האם לדחוף את החזייה מתאים לך?

האם לדחוף את החזייה מתאים לך?

לדחוף את בראס הם אופציה נפוצה רבות של נשים החזייה המגירות. יש להם שם של להיות סקסי. זה יכול להיות בגלל שהם להגדיל את נפח השדיים, וליצור או להדגיש מחשוף. וכיום, צורה מלאה, עגולה השד הוא מאוד רצוי. אבל המראה הזה לא תמיד היה בפנים.

אם מסתכלים אחורה לאורך עשרות שנים באופנה האמריקנית, צורת השד השתנתה בדיוק כמו תסרוקות ואורך חצאית.

בשנות החמישים היתה צורת כיסוי מלאה ומלאה. בשנות השבעים, המראה הרצוי ביותר היה טבעי, ונינוח. וגם ב -1990, את "פצצה" נראה השתלטו, עם מחשוף מלא לדחוף את בראס לוקח מרכז הבמה.

היום, לדחוף את בראס עדיין יש מקום באוסף של נשים רבות של חזיות. הם אופציה כל יום פופולרי, או יכול להיות משוחק עם תלבושות מסוימות כדי לשפר את המראה שלך.

מה זה דחף את החזייה?

לדחוף את החזייה היא סוג של סגנון החזייה עם משפר מובנה בתוך הספלים. משפר זה יכול להיות עשוי קצף, מים, אוויר, או שמן מלא בכיס, או כל חומר אחר. זה לעיתים קרובות יושב מתחת או בצד של רקמת השד, ו "לדחוף" את השד כדי ליצור נפח יותר, וכן מבט מלא. אם הספל החזייה הוא צולל או לחתוך נמוך, זה עלול גם לגרום ליצירת או לחשוף יותר מחשוף.

באופן מסורתי, משפר יושבים בתוך החלק החיצוני התחתון של הספל, דוחפים את השדיים מעלה מעט לכיוון האמצע.

מיקום זה משאיל את עצמו היטב לצלול הצורה החזייה. כמה לדחוף למעלה בראס למקם את משפר על החלק התחתון של החזייה, דוחף את השדיים כלפי מעלה, רק. מיקום זה משאיל את עצמו לגזוזטרה.

ישנם מספר סוגים של לדחוף את בראס, וצורות שונות, חומרים, וסוגים של דחיפה למעלה ריפוד.

יש אפילו לדחוף נשלפים UPS, אשר נהדרות עבור התאמת רמת נפח אתה רוצה באותו יום, או הערב החוצה מחשוף אם השדיים שלך בגדלים שונים. בדרך כלל, לדחוף את בראס יש כוס מעוצב, אבל זה לא תמיד המקרה.

למה אני צריך ללבוש לדחוף את החזייה?

לדחוף את בראס יכול להיות משוחק על ידי רוב האנשים, אבל יש בדרך כלל העדפה חזקה או נגד סגנון זה. כי הם יכולים ליצור יותר מחשוף, הם לא יכולים להיות אופציה טובה עבור מישהו שרוצה להקטין את גודל השד שלה. מצד שני, אם אתה רוצה לשפר או להוסיף את החזה שלך, זה החזייה בשבילך.

זכור כי התפקיד של לדחוף את החזייה היא לדחוף את רקמת השד. למי יש רקמת השד רכה (באופן טבעי, או בגלל ירידה במשקל או סיעוד), הם עשויים לגלות כי לדחוף את החזייה לא יכול להיות עבורם. אם, למשל, לדחוף את הסגנון דוחף כי רקמת השד מעלה ומעל לצלול עמוק, הגוש או הבליטה נוצר יכול להראות דרך חולצת טריקו. מצד שני, אלה עם רקמת השד רכה או שדיים רדוד עשוי לאהוב את נפח נוסף המסופקים על ידי לדחוף את החזייה.

זה נפוץ עבור נשים עם חזה קטן או בגודל בינוני כדי ליהנות מהיתרונות של לובש לדחוף את החזייה.

