איפה להשקיע את הכסף שלך כדי לעזור לסרטן השד מודעות חודש – insightyv.com

איפה להשקיע את הכסף שלך כדי לעזור לסרטן השד מודעות חודש

אוקטובר הוא חודש לסרטן המודעות חודש ויש כמה ארגונים, קמעונאים, וחברים המארחים התרמה לתמוך במחקר סרטן השד. כסף הוא כוח רב עוצמה יכול באמת לעזור לקדם סרטן השד טיפול, מניעה, טיפול, ולכן בחירת מקום לתרום שלך היא החלטה חשובה. לפני שתעשה זאת, ודא כי הארגון או המותג משתלב עם הערכים שלך, ויש לו מוניטין הבאים באמצעות ההבטחות שלהם. 

ויש לזכור כי המודעות לסרטן השד והבריאות עולה על חודש אחד בלבד. אוקטובר הוא זמן נפלא להתחיל להשתתף כלכלית, אבל זה לא רק הִזדַמְנוּת. ניצולי סרטן השד, חוקרים ואהובים העוסקים באובדן זקוקים לעידוד ולתרומות כספיות כל הזמן – לא רק פעם בשנה. אתה יכול לתמוך סיבה זו ולהעלות את המודעות כל השנה. רוצה כמה דרכים להתחיל עכשיו? מן הבגדים לחיבור, לבדוק את הרעיונות האלה להלן! 

Friday
של 04

ללבוש את הסיבה

לוֹהֵט Breast Cancer Awareness

לוֹהֵט

ישנם פרויקטים מדהימים רבים המסייעים (פשוטו כמשמעו) לחשוף את סרטן השד ולהעלות את המודעות הציבורית לצרכים של אלה שעוברים את זה. אתה יכול לעשות את החלק שלך, יותר מדי. ללבוש חולצת טריקו או בגדים עבור הגורם עשוי להרגיש פשוט, וזה. אבל רכישת פריטים אלה לעתים קרובות יש תוצאות חיוביות רבות.

ראשית, כמה מותגים מכובד שותף עם ארגונים לתרום חלק ההכנסות. זה אומר שאתה מקבל ללבוש שמלה לעורר פעולה חיובית. שנית, ללבוש משהו סביב חברים ובני משפחה יכולים לעתים קרובות לפתוח את הדיאלוג ולספק דרך לדון בנושא עדין.

ישנן מספר חברות עם סרטן השד מודעות לסחורה. אחד מהם הוא Torrid, עכשווית בתוספת קמעונאית גודל כי הוא שותפות עם הקרן הלאומית לסרטן השד במאמץ לגייס כסף במאבק נגד סרטן השד.

לקוחות Torrid יכולים לתרום ישירות לארגון. עבור כל 10 דולר תרומה בחנות, הלקוחות יהיו מוכשר מהדורה מוגבלת סרטן השד לשאת, בעוד האספקה ​​האחרונה. בנוסף, רכישת מוצרי מודעות לסרטן השד (20% יתמכו ביסוד), כולל אוסף חולצות, אינטימיות והלבשה פעילה בהשראת הלו קיטי. לבסוף, לקוחות יכולים לעגל רכישות לדולר הבא כדי לתרום לקרן. הסחורה זמינה ב Torrid.com ו בחנויות.

קמעונאים ושותפויות אחרים: 

 • סרטן השד מחקר קרן יש רשימה שלמה של מותגים ומוצרים המשתתפים לבחור, כולל בגדים, סחורות הביתה ועוד הרבה יותר. 
 • לשלם את זה קדימה אוסף תכשיטים המפתחות נתינה היא תרומה של 10% מן ההכנסות של המכירות של המפתח SURVIVOR כלפי סוזן ג Komen.
 • מותג הנעלה Timberland יצר אוסף מיוחד של נעלי נשים, ילדים וגברים לטובת העניין. ללא קשר למכירות, Timberland יתרום 50,000 $ כדי סוזן ג Komen השנה.

הקפד לחקור את החברות ואת הסיבות כי ליישר את הערכים ואת פועלים לקראת מניעה או מחקר.

02
של 04

ללבוש בראס

ואקוואל Awareness Bra

אחד הפריטים המתאימים ביותר לרכוש: חזיות! אם יש לך כריתת שד, עבר שחזור, היה כריתת גב, או יש את השדיים הטבעיים שלך, אתה יכול לתמוך בסרטן השד מודעות חודש בעוד קניות החזייה. 

 • במשך 17 שנים, יצרנית החזיפות וואקוואל אירחה את ההתאמה שלה למסע ריפוי בחנויות כלבו ברחבי ארה”ב. עבור כל אדם שמגיע עבור החזייה הולם, Wacoal תורם $ 2 ל סוזן ג ‘Komen ® כדי להפיק תועלת סרטן השד מחקר, טיפול, תוכניות בריאות הקהילה. ולכל פריט Wacoal או b.tempt’d שנרכש במהלך האירוע, ווקל תורמת 2 $ נוספים.
 • ללא שם: אחד זה כפול כיף! 20% מהכנסות המכירות שנוצר באתר רחב על Fluer’t אינטימית אתרים Miel מ 1 אוקטובר – 31 ייתרמו 50/50 כדי להיראות טוב להרגיש טוב יותר לחיות מעבר לסרטן השד. בחר מתוך bralettes והתחתונים תחתונים, כמו גם כיף sleepwear ו loungewear. (ולמרות שהם לא עושים חזיות, כדאי לציין כי המותג Hooked Up Shapewear משתתף גם כן).
 • לחודש אוקטובר אמת ושות ‘. הוא תורם 25% מהמכירות של כל רטרו ורוד סגנונות גוף אמיתי לשמור על קרן השד. 
 • AnaOno, אשר נוצר על ידי מעצב אופנה שעברה ניתוח כריתת שד עצמה. המותג יוצר בגדים תחתונים ו loungewear במיוחד עבור אלה שיש להם שחזור השד, ניתוח השד, כריתת שד או חיים עם תנאים אחרים שגורמים כאב או אי נוחות. בנוסף, יש להם שותפות מתמשכת עם ורוד לוחמים מלאכים כדי לספק תמיכה חזיות לחולי סרטן השד הזקוקים. 
03
של 04

לְחַבֵּר

אנה Ono

אנה

חלק מהמטרה של מודעות לסרטן השד חודש עושה את עצמנו ואחרים מודעים יותר למחלה. המודעות לוקחת צורות רבות, כולל יצירת שיחות דרכים להגיע בין חברים. רוצה ליצור קשר בינך לבין אחרים כדי לתמוך במודעות ובמחקר? הנה כמה רעיונות: 

 • רכישת מתנה סרטן השד מודעות לחבר או אהוב אחד שאתה רוצה ללמוד יותר על מניעה. 
 • שלח חזייה לאחר הניתוח, חלוק או פריט לבוש נוסף לחבר שהוא ניצול. בין אם היא נמצאת כעת בטיפול או לא. זה סוג של מתנה מאפשר לה לדעת שאתה מודע לכך שלה להילחם עם המחלה הזאת לא הסתיים עם הטיפול הכימותרפיה האחרון שלה, וגם התמיכה שלך. 
 • לתרום סיבה או צדקה בזיכרון של מישהו. 
 • השתתף באירוע התרמה או חגיגה עם חברים או עמיתים לעבודה. אפילו ללמוד איך לדבר על סרטן – במיוחד סרטן השד – בקרב בני גילך הוא צעד גדול לקראת הדחת הטאבו מאחורי סוג זה של סרטן. בנוסף, התרומות שלך יכול לעזור למניעת וטיפול בו. 
 • שלח כרטיס מתנה לארוחות למשפחה שעוסקת בטיפולים בסרטן השד כדי שיוכלו לשים את כספם ואת האנרגיה שלהם לריפוי אהובם. 
04
של 04

לתרום ישירות

לִתְרוֹם funds

גטי / פיטר דאזלי / בחירה של צלם

הדרך הטובה ביותר לתרום למחקר, מניעה וטיפול היא על ידי מתן ישירות. בדרך זו, חלק גדול בהרבה של סכום הדולר שלך הולך לקראת התקדמות מעשית, במקום רווח קטן של רווחים. אבל היזהר. המודעות לסרטן השד הפכה ידועה. זה גם עושה את זה מטרה עבור scammers צדקה אשר עשויים לומר שהם לוקחים תרומות למען מטרה, והם למעשה כיס את רובם או את כל זה עבור עצמם. כמו כן, כמה ארגונים שקופים יותר עם איך הם להפיץ את כספם. האם המחקר שלך ולוודא את הכסף שלך הולך לכיוון סיבה אתה באמת יכול לתמוך. 

ניתן לתרום ישירות לארגונים אלה: 

 • הקרן הלאומית לסרטן השד בע”מ – ארגון זה מספק חינוך, יחד עם ממוגרמות חופשיות ומשאבי סרטן אחרים לנזקקים. הם מספקים: “חינוך לבריאות השד לאלה הלומדים על הסיכונים שלהם, שירותי גילוי מוקדם לנזקקים, ויד מסייעת לאלו שאובחנו עם סרטן השד ויקיריהם כשהם נווטים במערכת הטיפול בסרטן המורכבת”. 
 • מלאכים לוחמים ורודים – נוצר על ידי שני ניצולי סרטן השד, ארגון זה הוקם על הרעיון שאף אחד לא צריך אי פעם להילחם זה לבד המחלה. הם יצרו מערכת תמיכה ייחודית לכל מי שיש להם ונאבקים באבחון סרטן השד, כולל הפחתת הנטל, הן מבחינה כלכלית והן מבחינה רגשית,
 • סוזן ג ‘קומן – החל בשנות השמונים, המשימה המפורסמת של הארגון היא לעזור להציל חיים ולסיים סרטן השד. באמצעות גיוס כספים ומודעות, הם מגיעים לאנשים רבים עם מידע חיוני ותקווה.
 • שמור על חזה – מאז 2005, ארגון זה חינך צעירים עם חינוך לבריאות השד בשלב מוקדם בחייהם, “על ידי שיחה איתם פנים אל פנים על סרטן השד בקול שלהם ועל המגרש שלהם.”
 • הקרן למחקר סרטן השד – המשימה של הקרן היא למנוע ולרפא סרטן השד על ידי קידום המחקר המבטיח ביותר בעולם.

No Replies to "איפה להשקיע את הכסף שלך כדי לעזור לסרטן השד מודעות חודש"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.