור, חזייה הולם היטב הוא חזייה נוחה ותומכת. הגודל על התג שלך הוא מקום נהדר להתחיל בו, ואת האופן שבו הוא מתאים, מרגיש, פונקציות הוא אפילו יותר חשוב.

03
של 12

האם זה נורמלי עבור גודל החזייה יותר מ 1 להתאים?

חזיות

גטי / ברוסינסקי

כן! זה נורמלי לחלוטין עבור גודל החזייה יותר מ 1 להתאים. למעשה, זה אפשרי עבור התגים על החזיות שלך לקרוא 9 או יותר גדלים שונים, וכל אחד יכול להתאים. גודל החזייה שלך אינו משוואה מתמטית מדעית קפדנית המתואמת למספר במספר המותגים, הסגנונות או החומרים. גודל החזייה המסתיים בהתאמתך הטוב ביותר יכול להשתנות בהתאם לגוף שלך (המדידות הנוכחיות, צורת הגוף, הגיל, עקביות השד), סגנון החזייה (צניחה וחזיות כיסוי מלא משתלבות בצורה שונה, למשל), ואת המותג (שם הוא לא דפוס עקבי או שינוי גודל המערכת על פני מותגים).

גורם אחר של המשחק לתוך ההתאמה הסופית, כמו גם, כמו חומרים המשמשים כדי להפוך את החזייה (בראס עשה עם מאוד גמיש מתיחה יתאים בצורה שונה מאשר בראס מוצק) או אפילו את המדינה שבה החזייה נעשתה! מדינות רבות משתמשות בשיטות שינוי גודל שונות עבור הלהקה, וכוס. לכן כמה ידע בסיסי על גודל החזייה ואת החזייה מתאים יסודות יכול לעזור לך לבחור את בראס - איך אי פעם גדלים רבים - כי העבודה הכי טוב בשבילך.

04
של 12

אני באמת יכול למצוא חזייה סטרפלס כי נשאר?

וורנר's Strapless Bra

של וורנר

חדשות טובות: כן אתה יכול! זה מיתוס נפוץ כי חזייה סטרפלס ייפול בהכרח או להחליק למטה. אם אתה לובש את הגודל הנכון, ולמצוא סגנון שמתאים הדמות שלך, אפשר למצוא חזייה סטרפלס כי נשאר למעלה, במקום. למעשה, יש בראס סטרפלס עבור גדלים יותר מאי פעם! השתמש במדריכים הבאים כדי לקנות כמה מחזיות הסטרפלס הטובות ביותר והתומכות ביותר, כמעט בכל גודל של חזייה - כולל חזה מלא, חזה קטן וחזה בגודל ממוצע.

  • חזיות סטרפלס הטוב ביותר עבור חזה מלא (עד H כוס!)
  • חזיות סטרפלס הטוב ביותר עבור חזה קטנטן (שניהם מרופדים ולא מסודרים)
  • חזיות סטרפלס הטוב ביותר עבור חזה ממוצע (עבור נשים קניות עבור גדלי כוס B-DD)
05
של 12

מה ההבדל בין יצוק, מתאר, לדחוף, ואת החזייה מרופד?

מפותלת Couture plunge bra

הקוטור

כשמדובר בבחירת סגנון כוס, נשים אמריקאיות נוטות ללכת על חזייה מעוצבת. באופן כללי, חזייה מעוצבת היא חזייה ששומרת על צורתה או שיש לה כוס. לאחר מכן הוא "עובש" רקמת השד שלך לצורה. Braed יצוק יכול להיות המשרד או גמישה, seamed או חלקה, חלקה או דקורטיביים. הם יכולים גם להיות ריפוד או לדחוף למעלה.

זה מיתוס, עם זאת, כי כל חזיות יצוק יוסיף נפח החזה שלך. בדרך כלל, חזיות להוסיף נפח מרופדים או לדחוף את בראס. יש הרבה סוגים שונים של לדחוף בראס, ורובם, אכן, יצוק. חלקם יש ריפוד נשלף, חלקם עבים יותר חזיות אחרות, ורבים מהם צורה לצלול.