הם מציעים צורה אחרת ואופציה בסגנון מאשר כיסוי מלא או חזייה תחרה, וזה יכול להיות מהנה מאוד לשנות את הסגנון שלך לעבוד עם תלבושת מסוימת, או רק בגלל. זה מיתוס שדחיפה לחזייה היא רק עבור אלה עם חזה קטן, אם כי. כמה מותגים חזה מלא גם ליצור לדחוף בראס, כדי לעזור לאלה עם חזה מלא יש חזה מלא אפילו יותר, או צורה יותר או מחשוף.

לדחוף את בראס נהדרות ללבוש עם מחשוף לראווה topsasing כמו צולל או עמוק v- צוואר צמרות. אבל הם יכולים גם להיראות נהדר תחת צוואר גבוה חולצות או turtlenec או כל שאר הדף. הם יכולים להיות משוחק כל יום, או לאירועים מיוחדים. אנשים חוששים כי לדחוף למעלה או מרופד בראס הם "פרסומת כוזבת", כלומר שהם יוצרים מראה כוזב כי הוא רחוק מאוד מן הצורה האמיתית או בגודל של השד של האישה.

זכור, מטרת החזייה היא לעצב, להרים או לקשט את השדיים שלך למראה הרצוי. אם את רוצה להיראות מושגת עם לדחוף את החזייה, קדימה וללבוש אותו.

הערה נוספת: זה נפוץ ללבוש גודל כוס למעלה (או יותר, בהתאם לרמת לדחוף למעלה) מהרגיל כאשר לובש לדחוף את החזייה. הסיבה לכך היא כי לדחוף מעלה משפר לוקח חלק נפח של כוס, ואת החזה שלך צריך יותר מקום כדי להתאים כראוי פנימה מבלי להישפך.

סוגים שונים של הדחף חזיות:

