הבדלים בין חזיית קונטור וחולצת טריקו | insightyv.com

הבדלים בין חזיית קונטור וחולצת טריקו

דֶגֶם posing in white bra.

לוקסי / Getty תמונות

שני סגנונות אלה יכולים להיות בדיוק אותו הדבר. לחלופין, הם יכולים להיות כמה הבדלים מרכזיים – זה פשוט תלוי המותג.

אם אתה מחפש את כל אתר האינטרנט של החייט עבור חולצת טריקו, למשל, זה יכול לקבל מבלבל. תוכלו למצוא כמה סגנונות החזייה שתוארו כמו חולצת טריקו, אבל, אתה גם צפוי למצוא קווי מתאר, יצוק, מרופד סגנונות באותה קטגוריה.

02
של 04

קווי דמיון

כל בראס מתאר וחולצת טריקו נופלים לתוך הקטגוריה חזייה יצוק, על פי רוב, כי כוסות מיוצרים עם טכניקה דפוס. משמעות הדבר היא את החזייה כוסות להחזיק את הצורה.

אבל אין כללים שחור ולבן אופנה או הלבשה תחתונה. ישנם הנחיות כלליות כי רוב יצרני החזייה בצע, אבל כמה מותגים להגדיר חולצת טריקו שונה. ראיתי לפחות אחד בסגנון חולצת טריקו כי לא היו יצוק כוסות, כך שזה תמיד תלוי רק את המותג.

זה גם נדיר למצוא חזייה עם כוסות חזייה יצוק כי הם לא נקראים כוסות מתאר. הסיבה לכך היא כי מותגים רבים בדרך כלל להשתמש שכבה דקה מאוד של ריפוד קצף כמו רירית בכוסות יצוק, אשר מבחינה טכנית הופך אותם כוסות גובה.

03
של 04

הבדלים

חולצה T- חולצה יכול להיות כוסות מתאר אשר מרופדים קלות או בשורה, אבל חזייה קונטור תמיד יש כוסות מתאר.

חולצת טריקו תמיד יש ספלים חלקה, בעוד כוסות סגנון מתאר יכול להיות חלקה או seamed.

הבדל נוסף: ריפוד או בטנה לפעמים בולט פחות מדלל בחזייה הנקראת חולצת טריקו יותר מאשר בחזייה כי הוא נקרא סגנון קונטור. זה כל כך חולצת טריקו יכול להרגיש כמו עור השני אשר כמה סגנונות שואפים לעשות ולראות בלתי נראה ככל האפשר תחת טופס טופס מתאים.

04
של 04

איזה סגנון הוא הכי טוב בשבילך?

אם אתה מלא חזה ומחפש חזייה עם כוסות המציעות עיצוב הטבות, אתה כנראה צריך לנסות למנוע כל חזיות שעשויות להוסיף כל רמז של בתפזורת. חולצת טריקו בסגנון חזייה, גם אם זה אומר שיש לו כוסות מתאר, עשוי לעבוד טוב יותר בשבילך מאשר חזייה כי הוא תיאר רק בסגנון קונטור.

היוצא מן הכלל הוא חזייה קונטור עם כוסות; אלה הם מושלם עבור דמויות מלאות יותר, כי זה בסגנון כוס מציע תמיכה נוספת.

אבל שוב, זה פשוט תלוי המותג, ואת המילים שהם בוחרים תיאורים לא תמיד 100% מדויק. אז, אף פעם לא לגמרי תלוי שם החזייה של סגנון לספר לך איך זה יתאים, אבל זה יכול לתת לך רמזים.

אם אתה רוצה להוסיף “מלאות” כדי לעגל את הדמות שלך, אז חזייה מתאר היא אופציה נהדרת בשבילך ואין צורך לחפש אחד שכותרתו “חולצת טריקו”.

אם אתם מחפשים צניעות ורוצים לוודא שאין שום סימן של “פטמות הפטמה” גם כאשר אתם לובשים את החולצה המתאימה ביותר, חולצות קונטור וחולצות טריקו מיועדות למטרה זו.

האם אתה פשוט מחפש חזייה כי לא יראה כל התפרים או קווי המתאר של כוס החזייה שלך מתחת העליון clingiest שלך, קל משקל? ואז חזייה T- חולצה בשבילך.

No Replies to "הבדלים בין חזיית קונטור וחולצת טריקו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    2 + 2 =