הטוב ביותר סטרפלס חזיות להמרה ללבוש

עודכן על ידי קים "Kimmay" Caldwell

ללבוש חזייה סטרפלס היא דרך מצוינת להסתיר רצועות חזייה מציקים או לא מושכים מתחת לצמרות. ואתה יודע שאתה יכול בדרך כלל ללבוש רצועות נשלף עם החזייה סטרפלס שלך? זה אומר שאתה יכול ללבוש ולהסתיר את הרצועות מתחת לרטר או העליון racerback.

אם אתה חושש כי החזייה סטרפלס שלך לא יישאר למעלה, לחשוב שוב. ראשית, יש סגנונות סטרפלס חדשים שנועדו להישאר טוב יותר מאשר בעבר - והם גם יותר נוח ותומך. אז להתחיל לבדוק את אלה עשרה בוחרת.

ושנית, הדרך הטובה ביותר לגלות אם אחד הסגנונות האלה יעבוד בשבילך היא לנסות את זה על ידיעה איך לדעת מתי החזייה מתאימה כראוי. לדעת איך למדוד את עצמך על גודל החזייה שלך יעזור לך לבחור נקודת החזייה נקודת התחלה לפני שאתה הולך לקניות. סטרפלס מתאים היטב יישאר במקום ונראה נהדר.

אם אתה עדיין עצבני על לובשת סטרפלס להמרה, נסה חזייה להמרה בסיסי. זוהי חזייה הדומה לחזייה הבסיסית שלך אבל יש לה רצועות להמרה. בדרך כלל, הוא יכול לעשות את ההפסלה או criss לחצות המרה עבור חולצות racerback, אבל זה לא נועד להיות משוחק כמו חזייה סטרפלס.

אם אתה צריך להמרה סטרפלס או חזייה להמרה בסיסי - לעיין סגנונות אלה!

השטיח האדום איור מלא חזיית סטרפלס מאת ואקוואל יש כמה תכונות שנועדו לתמוך דמויות מלאות. זה כיסוי מלא, סגנון חלקה עם כוסות underwire מתאר ו boning מאחור. רצועת הגומי הרחב בתחתית וגובה במרכז גבוה עוזר לשמור אותו במקום.

No Replies to "הטוב ביותר סטרפלס חזיות להמרה ללבוש"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 7