יש עולם שלם של חזיות יצוק לחקור! נסה כמה עבור עצמך ולראות אם אתה אוהב את הצורה, תמיכה, סגנון.

06
של 12

האם רצועות באמת נוח?

קוזאבלה Never Say Never Thong

קוזאבלה

תאמינו או לא, תחתונים תונג יכול להיות נוח. למרות שכמה מהם עשויים לטעון כי הגב הדק של רצועה מרגיש כמו "wedgie" קבוע, זה גם דרך מצוינת להימנע קווים גרביים גלוי (או VPL), או להשוויץ הנכס האהוב. בנוסף, כמה נשים למצוא רצועות יותר נוח מאשר תחתונים אחרים. ההעדפה תלויה בך.

אם אתה רוצה לנסות תחתונים תחתונים חשודים של גורם הנוחות שלה, נסה אחת או שתיים של הכי נוח ת'ונגס הראשון. תן רצועות לנסות ולראות מה קורה. אתה יכול פשוט לפתוח את כל העולם שלך!

07
של 12

איך אני יכול להסתיר את הפטמות שלי??

פִּטמָה Covers from Bristols 6

בריסטולס 6

בארצות הברית, זה לעתים קרובות טאבו עבור אישה כדי להראות את הפטמות שלה. זה גם שכיח לה כדי לכסות את הצורה של הפטמה שלה מראה דרך חולצה העליון או. נשים בדרך כלל בוחרות את מקום העבודה שלהן, כדי למנוע תשומת לב לא רצויה, או מסיבות של צניעות אישית. בעוד בראס יצוק יכול לעתים קרובות להציע מובנה שיקול דעת, חלקם אינם עשויים חומר מספיק עבה כדי לכסות את הפנסים הקדמיים שלך.

לחלופין, כמה נשים אולי לא אוהב את הצורה או בכושר של חזייה מעוצבת. במקרה זה, אני מאוד ממליץ להשקיע זוג או שניים של כיסוי הפטמה. סגנונות זמין היום נע בין חלקה לחלוטין, בשר כמו חומר מעל הדף דקורטיבי ומהנה! בנוסף, כמה דבק יהיה מקל ישירות על העור שלך, בעוד כמה יכול להחליק ישר לתוך החזייה שלך ללא שימוש בדבק.

עבור ללא נימה בטון נייטרלי כדי להיות דיסקרטי, או ערוץ את רקדנית בורלסקה הפנימי שלך עם זוג של משחות sequin!

08
של 12

האם מישהו עושה חזיות די חזה מלא?

טוטי Rouge Lingerie

טוטי רוז '

ללא שם: אתה מתערב! נשים אשר לובשות כוס גדולה יותר מאשר DD לעתים קרובות להתלונן כי "אף אחד לא עושה חזיות די בגודל שלי!" ובמשך שנים רבות, זה היה נכון. עכשיו, כמה מותגים עיצוב וייצור חזיות תומכת ומסוגננת עבור כוסות DD ומעלה. למעשה, אתה יכול למצוא צבעים יפים תחרה יפה בחזייה חזייה F (או כוס DDD) כל הדרך עד גודל כוס N. להכיר את המותגים שהופכים F כוסות בראס וגדול כמו Tutti רוז ', Panache, Elila, ועוד רבים.

בונוס: רבים מן המותגים כללו גם להפוך את בגדי בגודל תומך בגדי ים עד K כוס! זה אומר סגנון ותמיכה בחוף ליד הבריכה, גם.

09
של 12

האם תחתונים תקופה באמת עובד?

Lunapanties

סגנון Hipster Lunapanties Munia.
Lunapanties

אחת המגמות הגדולות ביותר אופנה תחתונים כולל פונקציה מיוחדת! תחתונים תקופה, שנועד להיות שחוקים במהלך המחזור החודשי של האישה, נע בין היכולת להחליף לחלוטין את השימוש של טמפון או כרית, להיות משוחק בנוסף, או פשוט לעשות את הזמן הזה של החודש כיף. חקור מותגים כמו Thinx, Luna גרבונים, קייט היקרה, ועוד. הם רק קצה התקופה קרחון תחתונים. בנוסף, לעתים קרובות יש להם יתרונות נוספים כמו זיעה וריח קליטה, ללבוש יוגה, צבעים מהנים.

