הדרכים הטובות ביותר כדי לאחסן חזיות מבלי להרוס אותם – insightyv.com

הדרכים הטובות ביותר כדי לאחסן חזיות מבלי להרוס אותם

האם ידעת איך החנות שלך בראס משנה? יחד עם כביסה אותם כראוי, את הדרך שבה אתה חנות החזיות שלך יכול להשפיע על כמה זמן הם האחרון, את הצורה שהם מספקים, ואפילו כמה טוב הם תומכים החזה שלך. אז לעשות קצת sprucing למעלה boudoir שלך ולהשתמש אלה אחסון החזייה טיפים כדי לשמור אותם מסודר ומסודר. 

Friday
של 03

לא לרסק את הכוסות

חֲזִיָה storage

Getty תמונה פלוס / iStock / Tenkende

האם אתה אשם לקפל כוס אחת לאחרת לפני אחסון החזיות שלך? אתה בחברה טובה. זה מוצג לעתים קרובות כדרך הנפוצה ביותר לקפל לארוז חזיות משם. אבל אם אתה לובש לדחוף את החזייה או כוס יצוק, זה למעשה להרוס את החזייה שלך! חזייה מעוצבת היא סוג של חזייה עם כוס preformed, בדרך כלל חלקה, לעתים קרובות עבה. כאשר אתה מקפל באחת כוסות אלה, להפוך את הצורה אשר לעתים קרובות התוצאות שקוע, מקומט, או כוס מעוות. כל מטרת החזייה המעוצבת היא לעצב את החזה שלך לצורת הכוס. אז אם אתה dent או לעקם אותו, תוכל להסתובב עם הצורה הזאת. 

במקום להפוך כוס אחת, לשמור על שתי כוסות נפוחות. אתה יכול מחסנית או בשורה בראס אחד מאחורי השני שמירה על כוסות בתור. לשחרר את הלהקה בחזרה אם זה מקל על ערימה, אבל יש לזכור כי ווים יכול בקלות להיתפס על תחרה או חומרים אחרים. במקום זאת, נסה לוודא שאתה משתמש מגירה או מיכל עם שטח מספיק כדי שתוכל לשמור את הגב מכור ספלים מאושרים. 

אם אתה לא לובש חזיות גביע יצוק, אתה יכול לקפל את החזיות שלך לחצי. רק להיות בטוח לא לסובב או להסתבך החזייה שלך. ואל תשכחו לחבר תחילה את הגב, ותכבו את הלהקה ואת הרצועות בתוך הכוס לפני שתתקפלו כדי למנוע מהם להיתפס, לקרע או למשוך. תוכלו להימנע בטעות לתפוס את החזייה ואת מתיחה אותו (או גרוע מזה!) ככה.

02
של 03

חדר

לִבנֵי נָשִׁים drawer

Getty תמונה פלוס / iStock / dannikonov

אם כבר מדברים על שטח, איפה אתה לאחסן את החזיות שלך? אם התשובה היא בתוך סל כביסה מלוכלך, או בחלק האחורי של מגירה צפופה, רוב הסיכויים שאתה לא מטפל בהם. כפי שהוזכר קודם לכן על כוסות יצוק, בראס צריך קצת מקום כדי לשמור על מקבל כתוש. בנוסף, אתה מסתכן כיפוף underwires או אפילו לגרום להם לצאת החוצה אם אתה מלית אותם לתוך מגירה צפופה. במקום זאת, לנקות את שטח 3D כי הוא גבוה מספיק רחב כדי ללוות יצוק חזיות.

זה עשוי מתכוון להעביר את החזיות שלך למגירה ייעודי שלהם. אם זה לא אופציה, נסה להשתמש בתיבה יפה, גדולה או אפילו מזוודה וינטאג כדי לסטות משם חזיות שלך delicates. 

עבור חזיות כוס שלך לא יצוק, אתה עדיין צריך מקום כדי לרסק את underwires. וכדי להקל על מציאת סגנונות החזייה שלך, נסה להגיש אותם בקופסה הפונה לאותה דרך. או להכניס את הקופסה למגירה כדי לחלק את השטח רק עבור אלה בראס, או להציג את תיבת יפה החוצה פתוח עם מכסה. כאשר אתה מוכן ללבוש חזייה אתה יכול לנפות אותם כמו שאתה היה תקליטורים או רשומות לבחור את אחד שמתאים למצב הרוח שלך.

זכור כי הפיכת החדר גם אומר להיפרד סגנונות אתה כבר לא ללבוש, הגדלים כי כבר לא בכושר, וחזיות כי כבר לא תומך. קח את המלאי של החזיות כי הם תופסים מקום ולתת להם ללכת. אם הם במצב נהדר עדיין אתה יכול לתרום אותם לארגונים להעצים נשים כמו חינם בנות או תמיכה הבנות. אם הם באמת מתים והולכים להראות קצת הכרת תודה ואז לזרוק אותם. קשה מדי להכניס אותם לפח? אתה יכול גם לתרום בראס שחוקים ל Bracy Recyclers!

03
של 03

אביזרים ו Hacks

חֲזִיָה storage solutions

חנות הקונטיינרים

כשזה מגיע לאחסון החזייה, הטיפים החשובים ביותר הם שיש מספיק מקום ולא להפוך כוסות. בֶּאֱמֶת! אבל אם אתה רוצה לקבל מפואר עם אחסון החזייה שלך, נסה להשתמש בכמה פתרונות אחסון snazzy שנעשו במיוחד לשמירת החזיות שלך מחפשים את הטוב ביותר. הנה כמה אפשרויות כיף: 

  • 5-סעיף Boobie מלכודת חזייה מארגן – ראה כאן, אלה מפרידים כוס פלסטיק יצוק לסייע לחזיות לשמור על הצורה שלהם. זה מתאים ביותר עבור גודל חזה קטן עד בינוני. 

  • טנק למעלה ארגונית – לא רק עבור גופיות טנק, זה קולב נוח יש כמה ווים קטנים שבהם אתה יכול להחליק רצועות החזייה לשמור על חזיות תלויים בקו יורד. זה נהדר אם יש לך מקום לתלות בראס בארון! 

  • חזייה מגירה מגירה מחסן מגן – תיבת זו יש תאים מובנית כדי לשמור על החזיות שלך זקוף ונפח. טען את זה עם חזיות ולתקע אותו במגירה, על מדף, או אפילו מתחת למיטה!

  • תיק הנסיעות של החזייה – המקרים המקסימים האלה מגיעים בשני גדלים ומתאימים לחופן של חזיות. הם נהדרים לשמירה על חזיות מחופשות במזוודה, או בארון שלך. 

רעיון בונוס! קו המגירה החזייה שלך או תיבת עם נייר מבושם למדי או לתפור שקית הלבשה תחתונה מלא באזוביון בפנים עבור בראס טריים.

 

No Replies to "הדרכים הטובות ביותר כדי לאחסן חזיות מבלי להרוס אותם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.