מה הכוכבים לובשים תחת שמלותיהם על השטיח האדום | insightyv.com

מה הכוכבים לובשים תחת שמלותיהם על השטיח האדום

ניקול Kidman gown on the red carpet Oscars 2017

HOLLYWOOD, CA – פברואר 26: השחקן ניקול קידמן משתתפת 89 פרסים האקדמיה השנתית בהוליווד & מרכז היילנד ב 26 בפברואר, 2017 בהוליווד, קליפורניה. (צילום: כריסטופר פולק / Getty Images).

זוכי פרסים נרגשים, נאומי קבלה נלהבים, ואפילו הצהרות פוליטיות עשו את פרסי האקדמיה ה -89 בליל בלתי נשכח. אבל זה לא היה הדבר היחיד שקיבל את תשומת לבנו. המופע מתחיל לפני פרסים לקבל חילקו עם glitz ו glam של השטיח האדום. סלבריטאים ללבוש תכשיטים נושרים לסת, שיער מעוצב בצורה מושלמת, שמלות ללא רבב כפי שהם לרסק את השטיח האדום בדרכם לטקס.

האם תהית אי פעם מה הכוכבים ללבוש מתחת לשמיכות השטיח האדום שלהם ותלבושות? זה יותר מאשר Spanx ו להציב בזהירות סרט דביק. אנחנו אולי לא יודעים בדיוק מה הם לבשו תחת כל שמלה, אבל לשמור על קריאה פנימית (או מתחת) להסתכל על חזיות, shapewear, וכל דבר אחר שיעזור לך לזרוח על השטיח האדום שלך. מתוך הגב הנועז של ניקול קידמן וחזיתה של מישל וויליאמס, הנה מה הכוכבים ואתה יכול ללבוש תחת שם.

02
מתוך 10

ניקול קידמן

ניקול Kidman Oscars 2017 red carpet

HOLLYWOOD, CA – פברואר 26: השחקן ניקול קידמן משתתפת 89 פרסים האקדמיה השנתית בהוליווד & מרכז היילנד ב 26 בפברואר, 2017 בהוליווד, קליפורניה. (צילום: Kevork Diansezian / Getty Images).
Kevork Diansezian / סטרינגר

ניקול קידמן זורחת בשמלת צבע נוצצת, נייטרלית, עם חזית צוואר לנטר ועמוק, מתנגש בחזרה בפרס האוסקר ה -89. זה מסנוור!

מה את לובשת מתחת לשמלה נועזת כזאת? 

אתה יכול להתלבש כמו ניקול קידמן, אם אתה על השטיח האדום, הולך לחתונה, או בדרך שלך לנשף. אם אתה לובש חלוק עם גב נועז, ללכת עם מקל על החזייה, או פשוט כיסוי הפטמה. ישנן מספר אפשרויות אחרות כשמדובר מה ללבוש תחת שמלות backless, אז לנסות כמה ולראות מה עובד הכי טוב בשבילך.

זכור, כאשר אתה לובש שמלה טהורה, בהירה או צבע עור ללבוש גרבונים צבעוני נייטרלי, קצר, או להחליק התואמת את הטון העור שלך. 

03
מתוך 10

ג’אנל מונה

ג'נל Monae Oscars 2017 red carpet

HOLLYWOOD, CA – פברואר 26: השחקן ג’נל Monae משתתפת 89 פרסי האקדמיה השנתית בהוליווד & מרכז היילנד ב 26 בפברואר, 2017 בהוליווד, קליפורניה. (צילום: קווין מזור / Getty Images).

מדברים על טרנר! ג’נל Monae הדהימה הוליווד בשמלה שובה לב עם קישוטים העליון appliqué על גבי חצאית רחבה, מעוצבת באופן ייחודי.

כאשר לובש העליון טהור ככה, איך אתה שומר מלהציג יותר מדי? 

פטמות מכסה לבוא כל כך הרבה אפשרויות עכשיו! גוונים שונים של העור, מקל על או בד, חלקה או חצוף. תלבש חלקה, זוג דבק התואמת את צבע העור שלך עבור “האם היא חשופה מתחת לשם?” תראה. את תהפוך ראשים בדיוק כמו ג’נל!

זכור, מכסה הם לא רק מסתיר את הפטמות שלך דרך תלבושת טהור. אתה יכול גם להשתמש שאינו דבק מכסה בחזייה דקה כדי לשמור על הצורה של הפטמות מלהראות דרך בגדים אטומים שלך. או, לערבב את זה וללבוש משהו דקורטיבי – כמו פרידות או קשתות! העולם הוא השטיח האדום שלך לשחק אדמה.

04
מתוך 10

מישל וויליאמס

מישל Williams

HOLLYWOOD, CA – פברואר 26: השחקן מישל וויליאמס משתתפת 89 פרסי האקדמיה השנתית בהוליווד & מרכז היילנד ב 26 בפברואר, 2017 בהוליווד, קליפורניה. (צילום: Kevork Diansezian / Getty Images).
Kevork Diansezian / סטרינגר

מישל וויליאמס שמלת צווארון V עמוק בבית האקדמיה פרסים היה בדיוק כמו להפסקת להראות כמו הופעות שלה משחק. אלה הצוואר עמוק צולל הם מועדף הוליווד.

