ארבעה סוגים שונים של חגורות בירית וכיצד ללבוש אותם | insightyv.com

ארבעה סוגים שונים של חגורות בירית וכיצד ללבוש אותם

מייסון Close Garter Belts

Maison סגור

חגורות בירית לבוא בכל הצורות והסגנונות. החלק המהותי של כל חגורות הביריות יש במשותף הוא הרצועות אשר לצרף את גרבי הירך גבוה.

בדוגמה הנראית כאן, הן מן Maison סגור, שני סגנונות חגורת בירית הם רחבים יותר מאחרים. חגורה רחבה יותר היא תכונה כי כמה נשים עשוי למצוא יותר נוח ללבוש, כפי שהוא מניח חלקה ונוטה להישאר במקום יותר סגנונות רזה. 

חגורות ביריות רחב עשוי להיות עשוי תחרה, סאטן, כותנה, רשת, או כל חומר הלבשה תחתונה אחרים. הם עשויים להתחבר מאחור עם ווים ועיניים מתכווננות, או שהם עשויים להחליק על הירכיים. הם יכולים גם להכיל גמיש בונאינג או אלסטי כדי לשמור על צורתם ולספק התאמה טובה. כמו כל חגורת ביריות, הם בדרך כלל יש ארבעה או יותר straps עם ווים כדי לצרף את הירכיים גרביים גבוהות. 

02
של 04

חגורות מינימליסטיות

ארבעה סוגים שונים של חגורות בירית וכיצד ללבוש אותם

“5 חגורות בירית,” סגנונות שלוש, ארבע וחמישה.
תמונות © Journelle.com

לפעמים חגורת ביריות יכול להיות רק חגורה פשוטה. חתיכת רזה כמו חגורה של תחרה, אלסטי, או חומר הלבשה תחתונה אחרים יהיה להדק סביב המותניים שלך או הירכיים, ו לצרף ארבע או יותר רצועות בירית. לעתים קרובות, בסגנון מינימלי כמו זה יהיה גם פיסת בד רחבה יותר שבה החגורה מתחבר לתחרה, אבל זה לא הכרחי לחלוטין. 

זו שנראית כאן משמאל היתה בסגנון הקודם של מימי הולידיי. החגורה רזה, אבל הפרטים הדקיקים מעניקים לה מרקם.

שתי חגורות הביריות שמופיעות למעלה בצד ימין מציגות את סגנון החגורה האופייני ביותר – לא צר מדי, ולא רחב מדי. אחד מתוכנן להיות משוחק ממש מתחת המותניים שלך, והשני הוא סגנון נמוך, כי יושב על הירכיים שלך. בהתאם לצורת הגוף שלך, התלבושת, ואת הנוחות האישית, אתה יכול להתאים את חגורת הבירית שלך כך שיתאימו לך. בעת רכישת אחד, יש לזכור כי חלקם מתוכננים במיוחד כדי להיות משוחק באזור אחד או השני על הגוף.

חגורת הבירית היפה, הסמוקה, עשויה משי יוקרתי, עם צדדי תחרה סקסיים. זהו סגנון נמוך, על ידי אחר ב Journelle. חגורת הבורות השחורה של תחרה זו היא על ידי האנקי פאנקי ב- Journelle. זה נועד לשבת מתחת לקו המותניים שלך.

03
של 04

רצועות ניתנות להסרה

הו La La Cheri detachable gaters

צרכים חשופים / הו לה לה שרי

תכונה פופולרית עבור רצועות בירית המודרנית היא לצרף אותם תחתונים, bodysuit, bustier longline, או פריט אחר הלבשה תחתונה. במקרים רבים, הרצועות מתוכננות להיות ניתקות בקלות, כך הלובש יכול ללבוש את הלבשה תחתונה עם או בלי הרצועות. זה סוג של תחתוני חגורת הבגדים יש ארבעה או יותר נשלף רצועות. זה נהדר עבור נשים שרוצות לשנות את המראה שלהן עם גרביים גבוה הירך על כמה ימים וללכת ללא hosiery על אחרים. כאשר הרצועות מחוברות תחתונים, זה תכונה שימושית כי אתה לא צריך לקנות, או ללבוש, חגורת בירית נפרדת כאשר אתה רוצה ללבוש גרביים בגובה הירך. רק ללבוש את התחתונים האלה, לצרף את הרצועות, למשוך את הגרביים שלך – ואתה מוכן ללכת. מעצבים רבים מציעים אפשרות שימושית ומסוגננת זו, כולל הו לה לה צ’רי כפי שראינו לעיל.

04
של 04

עיצוב חגורות או חגורות

פִּין Up Girl Clothing Girdle Garter Belts

להצמיד את בגדי הנערה

כמה מותגים רטרו, כמו אלה למצוא קמעונאי מקוון, להצמיד את הנערה לבוש, לשלב shapewear או מחוך עם חגורת ביריות. אלה מושלמים לאישה המחפשת לעצב את הצללית שלה סביב המותניים, הירכיים והירכיים, וללבוש גרביים גבוהות. לעתים קרובות, לובש shapewear עם חגורת ביריות על זה יותר מדי, ולכן סגנון שילוב הוא פשרה גדולה.

No Replies to "ארבעה סוגים שונים של חגורות בירית וכיצד ללבוש אותם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 4 = 2