התוצאות משתנות הן בשימוש המיועד שלך והן בזרימתך. אבל בסך הכל, אני מציע לתת תקופה תחתונים ללכת!

10
של 12

איך אני יכול לקנות חזיות באינטרנט?

באינטרנט shopping in your underwear

קוקו אוהב לקנות באינטרנט ומקבל השראה מ Instagram.
Getty / gradyreese / E+

איך להתאים את החזייה בוטיק היא דרך מצוינת לקנות בראס, אבל זה לא הדרך היחידה. אם אתה גר בחלק מרוחק של העולם, או פשוט שונא קניות עבור בראס בחנויות כלבו צפוף או בוטיקים לבנים מחניק, אתה מזל. קניות באינטרנט החזייה קל יותר ממה שאתה חושב! השתמש במדריך זה כיצד לקנות חזיות ובגדים תחתונים באינטרנט כדי לבקר כמה היעדים הטובים ביותר הלבשה תחתונה הלבשה תחתונה באינטרנט, לקבל טיפים על איך לבחור גודל החזייה, ועצות כדי לוודא החזייה שלך מתאים כאשר הוא מגיע הביתה.

11
של 12

האם זה בסדר לשים חזיות במייבש?

כֶּלֶב Helping with Bra Washing

הנס נלמן / פוטודיסק / גטי

לא! הדרך שבה אתה שוטף את החזיות שלך ענייני. ומייבש הוא הגרוע ביותר עבור החזיות שלך. החום הגבוה ממייבש יהרוס את הגומי בחזייה, ויכול לגרום לשרידות או להישבר. זה תמיד הכי טוב לייבש את החזיות שלך על ידי לתלות אותם או להניח אותם להתייבש.

בנוסף, זה הכי טוב אם אתה יכול לשטוף את החזיות שלך ביד, מדי! פשוט לתת לחזיות שלך להשרות בשטיפה עדינה, לשטוף אותם, ולאחר מכן לתלות לייבוש יעזור להם להימשך זמן רב יותר. אם אתה לא יכול לשטוף יד, הקפד להשתמש במחזור עדין סבון עדין מאוד. קרא את חמישה שלבים פשוטים כדי לשטוף את החזיות שלך ולחקור את הפריטים הכי שימושי הלבשה תחתונה פריטים עבור רשימה של מיטב הסבונים להשתמש כדי לשטוף חזיות, רעיונות לתלות ייבוש, ואפילו גאדג 'טים שימושי לעשות כביסה מעדנים שלך יותר כיף!

12
של 12

למה לחטט התחתונים שלי?

מתחת popping out of bra

תמונות של Getty Images / מארק אדאמס / UpperCut Images

אם אתה שואל למה underwire שלך ​​בראס לחטט או לחפור, זה יכול להיות בעיה בכושר. ללבוש חזייה בגודל הנכון הוא התחלה טובה. לאחר מכן, חשוב לחקור כמה אפשרויות סגנון. אם הכאב הוא באמצע החזה שלך, אתה יכול לבחור עבור החזייה עם גור אחר במרכז - בדרך כלל נמוך יותר. ואם זה מתחת לזרוע שלך, לחפש underwire כי הוא לא עמוק. בדוק את underwire כאשר אתה מנסה על חזיות כדי להרגיש אם זה מאוד נוקשה או יש גמישות רבה יותר אם אתה רגיש מאוד. לחלופין, אתה יכול לנסות חזייה ללא underwire.

אם אתה שואל למה underwires שלך לחסל את החזייה שלך, זה יכול להיות איך אתה אכפת החזייה שלך. הדרך שבה אתה לשטוף, לאחסן, ללבוש את החזייה שלך יכול לגרום כל underwire שלך ​​לשבור או לדחוף החוצה. החדשות הטובות הן כי underwire שבור הוא בדרך כלל למניעה. טיפול טוב של החזיות שלך יעזור להם להחזיק מעמד זמן רב יותר, וישמור לך להרגיש בנוח יותר.

No Replies to "התשובות לחזייה הנפוצה ביותר ושאלות תחתונים!"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    37 + = 46