אלה הם קצרים אתה רוצה ללבוש תחת שמלות חצאיות שלך

אם אי פעם סבלת משב רוח קיץ, שהרימה את החצאית שלך כדי לחשוף את מה שמתחת, אתה יודע כמה חשוב לתכנן את מה שאתה לובש שם. או אם ניסית חצאית עיפרון מלוטש רק כדי להיאבק עם תחתונים מתגלגלים או חבורה, אתה מקבל את זה, יותר מדי. זו הסיבה רשימה זו של סוגים שונים של קצרים ללבוש תחת שמלות חצאיות הוא החבר הכי טוב שלך. מ shapewear כדי הלבשה תחתונה תחרה, הכל כאן. 

יָרֵך Society Shorts

ירך החברה

מכנסיים קצרים אלה למנוע chafing הירך ו הפתילה משם זיעה תודה שלהם לא לסחוט עיצוב. הם קצרים ללבוש תחת חצאיות אם אתה לא לתוך shapewear. הם משתמשים "לא למתוח לסחוט" ולכן הם קל לעלות ולהמריא. בנוסף הם קלים ונשימה. ושלא כמו מכנסיים קצרים אחרים שם בחוץ, הם אטומים, להגן על הצניעות שלך מפני משבים של הרוח ומניעת תקלות בארון תאונה. ויש להם שני גוונים שונים נייטרלי העור זמין על גבי טווח גודל נרחב שלהם. נ.ב .: החברה ירך סליפ מכנסיים נשבע אין חפירה או מאפין העליון. הידד!

02
של 08

חצאיות תחרה

Bandelettes ® Lace Panty Short

בנדלטים

אלה קצרים נוחים עשויים תחרה לנשימה. לא נועדו לעצב, הם פתרון אטרקטיבי נגד chafing המונע גירוי של העור כואב כדי לשפשף את העור. הם עושים אופציה נהדרת מתחת חצאיות מלאות שמלות floncy, במיוחד עם המראה רטרו מעט שלהם. Bandelettes תחרה גרבונים מכנסיים בטווח בגודל קטן עד 3X ו לבוא שחור או בז '.

03
של 08

אפרסק פשוט רגליים

אפרסק simply soft long leg boyshort

 אפרסק 

זה אולטרה רך קצר תכונות בד כותנה מודאלית כותנה ו למתוח תחרה חגורה שזז עם, ולא נגדך, עבור גימור שטוח אפילו תחת שמלות סנוג. ואת אורך יותר מספק נוחות הירך הפנימי ומונע שפשוף. גם עם כיסוי נוסף, אפרסק פשוט רכה ארוכה Boyshorts רגל הם מפתיע קל ונעים! זמין בגדלים XXS ל- XL וחמישה צבעים.

04
של 08

רנקי תחרה רטרו תחרה חם

האנקי Panky Retro Lace Hot Pant

 האנקי פאנקי

Hanky ​​Panky רטרו תחרה חם Pant מגיע המותג ידוע תחרה החתימה שלה רצועות נוח, אבל אתה לא רוצה לפספס את זה בסגנון רטרו חם צפצף. תחתונים גדול מתחת חצאיות קצרות minidresses, זה רק כיסוי מספיק רק מספיק חמוד בשילוב לתוך זוג תחרה אחד של תחתונים. אתה תאהב את המראה הזוהר ההוליוודי הישן ואת תחרה רכה סופר. זמין בגדלים קטנים עד XL, המותג הזה יש גם גודל פלוס ואפשרויות אורך עוד.

05
של 08

Wacoal צורה הירך האוויר

צוּרָה Air Thigh Shaper

ווקול

עבור אותם ימים חמים ודביקים כאשר shapewear רגיל הוא פשוט יותר מדי, Wacoal צורה האוויר הירך Shaper מכנסיים הם נהדר עבור מתחת שמלות מזג אוויר חם. בד לחות הרטיבות עוזר לשמור על יבש, יחד עם ניקובים במיקום אסטרטגי להגדיל את זרימת האוויר כדי לעזור לך לשמור על קור רוח שם. אבל לא חושב שהזוג הזה הוא רק אוויר. החזית מלוכדות ואת לוחות הצד צורה, חלקה, ו slenderize את בטן הירכיים. נהדר מתחת חצאית עיפרון או שמלה bodycon, זו חלקה חלקה האפשרות היא להיט בכל עת של השנה!

06
של 08

מונטל גוף אושר Micromodal ו תחרה בייקר קצר

מונטל shorts

מונטל

אלה מותניים אולטרה גבוהה מכנסיים רגליים ארוכות הם אור, רך להפליא, לנשימה, לבוא עם לוח נגד chafing. ללבוש מונטל גוף אושר Micromodal ו תחרה ביייקר מכנסיים מתחת לשמלה שלך בחתונה חיצונית או מסיבת גן. אל תשכח: תחרה עדינה בתחתית הוא מגע קטן למדי אבל רצועות סיליקון מוסתרים לשמור אותו מרכיבה. זמין בארבעה צבעים וגדלים קטנים עד 2XL.

07
של 08

בטן הבטן ירכיים הסוואה

בֶּטֶן Bandit® Thighs Disguise

בטן Bandit ®

זה אחד עבור אמהות להיות! בטן הבנדיט הירכיים תחפושות ™ shapewear הלידה היא אופציה נהדרת מתחת חצאיות ושמלות. זה בעדינות מרים את הבטן שלך בלי לחפור פנימה, ומחליק את הבטן, הירכיים, ו להשתכשך עבור מראה אופנה יפים מלוטשת. זה קצר הלידה מסייע למנוע chafing ירך לא נוח ואת Vreaded חשש (קווים גרביים גלויים). נסה את זה תחת השמלה חמוד ו מקסים השמלה maxi!

08
של 08

של וורנר לא צובט, אין בעיות

וורנר's short

של וורנר

עבור אלה שרוצים יותר של boyshort מתחת שמלות וחצאיות, תחתונים קלים אלה פוגע בסימן. וורנר של לא צובט, אין בעיות בוישרט בוישרט חלקה יש חגורת רחב לא לחפור פנימה חלקה, allover למתוח. מיקרופייבר סיליקון קל להפליא מרגיש חלק נגד העור תוך מתן כיסוי מספיק במקרה של יום סוער!

No Replies to "אלה הם קצרים אתה רוצה ללבוש תחת שמלות חצאיות שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 58 = 62