כיצד למנוע

כיצד למנוע

זה אחד הדברים הכי מרגיז על לובש. זה נקרא אפקט מתגלגל. רוב shapewear עשוי לעלות על הטבור ולפעמים גבוה כמו קו החזייה, אבל דרך היום עם הליכה ומרגש אותו מתגלגל למטה צרורות בכל המקומות הלא נכונים. מתגלגל לא רק קורה באזור פלג גוף עליון, אבל זה גם יכול להתגלגל על ​​הירכיים וזה פשוט יוצר את כל סוגי אי נוחות.

 אז אתה צריך למצוא כמה פינה נסתרת כדי לחפור את זה כל הגוף לגעת בו החלטתי לנסות להירדם פנימה הו איך אני מתעב את זה! ללבוש בשבילך כמה שנים, אתה לומד דבר או שניים על מניעת זה. 

שינוי גודל נכון - מניסיוני, רוב הנשים רוצות לגדול במידותיהן, משום שהן חושבות שזה יעזור להן להחליק טוב יותר. שינוי שגוי יכול לעשות יותר נזק מאשר לעזור למצב. לובש גודל כי הוא קטן מדי תורם את הרגליים של shapewear שלך מתגלגל. זה גם יכול לגרום לך להיראות גבשושית או לתת לך רגליים בועה כי shapewear הוא חזק מדי, כי איפה shapewear פוגש את העור יכול לגרום לעור הבועה או הצפת. בעת רכישת הקרן ודא שאתה מקבל את הגודל. לא משנה מה גודל אתה לובש במכנסיים הוא המקום שבו אתה צריך להתחיל ולהתאים בהתאם. ניתן להתאים את הבגדים בצורה שונה, לכן בדוק את גודל התרשים אם אתה מזמין באינטרנט או נסה את גודל המולטיפ כדי למצוא את ההתאמה הטובה ביותר.

 

הוק בו - יש כמה חתיכות של shapewear מ ספקים שונים כי וו לתוך החזייה כדי למנוע מתגלגל. לרובם יש בדרך כלל התקשרות נייטרלית אשר בקלות מחליק על החזייה. HookedUp Shapewear מייחס חזיות בגב, אשר אני חושב הוא אופטימלי, כי זה לא למשוך על החזייה מהחזית פוטנציאל גורם להם לשבת נמוך.

בדוק את HookedUp Shapewear על Amazon.com. 

שמעתי כי כמה נשים למשוך את החגורה שלהם ואת הצמד החזייה שלהם כדי לעזור עם אחיזה. אחרים אפילו להשתמש סיכות ביטחון כדי לצרף את החזייה שלהם shapewear כדי לשמור את זה. עכשיו כמה מכם עשויים לשאול איך זה עובד עבור מצבים האמבטיה. ובכן רוב אלה סוג של "מכור" אפשרויות עיצובים מציעים פתח במפשעה של החליפה. אני, באופן אישי, אני לא שותה הרבה ואני פשוט נותן לעצמי מספיק זמן להגיע לשירותים ו-חלוק. HA!

פתרון קו ארוך - אני אוהבת חזייה ארוכה. אם אתה רוצה החלקה אחורה, אבל לא רוצה לחשוב על מתגלגל למצוא את עצמך חזייה שורה ארוכה. רובם יש boning, בדומה מחוך. אני בדרך כלל ללבוש את shapewear וללבוש את החזייה שלי שורה ארוכה על גבי היסוד שלי להיות מאובטח לחלוטין. 

בדוק את שתי החזיות האהובות עלי שורה ארוכה, שניהם זמינים על Amazon.com:

  • צורת חזייה ארוכה
  • Glamorise נשים קו מג'יק קו ארוך

Shapewear בהחלט יכול להיות מסובך לפעמים. אני מקווה שזה נותן לך קצת תובנה כדי למנוע בעיות מתגלגל שעלול לגרום כל אי נוחות. כמו תמיד, קניות מאושרות.  

No Replies to "כיצד למנוע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 2