מה לחפש כאשר קונים חזייה ספורט

מה לחפש כאשר קונים חזייה ספורט

יש הרבה חזיות ספורט בחוץ, ולבוש אחד חשוב מאוד. אבל להחליט איזה מהם מתאים לך יכול להיות עבודה קשה.

לא משנה מה גודל אתה, תמיכה ונוחות הם החשובים ביותר - אבל רמת התמיכה סוג של נוחות תכונות אתה צריך תלוי בגודל כוס שלך. זקוק לעזרה למצוא אחד בגודל שלך? אנחנו כאן לעזור.

עבור A C גביע גדלים

אמנם ייתכן שלא צריך חזייה ספורט המספק תמיכה מקסימלית, מקבל התאמה טובה ותמיכה הולמת חשוב.

 עדיין יש לך צרכים ייחודיים. תלונה אחת של נשים זעירות נפוחות היא כי סוגים רבים של חזיות ספורט יגרום לך להיראות שטוח מאוד חזה - או אפילו מעוכה. זה יכול להיות קל לך לא להבחין בתנועה כאשר אתה כוס קטנה, כי זה לא יכול להיות ברור או לא נוח, אבל זה עדיין לא טוב החזה שלך. לעשות מאמץ נוסף כדי לוודא החזייה הספורט שלך הוא תומך.

לחפש: אתה צריך אחד שאתה יכול לעבור - לא אחד שגורם לך להרגיש מכוסה מדי ומרוחק. אם אתם מחפשים צורה נוספת, לחפש חזייה ספורט עם כוסות יצוק או אפילו לדחוף למעלה. קח הערה מיוחדת כדי למצוא את החזייה ספורט המציעה תמיכה מסוימת להקפיץ להקפיץ. קניות החזייה ספורט צריך להיות כל על מציאת האיזון הנכון בין נוחות ותמיכה; כאשר יש לך גודל קטן עד בינוני חזה, לחפש אותם צעדים שווים.

מציאת החזייה ספורט הנכון אתה יכול להיות מסובך כאשר אתה כוס ג.

אתה סוג של באמצע - גדול מדי עבור כמה המותגים כי לשרת בגדלים קטנים, ואתה יכול להיות קטן מדי עבור סגנונות המיועדים במיוחד עבור גדלים גדולים יותר. אתה עלול למצוא את זה חזייה ספורט סגנונות כי יש encapsulated כוסות להפריד את החזה לעבוד על הצורה. זה סוג של חזייה ספורט יספק התאמה טובה יותר, ואת התמיכה כוס ג הצרכים.

תתרחק מ: סגנונות שנועדו לספק כיסוי מלא או מלא, במיוחד אם אתה רוצה לשפר את הצורה שלך או להוסיף נפח החזה שלך. אלו סוגים של חזיות ספורט יגרום לך להיראות מאוד מעוכה. כדי ליצור צורה יותר contoured, לחפש underwire או מעוצב בסגנון מפריד ומרים. כמו כן, להימנע סגנונות כי הם גם צרים, אשר לא יהיה נוח בכלל כאשר אתה משחק ספורט או פעילות גופנית.

עבור D או DD גביע גדלים

אין ספק כי תמיכה חיונית טווח זה גודל החזייה. החדשות הטובות הן שיש לך הרבה אפשרויות לבחירה בחזיית ספורט המותגים. מותגים רבים עושים חזיות ספורט בגדלים לעצור ב DD - ואחרים מתמחים בגדלים גדולים יותר, לעתים קרובות מתחיל ב D כוס גודל וממשיך משם.

נוחות היא הרבה יותר בעיה עבור טווח גודל זה. נסה על מותגים שונים עד שאתה יודע יותר על התכונות הטובות ביותר עבור סוג הגוף שלך - ואת סגנונות שמתאימים לך בצורה נוחה ביותר. חשוב להתאים את החזייה כראוי, ולוודא כי הלהקה מתאימה היטב, רצועות נמצאים במקום, ואת החזה הוא מותאם בתוך כוסות.

לחפש: המותגים החזייה ספורט המתמחות בגדלים גדולים יותר. לחלופין, חפש מותגים הכוללים תכונות תומכות ונוחות נוספות על החזיות הגדולות יותר שלהם, כגון להקות רחבות יותר, לוחות צדדיים ורצועות מרופדות.

תתרחק מ: חזיות ספורט כי הם מתיחה ונוחה אבל חסר מבנה ותמיכה. לעולם אל תקריב אחד את השני, גם אם הוא מפתה. D ו- DD כוסות צריך רמה גבוהה של תמיכה הן נוחות.

אם אתה DDD או כוס גדולה יותר 

לא משנה מה הפעילות שלך, אפילו עבור תרגילי השפעה נמוכה, אתה צריך חזייה ספורט המספק הרבה תמיכה. ועבורכם, תמיכה ונוחות תלויים מאוד זה בזה. כאשר אתה DDD או גודל כוס גדולה יותר, אתה לא יכול לקבל אחד בלי השני.

לחפש: המותגים החזייה ספורט המתמחים גדלים כוס גדולה, כי מותגים רבים לא הולכים מעל D או DD כוס. אל תתפתו ללחוץ לתוך החזייה ספורט זה קטן מדי בשבילך - זה לא ייתן לך את סוג התמיכה הנכון שאתה צריך. ייתכן שתרצה תמיכה underwire, במיוחד אם הפעילות שלך היא השפעה גבוהה או כולל הרבה הקפצה.

עם זאת, אתה יכול למצוא תמיכה גדולה בחולצת ספורט מהונדסים היטב, ללא underwire כמו החזייה המוצגת לעיל מ הלם זעזועים. בנוסף, חשוב למצוא החזייה עם וו וסגירת העין במקום אחד שעובר מעל הראש. זה מאפשר את הלהקה ואת החזה כדי להתאים snug המשרד, מתן תמיכה הטובה ביותר האפשרית.

תתרחק מ: חזיות ספורט שאינן תומכות מספיק. אם הם עשויים מחומר מתיחה או אין לך וו סגירת העין, הם לא הכי טוב עבור החזה שלך. או שאתה תרגיש תופעות לוואי, אשר יכול לכלול כאבי גב, כאבים בחזה, כאבים בכתף, או כאבי צוואר. אם זה המצב, נסה סגנון אחר.

זכור, הצרכים שלך חזייה ספורט מבוססים גם על רמת הפעילות. אם אתה עושה פעילות גופנית נמוכה כמו יוגה או פילאטיס, אתה יכול לבחור בסגנון מזדמן פחות תומכת. עבור פעילויות כמו אירובי או ריצה, מקל על משהו עם תמיכה מקסימלית. ותמיד לשטוף אותם היטב כדי לעזור להם להחזיק מעמד זמן רב יותר לשמור לך להסתכל הכי טוב שלך.

No Replies to "מה לחפש כאשר קונים חזייה ספורט"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 8