פגוש את מחבר האורחים רובן סוטו, מייסד

פגוש את מחבר האורחים רובן סוטו, מייסד

רובן סוטו, מנכ"ל / מייסד חברת ClockAngel.com

אחד העסקים הגדל במהירות הרבה ביותר במדינה אין שום קשר עם נתונים גדולים או מיקור-חוץ או יישומים ניידים. במקום זאת, היא מוכרת תחתונה פופולרי בתקופה הוויקטוריאנית: מחוכים.

המנכ"ל של שעון החול, רובן סוטו, לא התכוון לבנות אימפריה על נשים שאין להן אח ורע. הכל התחיל לעבוד עבור אביו, שמנהל עסק wholesaling בגדים, אלמאנס מריה של שכונת הכפר הקטן של שיקגו.

מקום שבו עבד בכל סוף שבוע מאז שהיה בן עשר.

"הרבה נשים דוברות ספרדית היו נכנסות ומחפשות את הצורה שהיתה חזקה ועמידה יותר", הוא נזכר. "כשהתבגרתי, ראיתי את הדרישה, חקרתי והחלטתי שיש שוק נישה שאיש לא טפח בו".

מר סוטו הלך בעקבות האינסטינקט הזה, והפעיל את חולצת ה"אנג-אנג'ל "במהלך הקיץ שלו באוניברסיטה של ​​מישיגן: אתר שנוצר בהשקעה של 4,500 דולר בלבד. מלאי התמקדו בעיקר על מותני cinchers שנקרא fajas, פריט אביו היה מוכר במשך 30 השנים האחרונות. אבל, רובן ראה משהו יותר מאשר רק מחוכים. הוא יכול לשרת את הלקוח טוב יותר מכל אדם אחר, ולא רק את זה; נשים יכולות כעת לקבל את אותה חוויית קניות ולקנות.

"חזרתי לבית הספר ולקחתי שיחות שירות לקוחות בטלפון השני השני (מסובך להסביר לנערות שיש לך שני טלפונים סלולריים כדי לעזור לנשים לחפש מחוכים) וענה הודעות דוא"ל הקשורות לשינוי גודל הצופה תוך הקשבה להרצאות.

העסקים גדלו במהירות כה רבה עד שבמהרה מצא את עצמו מוביל חיים כפולים: סטודנט במכללה ויזם של מסחר אלקטרוני. היום, ClockAngel.com היא חברה 25 אדם עם תחזית הכנסות 2015 של 12 מיליון דולר. רובן סוטו היה אפילו אחד בשם פורבס 30 תחת 30 עבור מסחר ו- E-Commerce שטח בשנת 2016.

וכדי לדמיין, הכל התחיל בזכות 4,500 $, תושייה ועבודה קשה במהלך תקופה כאשר shapewear היה unmionable.

30 תחת 30 - ינואר 2016

No Replies to "פגוש את מחבר האורחים רובן סוטו, מייסד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    44 + = 46