 • Moulded וחולצת טריקו - זה הסוג הנפוץ ביותר של לדחוף את החזייה. הדחיסה מעוצבת החזייה משלבת את הפונקציות של כוס המעצבת את השדיים לתוך צורה עגולה, עם לדחוף את אשר יוצר נפח יותר. מותגים רבים מוכרים זה סוג של לדחוף את החזייה. עיון כמה מן הטובים ביותר לדחוף אופציות החזייה לפי קטגוריה על צרכים חשופים.
 • לא יצוק - זה פחות שכיח למצוא דחף את החזייה כי הוא לא יצוק. אחת הסיבות לכך היא כי לדחוף מעלה משפר עלול לגרום מכה להראות דרך החזייה הלא מעוצב. בגלל שהוא מוצק, ורקמת השד פחות מוצקה, השניים לא יכולים לשבת בשטף ללא עזרה של הכוס המעוצבת כדי לעצב אותם. מותג אחד שיש לו דחיפה נשלפת גדולה למעלה, החזייה לא יצוק עבור חזה מלא הוא Tutti רוז '. סגנון "ג'סיקה" יש שתי רמות של ריפוד נשלף, שנקרא boosters.
 • חוט חינם - חוט ללא חזייה היא בחירה נפוצה עבור מי מוצא underwires לא נוח או יש סיבה בריאותית לא ללבוש אותם. חזייה ללא underwire לעתים קרובות יש מוניטין של להיות חסר צורה, אבל בזכות הטכנולוגיה הנוכחית, מותגים כמו Gossard להציע יצוק, לדחוף את החזייה כי הוא גם חוט חינם. וורנר מציעה גם כמה חזיות חינם עם "להרים".
 • דחיפה נשלפת למעלה - אם אתה רוצה אפשרות להתאמה אישית יותר, נסה לדחוף את החזייה עם ריפוד נשלף. בראס אלה מעוצבים בדרך כלל, ויש להם כיס קטן שמחזיק פנקס קצף נשלף או אוויר, שמן, או מים מלאים "עוגיה" במקום. הסרה לדחוף את בראס הם חלק המועדפים שלי מאוד, כי הם משרתים פונקציות רבות. ראשית, אם החזה שלך משתנה במהלך מחזור הווסת שלך, אתה יכול להתאים את הגודל המשתנה. לדוגמה, אם השדיים שלך להגיע מלאים יותר עד התקופה שלך, פשוט להוציא את לדחוף למעלה. כאשר הם יורדים בגודל או מלאות לאחר המחזור שלך, אתה יכול לשים אותם בחזרה. בנוסף, אלה רפידות נשלף הם נהדרים אם יש לך שדיים אחידים, וזה נפוץ מאוד. כל שעליך לעשות הוא להתאים את החזייה לשד מלא שלך, ולשים את משפרי לתוך הצד הקטן. לבסוף, זה נהדר עבור נשים אשר גודל החזה עלול לרדת בגלל ירידה במשקל. בהכנה, לקנות את החזייה כדי להתאים ללא לדחוף את UPS פנימה כפי שאתה לרדת במשקל, אם גודל החזה שלך מתכווץ, פשוט להוסיף את Enhancers. מותגים רבים מציעים סגנון זה. The Delice, מאת סימון פרלה הוא אחד כזה אפשרות, ואת Calvin קליין מפתה נוחות סדרה זה נהדר עבור זה.
 • גודל כוס קטנה - כי לדחוף את התפקיד של החזייה היא לדחוף את רקמת השד הקיימת, נשים עם שדיים קטנים מאוד או מרוחקים למעשה המאבק למצוא דחיפה חזייה שעובדת צורת החזה שלהם. חברת החזייה הקטנה יש מבחר גדול עבור חזה קטנטן להקות קטנות, כולל סגנון לצלול להמרה, סגנונות חלקה או תחרה, אפשרויות סטרפלס.
 • גודל כוס מלאה - רק בגלל שאתה לובש כוס D או למעלה לא אומר שאתה לא יכול ללבוש דחיפה למעלה החזייה. לדחוף הוא לא רק סגנון עבור אלה עם חזה קטן. למעשה, Curvy Couture יש את כל האוסף של חלקה, סטרפלס, תחרה, וחזייה מלאה חזה מלא זמין עד 44H, כל אחד עם לדחוף את הריפוד.
 • לְלֹא כְּתֶפִיוֹת - כי בראס סטרפלס נוטים להיות חתך המרפסת, רוב עם דחיפה למעלה נוטים לשים אותו בתחתית הכוס. זה דוחף את השדיים ישר למעלה, יצירת מבט מלא על גבי. חברת החזייה הקטנה הופכת אופציה פופולרית עבור חזה קטנטן, בעוד Curvy Couture עושה סגנון פופולרי עבור חזה מלא. The Wacoal נכס מדהים סטרפלס הוא לדחוף נפלא חזיית סטרפלס עבור B כדי כוסות DD. אלה הן רק כמה אפשרויות רבות הזמינות בעולם הלבשה תחתונה.
 • ספורט - אתה יכול אפילו לקבל לדחוף את מבט חדר הכושר! אם ללבוש לדחוף את החזייה הוא חלק המראה היומיומי שלך, אתה לא צריך ללכת בלי זה כאשר אתה עובד. חזיית אליזבת של חברת החזייה הקטנה היא אפשרות אחת לפשעים קטנים המעוניינים לדחוף את חזיית הספורט.
 • Racerback או להמרה- לאחר חזייה להמרה או racerback בארון שלך הוא חייב. לאחר אחד עם לדחוף למעלה הוא בונוס. הסגנון שאני לובש בתמונה לעיל הוא racerback, לצלול לדחוף מ Adore Me. עוד מועדף הוא אינסוף אפשרויות צניחה החזייה על ידי Le Mystere.

אם אתה סקפטי לגבי לדחוף את בראס, אני מאוד מציע לך לנסות אחד שיש לו כרית קטנה, או כרית נשלפת להתחיל. אין שום דבר רע לנסות משהו, כל עוד הוא מתאים היטב ומרגיש נהדר. אתה עלול להיות מופתע!

No Replies to "האם לדחוף את החזייה מתאים לך?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 77 = 82