מה את יכולה ללבוש מתחת לשמלה דביקה כמו שלה?

קלטת אופנה הוא החבר הכי טוב של השטיח האדום, וזה יכול להיות גם שלך. לקבלת צוואר נועז כזה, להשתמש בו כדי לשמור על הקצוות של השמלה V- הצוואר במקום. אתה יכול גם להשתמש קלטת אופנה כדי לשמור על החלק הקדמי של השמלה לעטוף מן הסטה או לשמור על שולי נופל. 

ישנן אפשרויות נוספות ללבוש מתחת הצוואר צולל יצירתי! אתה לא צריך לשמור על החזייה שלך מוסתר אם יש לו קו מחשוף דקורטיבי או פרט תחרה. הפוך את הלבשה תחתונה חלק של התלבושת שלך עבור אופנה קדימה להסתכל. 

05
מתוך 10

אוקטביה ספנסר

אוקטביה Spencer red carpet gown

HOLLYWOOD, CA – פברואר 26: השחקן אוקטביה ספנסר משתתפת בפרס האוסקר השנתי ה -89 במרכז הוליווד & היילנד ב -26 בפברואר 2017 בהוליווד, קליפורניה. (צילום: קווין מזור / Getty Images).

השחקנית, אוקטביה ספנסר, היתה מלכותית חיובית בשמלת פרסי האקדמיה שלה. החצאית המלאת נוצות וחולצת הצוואר הפתוחה היו ראיה!

כשמדובר בצוואר כזה, מה זה גל ללבוש?

חזייה סטרפלס הוא ההימור הטוב ביותר שלך כאשר לובש את הכתף או לפתוח את שמלת הצוואר. אם יש לך חזה מלא כמו אוקטביה, יש לך מזל. מאת בראס longline עם מובנה המותניים בעיצוב סגנונות יצוק שנעשו במיוחד עבור כוסות D ומעלה, יש חזיות סטרפלס תומכת יותר עבור חזה מלא עכשיו יותר מאי פעם. למעשה, יש חזיות פנטסטי עבור כוסות F ומעלה (וגם גודל הלבשה תחתונה גדול!) 

06
מתוך 10

טארג’י פ. הנסון

טאראג'י P. Henson red carpet 2017 Oscars

HOLLYWOOD, CA – פברואר 26: השחקן Taraji פ הנסון משתתפת 89 פרסים האקדמיה השנתית בהוליווד & מרכז היילנד ב 26 בפברואר, 2017 בהוליווד, קליפורניה. (צילום: קווין מזור / Getty Images).

הקריירה הקולנועית של טארג’י פ. הנסון עולה באש, וכך גם המראה החם של עישון זה ממראה השטיח האדום שלה בפרס האוסקר ה -89. מחרוזת הנוצץ שלה היתה רק הדובדבן שמעליה, משום ששמלת הקטיפה הווא-ו-ו-ו-ו-ו-ו-ם שלה וחזהו הגמלו את המופע.

אז מה אתה יכול ללבוש תחת שמלת השטיח האדום שלך כדי לקבל את המראה הזה?

כמו אצלה דמויות חבויות Co-star, אוקטביה ספנסר, החזייה סטרפלס ישמור את החזה שלך נתמך ללא רצועות החזייה מראה בצוואר פתוח, כתף מחובקת הכתף (או פופולרי מעל הכתף הדף!)

אם כבר מדברים על דמויות, אם אתה רוצה קצת עזרה מקבל את הדמות שעון חול קלאסי, לנסות cincher המותניים, מאמן המותניים, או מחוך. גם אם אתה לא ללבוש אחד כל יום, זה תחתון אתה יכול ללבוש תחת שמלת אירוע מיוחד כדי ליצור צללית מסוימת, בדיוק כמו Taraji. 

ואם אתה רוצה קצת תוספת va-va- וום עבור החזה שלך, נסה להוסיף כמה Enhancers או ללבוש לדחוף את החזייה סטרפלס. אתה יכול אפילו לקבל את המראה המחשוף מלא כל יום כאשר אתה לובש את החזייה כלפי מעלה! 

07
מתוך 10

כריסי טיגן

כריסי Teigen Oscars 2017

HOLLYWOOD, CA – פברואר 26: מודל כריסי טייגן משתתפת 89 פרסים האקדמיה השנתית בהוליווד & מרכז היילנד ב 26 בפברואר, 2017 בהוליווד, קליפורניה. (צילום: Frazer Harrison / Getty Images).

כריסטי טייגן ידועה למראה הסופרמודל שלה ולסגנון השטיח האדום. שמלתה ב 2017 פרסי האקדמיה לא לאכזב. הסופר העליון העליון וחריץ גבוה, חצאית לבנה היא אופנה קדימה, ללא רבב.

