גרבונים באמת להעפיל כחלק חיוני של כל הארון של אישה. – insightyv.com

גרבונים באמת להעפיל כחלק חיוני של כל הארון של אישה.

גרבונים באמת להעפיל כחלק חיוני של כל הארון של אישה. למרות שרוב הנשים לא ללבוש גרביים יותר, גרביים להישאר על רשימת חובה של אביזרי אופנה, כי הם לא אחד של 10 סגנונות אופנה הרזיה ביותר, אלא גם כי הם כל כך נוח ללבוש במזג אוויר מגניב.

Friday
של 07

מצא גרבונים שמתאימים

לִנְטוֹשׁ the Saran wrap and use a pair of tights to line plaster moulds

גטי

לנשים הקטנות יש רגליים קצרות יותר מאשר נשים שמתאימות לגדלים של החמצות, אבל אף על פי כן, רוב הזמן אין צורך לחפש גרביונים קצרים במיוחד בגלל שהגרבונים החומריים עשויים מאוד. בעקבות תרשימי הגודל של היצרן, אשר מהווים הן עבור גובה והן משקל, עבור גרבונים בדרך כלל התוצאות בכושר טוב. עם זאת, קל לדעת מתי טייטס הם ארוכים מדי, כי הם יתקמט או חבורה סביב הקרסוליים. אם זה קורה, נסה גרבונים מיצרן אחר, או לחפש מותגים שיש להם שינוי גודל של petites, כגון Hanes Silk Reflections.

02
של 07

ללבוש גרבונים כמו הלבשה

גרבונים יכולים להכפיל כמו בקרת גרביים העליון (השווה מחירים) זמינים באופן נרחב שימושי, כי הם עוזרים רזה הירכיים והמותניים. בקרת גרביונים העליון עם המותניים גבוהה (השווה מחירים) זמינים גם רזה midriff.

03
של 07

הימנע מרקם מרקם, מגושם או דפוסי

מוֹקָסִינִים and fishnet stockings

טימור עמק / גטי

כדי ליצור מראה ארוך, רזה, לבחור גרבונים אטומים בצבע מוצק, ולא דפוס. ללבוש גרבונים בדוגמת יכול לעשות אישה קצר להיראות אפילו קצר יותר. כמו כן, זה רעיון טוב כדי למנוע גרבונים עשוי סוודר סרוג, צלעות, או כל מגושם או חומרים מרקם כי לובש כל סוג של אופנה מגושם, בין אם זה בגד או אביזר אופנה, יכול לעשות אישה קצר נראה קצת יותר גדול וקצר מדי.

04
של 07

יצירת מראה מונוכרומטי עם גרבונים

נשים קטנות יכולות ללבוש גרבונים כחלק מאנסמבל מונוכרוני עם שמלה או חצאית. ההלבשה אופנה מונוכרומטית יכולה להיות דרך לאישה קצרה להיראות קצת יותר גבוה על ידי יצירת אפקט של קו אנכי. בדרך כלל את הצבעים הטובים ביותר שפועלים היטב ליצירת אפקט מונוכרומטי הם צבעים כהים. אם כל מונוכרום נראה יותר מדי, אישה קצרה יכול להחיות את התלבושת מונוכרומטי אחרת עם פופ של צבע.

05
של 07

שמור על גרביים מופרדים במגירות Dresser

טייטס-באגיס

© 2012 על ידי פאולה Darnell

רובנו מאחסנים את הגרבונים שלנו במגירות השידה, וקל מאוד לטעות בצבע כהה אחד לשנייה בשעות הבוקר המוקדמות, כשאנחנו ממהרים להתלבש לעבודה. פעם לבשתי שמלה שחורה, ז’קט ונעליים, וחשבתי על מה שחשבתי שהם גרבונים שחורים רק כדי לגלות (למזלי לפני שעזבתי את הבית) כי לבשתי גרביונים של חיל הים. כדי למנוע בלבול, יש לאחסן גרביונים בשקיות מתויגות המסומנות על ידי צבע.

06
של 07

הימנע Snagging גרביים

למרבה הצער, גרבונים, אשר עשויים בדרך כלל ניילון לסרוג, יכול snag. כל זה קל מדי כדי לגרור גרבונים או לתקוע חור בהם בעת משיכת אותם. אין דבר מרגיז יותר מאשר להיות מסוגל ללבוש זוג גרבונים חדשים כי יש להם חור בהם לפני ללבוש הראשון. כדי למנוע בעיות כאלה, השתמש כפפות לא משוחדות כדי למשוך גרבונים. אני משתמש כפפות כותנה וינטג לא מבושל כי למרות העור רך, זה grips היטב. אני ממליץ על כפפות לא מסודרות בגלל שימוש כפפות לא מבודדות עושה את זה יותר קל להרגיש ולטפל את הגרבונים כאשר אנו מושכים אותם.
07
של 07

לשטוף גרבונים ביד

שטיפת יד ביד בדרך כלל משמרת אותם טוב יותר מאשר לשטוף אותם מכונת כביסה אוטומטית. שטיפת ידיים היא שיטה עדינה הרבה יותר, אשר נמנע את פיתולים וסבכים שיכולים לגרום כביסה המכונה. עם זאת, אם אתה הולך מכונת כביסה גרבונים, למקם אותם בתוך תיק הלבשה תחתונה ולהשתמש רק את מחזור עדין. בכל מקרה, טייטס אוויר יבש, במקום לייבש אותם מכונת כביסה אוטומטית.

No Replies to "גרבונים באמת להעפיל כחלק חיוני של כל הארון של אישה."

    Leave a reply

    Your email address will not be published.