אתה צריך לנסות את הבטן בטן לאחר הריון בטן לעטוף? – insightyv.com

אתה צריך לנסות את הבטן בטן לאחר הריון בטן לעטוף?

The Bandit הבטן היא שלאחר ההריון הבטן לעטוף כי מקבל ביקורות נלהבות של אמהות. גלישת בטן כבר זמן רב לאחר ההריון כדי לעזור להפחית נפיחות ולעודד שרירים ורקמות כדי להקפיץ בחזרה לתהילה לשעבר שלהם. בטן Bandit לוקח את תפיסת הבטן מחייב עושה את זה מאוד קל לעשות ואפילו קצת זוהר.

חברה זו אפילו קיבל המלצה מ Kourtney Kardashian, והם שחררו במהדורה מוגבלת Kourtney בטן Bandit.

מגוון רחב של גדלים להכיל הרבה אמהות חדשות, וכל גודל בטן הבטן מתאים במידה לא קטנה כמו השינויים שלאחר התינוק שלך צורה. מציאת הגודל המתאים ביותר עשוי להיות מסובך בתחילה, אם כי.

מאפיינים

  • בטן הדחיסה הלהקה שלאחר ההריון.
  • זמין בחמישה גדלים.
  • מגיע בקווים מקוריים, קוטור ומבוק.
  • מיוצר בארה”ב.
  • אתר היצרן: bellybandit.com

בטן סקירה Bandit

אם היה לך תינוק, ולא היה לך מספיק מזל ללבוש את הג ‘ינס שלך לפני ההריון בבית החולים, אתה יודע על זה הבטן שלאחר הבטן בעיה – איפה אתה לא יכול למצוץ אותו או לגרום לזה להיראות שטוח משנה מה אתה עושה. כמובן, זה בסדר לחלוטין פשוט לא לדאוג! נשים רבות פשוט ליהנות בשבועות הראשונים עם התינוק ולאחר מכן לחזור לחדר הכושר. אם אתה רוצה להיות בטן מחמיאה למראה באופן מיידי, אם כי, ואתה יכול להשתמש קצת תמיכה נוספת, בטן Bandit עשוי להיות בשבילך.

הדרך המיושנת לקבל בטן חזרה טרום הריון צורה, מחייב, מקבל מהפך מהודר עם הבנדיט הבטן.

אלה להקות דחיסה בטן באים המון גדלים וכמה דפוסים וחומרים, כך כמעט כל אמא יכול למצוא אחד שעובד. בטן Bandit עושה מחייב קל, יותר מדי. כל שעליך לעשות הוא למרכז את הלהקה על הגב, למשוך את הקצוות מסביב הקדמי ואת להדק את הוולקרו בחוזקה.

מציאת גודל בטן הבנדיט הנכון עשוי להיות אתגר.

בטן Bandit מכוונן על ידי כ 5 ס”מ כדי להתאים את הצורה שינוי שלאחר התינוק. אתה לא רוצה את הלהקה להיות הדוק מדי בהתחלה או שזה לא יהיה נוח. גדול מדי וזה לא יעזור ייראה מגושם מתחת לבגדים. חלק מהנשים עשויות להזדקק לשני בטן בטן כדי לשמור על התאמה טובה. רוב האמהות כנראה ימצאו כי הלהקה מתכווננת מספיק כדי לעבוד מיד אחרי התינוק נולד דרך הפסיכולוג בחזרה לגודל pre-baby.

אמהות שניסו את הבטן Bandit על הבטן שלאחר התינוק שלהם חשב שזה היה נוח ונוח. הלהקה חזקה מספיק כדי להחזיק בטן עדיין jiggly כך שזה נראה שטוח למדי, כך שזה יכול לעזור לך להיכנס כמה בגדים לפני ההריון שלך מהר יותר, יותר מדי. אמא אחת הרגישה כמו הבנדיט הבטן מופחת נפוח, אז היא לא רק נראה טוב יותר אבל הרגשתי טוב יותר, יותר מדי. לאף אחת מהאימהות האלה לא היו קטעים, אבל חברת Bandit Bandit אומרת שהלהקה הזו יכולה לעזור עם התאוששות של חתכים, מכיוון שהיא תומכת בשרירי הריפוי ובעור. היצרן גם אומר שעטיפת הבנדיט בטן יכולה להאיץ ריפוי, למזער סימני מתיחה, ולעזור להפחית את הנפיחות על ידי הזזת נוזלים דרך הגוף.

זה נותן לאמהות חדשות בטן מחמיאה מיד, אשר מרגיש טוב, פיזית ונפשית.

אין תוויות גסות או תפרים בתוך עטיפת הבנדיט. זה נוח מאוד ללבוש, גם אם זה לא נראה כמו שזה יהיה! החומר הוא מוצק למדי, אבל למרות זה ועוד הרבה הוולקרו, הבנדיט הבטן לא לחפור כאשר אתה מתיישב בזמן שהוא לובש את זה. זה מרגיש קצת מוזר בהתחלה, אבל זה לא לא נוח. גם כאשר יושבים כדי ליינוק את התינוק שלך, הבנדיט הבטן לא לרכוב או להרגיש כאילו זה להתעסק עם הלבוש אחר, כגון חזיית הנקה שלך.

אחרי כמה זמן, אתה בטח תשכח שאתה לובש את זה. אין בגדים מתחת לבגדים, בזכות החומר העבה הזה. אפילו פלוס בגודל אמהות צריך למצוא את זה נשאר במקום טוב בלי להתגלגל. זה לא יראה דרך הבגדים שלך אלא אם אתה לובש משהו מאוד רזה.

ישנם צבעים רבים ודפוסים זמינים על עטיפת הבטן בטן.

אתה יכול לבחור פשוט, סגנונות צבע מוצק, מעצב “קוטור” גרסה, או חומר במבוק משיי. העלות היא קצת יותר גבוה על אופנת couture ו במבוק.

בסך הכל, את Bandit Bandit היא אפשרות טובה עבור moms שרוצים תמיכה נוספת וכמה בטן-שיטוח פעולה לאחר התינוק מגיע. זה יהיה מתנה גדולה מקלחת בייבי, או מיוחד לטפל בעצמך.

No Replies to "אתה צריך לנסות את הבטן בטן לאחר הריון בטן לעטוף?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.