אבל איך את מתלבשת מתחת לשמלה מדהימה?

הטריק ללבנים תחתונים שאינם מראים: נייטרלי. מצא את החזייה ואת התחתונים חלקה התואמת את צבע העור שלך כדי למזג את האשליה של לובש כלום. זה בדיוק כמו ללבוש חזייה נייטרלית מתחת חולצה לבנה. חזייה לבנה יהיה להתנגש עם העור שלך ואת הברק לזרוח דרך. החזייה טון העור יהיה חלקה לשלב ולהתעלם. 

כמובן, אתה תמיד יכול ללבוש שום דבר מתחת. זה תלוי בך אם אתה לובש חזייה או לא. אנחנו לא נספר את השטיח האדום שלך בסוד! 

08
מתוך 10

היילי שטיינפלד

היילה Steinfeld Oscars red carpet 2017

HOLLYWOOD, CA – פברואר 26: השחקן הייילי שטיינפלד משתתף בפרס האוסקר השנתי ה -89 במרכז הוליווד & היילנד ב -26 בפברואר 2017 בהוליווד, קליפורניה. (צילום: Frazer Harrison / Getty Images).

אחד השטיח האדום הפופולרי ביותר נראה הלילה: היילה שטיינפלד. זו שמלה זורמת, מקציף היה חייב לראות בטקס פרסי האוסקר.

אבל מה שאתה לא יכול לראות: מה מתחת. מה את יכולה ללבוש מתחת לגלימה צוננת וזורמת כזאת?

אחד הפתרונות הפשוטים ביותר הוא להחליק! פתיתים יש כברת דרך ארוכה מאז סגנונות פשוט, סאטן של העבר. אתה יכול למצוא דקורטיביים, תחרה, או סגנונות משי אם אתה רוצה משהו אופנה קדימה, או אפילו לבחור לתת לזה להראות. לחלופין, לבחור משהו חלקה ובצליל העור אם אתה רוצה לשמור על העולם לראות מה קורה מתחת לשמלה שלך. מחליק עשוי להיראות מיושן, אבל הם גדולים ללבוש עם חצאיות קיץ או שמלות עניבה שחורות.

09
מתוך 10

סלמה הייק

סלמה Hayek red carpet 2017 Oscars

HOLLYWOOD, CA – פברואר 26: השחקן סלמה האייק משתתפת 89 פרסים באקדמיה השנתית בהוליווד & מרכז היילנד ב 26 בפברואר, 2017 בהוליווד, קליפורניה. (צילום: קווין מזור / Getty Images).

שטיח אדום יקירי, סלמה האייק הוא יופי עם סגנון וחן. המבט שלה על הצגת פרסי האקדמיה ה -89 היה מחזה נוסף!

אם יש לך חזה מלא, מה אתה יכול ללבוש עם strappy, לחתוך לחתוך נמוך? 

בשמלה נמוכה לחתוך ככה, להימנע חזיות כוס מלאה אשר יראה הצוואר כזה צולל. בחר מותג שעושה חזה מלא חזיות, אולי בסגנון צולל או סטרפלס. 

תחת חצאית סוג טהור או אשליה, אתה יכול ללבוש תחתונים צבע נייטרלי, או כיסוי מלא תחתונים בשחור כדי להפוך אותו חלק התלבושת שלך. או ללכת עם Spanx או אחר shapewear עבור מראה אלגנטי. אתה מחליט מה אתה רוצה ללבוש, ולאחר מכן ללבוש אותו בביטחון pizzaz. סטטוס סופרסטאר!

10
מתוך 10

אלישיה ויקנדר

אלישיה Vikander at the Oscars 2017

26 ביולי: אלישיה ויקנדר משתתפת בפרס האוסקר השנתי ה -89 במרכז הוליווד & היילנד ב -26 בפברואר 2017 בהוליווד, קליפורניה. (צילום: ג ‘ף קרביץ / FilmMagic).

אלישיה ויקנדר השמיעה את הקהל בשמלתה השחורה המורכבת על השטיח האדום. מסגרת הפטיט שלה היתה מכוסה בחומר ועיצוב מדהימים.

אם יש לך גם חזה קטן, מה אתה לובש כדי לקבל דחיפה בשמלה כזאת? 

נשים חמודות יכולות ללכת בלי חזיית סטרפלס, אם הן אוהבות. או, הם יכולים amp את הקימורים שלהם עם קצת לדחוף למעלה. הכל תלוי בך! רק ודא שאתה בוחר חזייה סטרפלס שמתאים היטב עשה עם חזה זעיר בראש. זכור, זה רעיון טוב להשקיע בחזייה סטרפלס גדולה כי אתה יכול ללבוש את זה בכמה דרכים, כולל האלטר, racerback (או לחצות), עם שתי הרצועות, וללא כל רצועות.

No Replies to "מה הכוכבים לובשים תחת שמלותיהם על השטיח האדום"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =