האביב ניקוי טיפים החזיות שלך, הלבשה תחתונה, הלבשה תחתונה

אביב clean underwear

גטי / רחוב אולפני רחוב

האביב הגיע! זה זמן נפלא לסדר את הבית שלך, לנקות את הישן ומזמין החדש. וזה כולל את המגירה הלבשה תחתונה שלך! להפריש כמה זמן housekeeping לנפות את התחתונים שלך כמו תחתונים, חזיות, גרביים, מחוכים, ואפילו הלבשה תחתונה סקסית שלך.

השתמש אלה ארבעה שלבים פשוטים לנקות לנקות! (בנוסף, כמה טיפים על מה שאתה צריך להיות במגירה החדשה שלך מאורגן.)

02
של 05

לעזוב

אביב cleaning underwear drawer

גטי / הייד בנסר

לפנות מקום חדש! לפני ארגון או ניקוי הלבשה תחתונה שלך תחתונים, או אזור אחסון החזייה שלך, עדיף לעבור את האספקה ​​הנוכחית שלך. להיות הבחנה בעת מיון דרך החזיות שלך ואת התחתונים. אם החזייה שלך כבר לא מתאימה, או נמתחת ולא תומכת, עזוב אותה. אם התחתונים שלך מתפוררים, יש חורים או כתמים, להיפרד. ואם סגנון כבר לא מתאים לך, הוא כואב או לא נוח, או שאתה לא משוחק זה יותר משנה, הגיע הזמן תעלה את זה.

זכור כי פריטים תחתונים רבים כמו בראס, תחתונים, shapewear, וכמה פריטים הלבשה תחתונה מיוצרים עם חומרים עדינים אלסטי. אלה הם שחוקים בקלות או מתוח. אז בעוד פריטים אחרים בארון שלך עשוי להימשך שנים, ייתכן כי ייתכן שיהיה עליך לזרוק ולהחליף בגדים תחתונים לעתים קרובות יותר. זה נכון במיוחד עבור הפריטים שאתה לובש לשטוף על בסיס קבוע.

לאחר שתחליט את הפריטים להיפרד, להחליט אם אתה רוצה לתרום אותם או לזרוק אותם. באופן מפתיע, כמה ארגונים לקחת תרומות החזייה, כולל חינם בנות, אשר מקבלת בברז שחוקים או חדשים להשתמש בתכנית שלהם כי מציל נשים מסחר מין ועוזר להם להקים עסק החזייה שלהם. אם החזייה שלך שחוקה מדי כדי להיות משוחק על ידי אישה אחרת, נסה Bra Recyclers, אשר מחויבת לחתוך על פסולת חומר - כולל חזיות!

03
של 05

פתרונות אחסון

חֲזִיָה and underwear storage

גטי / ירדקול

אחסון החזיות שלך כראוי יכול לעזור להם להימשך זמן רב יותר. עדיף לערום חזיות יצוק ברציפות, בלי לקפל כוס אחת לתוך השני. לזרוק אותם לתוך מגירה צפופה או להפוך את הספלים יכול לגרום שקעים כוסות מעוצבות מעוות. או, מגירה מבולגן יכול להוביל underwires כפוף, גורם להם לשבור. שלא לדבר, קל יותר לראות את האפשרויות החזייה שלך כאשר הם מאורגנים ומסודרים.

על פי שיטת קון מארי בספרו "שינוי החיים" של "Tidying Up", הזמין באמזון, מומלץ לקפל תחתונים במגירה. זה יעזור לך להישאר מאורגן ולהגיע זוג הנכון, ולהימנע ערימה מבולגן. כדי לשמור על תחתונים מקופלים הכלול בתוך מגירה גדולה, להשתמש תיבות או פחי אחסון כדי ליצור אזורים קטנים יותר.

אתה יכול להשתמש מיכלים מיוחדים, שתוכננו במיוחד עבור בראס ותחתונים, כמו זה 4 חתיכת סט זמין מ אמזון. לחלופין, אתה יכול להשתמש קופסת נעליים ריקה, סל פלסטיק, או מיכלי אחסון אחרים יש לך להסתובב בבית.

בנוסף, אתה יכול לנסות לתלות חזיות על ווים או מתלי מדורגים, כדי למנוע מהם את הדרך של נזק נראה טרי!

04
של 05

לנקות

כְּבָסִים delicates

גטי / מייקה דאל

ניקוי האביב הוא לא רק על לקרצף את האמבט או לשטוף את המצעים. זוהי הזדמנות נפלאה להעריך מחדש את הלבשה תחתונה שלך ואת שגרת ניקוי.

הידעת כי שטיפת חזיות שלך במכונת כביסה או (התנשמות!) מייבש יכול להרוס אותם? איך לשטוף את המעדנים שלך, ואת סבונים ואביזרים אתה משתמש בעניינים. מְאוֹד. אז ללמוד את היסודות של שטיפת delicates שלך (אם במכונה או ביד) ולהתחייב על תעלת המייבש לטובת לתלות ייבוש.

05
של 05

לְרַעֲנֵן

קימי wearing yellow Addiction lingerie

קים "Kimmay" Caldwell לובשת bralette צהוב בהיר והתאמה התחתונה של הלבשה תחתונה התמכרות בזמן בפריז.
תמונה 3 תמונה 3 מתוך: הידאי קימאי / בקי איי צילום /

ברגע שיש לך לעזוב את החזיות כי כבר לא עובד, להחליף אותם עם חזיות חדשות בגודל הנוכחי שלך. אני מציע שיש לפחות 5-7 טוב מתאים חזיות בארון שלך. התחל עם יסודות חובה שיהיו ברשותך מלתחה חזייה גדולה וללכת משם. רוב לובשי החזייה צריכים לפחות כמה נייטרלים על היד, במיוחד עם האביב קדימה. צבע המצית הקרובה והחומר יכול להיות טהור יותר, לובש חזייה צבע העור או תחתונים ייתן מראה חלקה יותר. או לבחור משהו להראות בכוונה כמו bralette תחרה, צבע מודגש, או חזייה דקורטיביים. זה תלוי בך!

תסתכל על האביב שלך באביב קיץ או מגמות הקרובה ויש לי קצת כיף!

No Replies to "האביב ניקוי טיפים החזיות שלך, הלבשה תחתונה, הלבשה תחתונה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    67 − 65 =