כל מה שאתה צריך לדעת על חולצת טריקו

כל מה שאתה צריך לדעת על חולצת טריקו

עודכן על ידי קים "Kimmay" Caldwell 4/30/16

מהי חולצת טריקו?

חולצת טריקו היא בדרך כלל סוג של חלקה, יצוק חזייה כוס. הספלים נועדו לא להראות כל גושים, בליטות, או מרקמים דרך הבגדים שלך - גם כאשר שחוקים תחת הכי מתאים טופס חולצת טי או טי. חולצת טריקו בראס פופולריים לא רק עבור לובש עם חולצות צמודות, אבל עבור חלקה ואת צדדיות של לובש עם כל בגד בארון שלך.

כמה יצרני החזייה המותגים יש הגדרה משלהם מה עושה חזייה בסגנון חולצת טריקו, אז להסתכל על תכונות החזייה ואינם מסתמכים על השם לבד כאשר אתה קניות. הסימן הגדול ביותר לספר סיפור של חולצת טריקו: חלקה, כוסות חלקה. זכור כי כמה חולצת טריקו ראוי בראס לא יכול להיות יצוק או מרופד. אלה ללא תפר, נמתח או ארוגים כוס חזיות נהדרות עבור לובש תחת חולצות, אבל הם בדרך כלל לא נכלל חולצת טריקו חולצה. אם זה מתאים לצרכים שלך חולצה, עם זאת, אז קדימה ללבוש את זה!

האם יש חולצת טריקו...

 • ריפוד? זה אפשרי. חולצת טריקו עשויה להיות ריפוד או מובנה לדחוף למעלה, אבל תכונה זו אינה דרישה. רוב חולצות טריקו יש כוסות כי הם מרופדים בשכבה דקה מאוד של קצף, אשר מספק יתרונות בעיצוב מבלי להוסיף בתפזורת. בנוסף לכך, שכבה דקה זו יכולה לשמש כיסוי פטמות מובנה, מסתיר פטמות גם כאשר אתה לובש את הכי קל משקל, טופס מתאים חולצת טריקו.
 • תפרים? לעולם לא. ההיבט החשוב ביותר של חולצת טריקו הוא החלקות שלה, כלומר זה תמיד יהיה כוסות חלקה. חולצת טריקו בראס נועדו להיות כמעט בלתי נראה ולא להראות שום שורות מתחת לבגדים - אפילו מתחת לחגורה ביותר מחבק חולצת טריקו.
 • מתחת? בדרך כלל, אבל שוב, זה לא חולצת טריקו הדרישה סגנון החזייה. כמה בראס לשאת חלקה, תיל ללא חולצת טריקו עיצובים החזייה.

  היתרונות של לובש חולצת טריקו:

  • ללא קווים חזייה: חולצת טריקו בראס נועדו להיות משוחק עם צמרות clingiest, ולא אי פעם להראות קו. הספלים החלקים ייראו בלתי נראה תחת בגדים.
  • צניעות: חולצת טריקו היא אידיאלית עבור לובשת תחת רזה, קל משקל טופס טופס מתאים, כי כוסות מרופדים לספק שכבת אטום בין הגוף שלך ואת הבגדים שלך. אתה יכול ללבוש חולצת טריקו מעוצבת ללא צורך בכסות הפטמה.
  • עיצוב: כי רוב חולצות טריקו מעוצבים, שכבת דקה של קצף הוסיף כוסות החזייה נועדו לשפר את הצורה הטבעית שלך, יצירת מראה מעוגל קצת יותר.

  נשים בכל הגדלים - מכוס קטנה עד דמות מלאה - יכול ללבוש חולצת טריקו. הסיבה לכך היא חולצת טריקו מתייחס איך החזייה נעשית, ואת התכונות של כוס, לא סגנון הספל ספציפי.

  לדוגמה, נשים אשר גודל החזייה קטן יותר עשוי להעדיף חולצת טריקו עם כוס Demi, בעוד נשים ללבוש גודל כוס גדול עשוי ליהנות חולצת טריקו עם כוס כיסוי מלא כדי לקבל את ההתאמה הטובה ביותר. עם הביקוש הגבוה חולצות טריקו, המותגים עושים אותם בגדלים וסגנונות רבים. האפשרויות הן אינסופיות.

  עם זאת, הם לא עבור כולם. בדיוק כמו סגנונות חזייה מעוצבים אחרים, אם אתה לא אוהב את התחושה של בד סינתטי או ריפוד קצף, אז חולצת טריקו לא יכול להיות בשבילך.

  סוג זה של סגנון עשוי גם לספק צורה כי אתה לא מעדיף. או שאתה פשוט יכול ללבוש תחרה, תחרה, או לחתוך ותפירה בראס. זה תלוי בך!

  גם אם לא היה אכפת לך את סגנון החזייה לפני - או כל החזייה עם כוסות מעוצב - זכור כי יש ההתקדמות חזיית ההחלטות והטכנולוגיות בד כל שנה. מנסה על חולצת טריקו בסגנון חדש החזייה שווה את המאמץ - אתה עלול למצוא את זה מתאים לך היטב, וזה יכול אפילו להפוך את החזייה הכי נוח לך.

  זכור, חולצת טריקו בסגנון החזייה לא רק ללבוש עם חולצות. זה גם סגנון נהדר ללבוש תחת כמעט כל פריט בארון שלך. נסה אחד היום!

  עודכן על ידי קים "Kimmay" Caldwell 4/30/16

  No Replies to "כל מה שאתה צריך לדעת על חולצת טריקו"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   7 + 2 =