הלבשה תחתונה הטובה ביותר לקהילת הטרנסג'נדרים | insightyv.com

הלבשה תחתונה הטובה ביותר לקהילת הטרנסג’נדרים

הלבשה תחתונה הטובה ביותר לקהילת הטרנסג'נדרים

ניקי ורטוס, אישה של חוויה טרנס, דוגמנית הלבשה תחתונה שחורה.
צילום על ידי הבעלים שלך סקסי / המיוצר על ידי Hurray Kimmay

הלבשה תחתונה קשורה לזהות מגדרית אולי יותר מכל דבר אחר שאנו לובשים. ובשביל ניקי ורסוס, אישה טרנסית ודוגמנית הלבשה תחתונה שאפתנית, הלבשה תחתונה מילאה תפקיד חשוב במעבר שלה. “אני חושב שללבשה יש יכולת לעזור לעצב את המין של מישהו, במיוחד אם נבדקים מין חדש ושונה”, אמרה בראיון ל- LiveAbout. “זה יכול להיות דרך מאמתת מאוד להרגיש נוח יותר בעור שלך בכל שלבי המעבר.” יש הרבה דברים בחיים שאדם טרנסג’נדרי יכול להיאבק בהם, וקניות לבגדים תחתונים הם אחד מהם. תחתונים הם לא רק לחדר השינה, הם משמשים לעתים קרובות כדי לחקור איך אתה מציג את עצמך לעולם. 

“כדי למצוא תחתונים כאדם טרנס יכול להיות משימה מרתיעה ומתישה נפשית כי יש רגשות שאתה לא ממש משנה מעורב בתהליך”, אומר ניקי.

להלן כמה פריטים שאנשים בקהילת הטרנסג’נדרים (TGNC), שהוזכרו כמטופלים שלהם, מועילים ביותר לתמיכה במעבר שלהם, לחקור את זהותם ולחבק את המין שלהם. בשל היעדר אפשרויות שתוכננו במיוחד עבור קהילת TGNC, רבים טרנס גברים ונשים אומרים כי הם היו צריכים פשוט לעשות “לעשות” עם מה זמין. כמה מוצרים מיועדים לשימוש רפואי, או לשרת את הקהילה ההלבשה הצלב. מותגים כמו HommeMystere ו Xdress מתמקדים גברים, גברים cisgendered שאוהבים ללבוש הלבשה תחתונה “נשית” בסגנון. דאוולין, אישה נשית, אמרה: “בעיה בשבילי היא שכדי למצוא תחתונים חמודים שמבצעים על פי הצרכים שלי, אני צריך לעתים קרובות להגיע לאתרי אינטרנט המיועדים לחצות בגדים.הלבשה קרוס בהחלט לא שלילית דבר, אבל האתרים בדרך כלל מרגישים קצת פטיש- y ואני פשוט לא מרגיש טוב במיוחד על קניות בהם. ” 

רשימה זו נועדה להציע קצת תובנה עבור הקונים כדי לעורר מעצבים ליצור תחתונים וחוויות קניות כי הם יותר מכלול. כמה מן המותגים הקטנים שעמדו לספק את היעדים האלה קניות היו קשר עבור מאמר זה הם נאבקים, מחפשים מימון, או relaunching בקרוב. יש הרבה כדי להיות בחנו בחלק זה של תעשיית הלבשה תחתונה.

לאורך הדרך, כמה אנשים לא מזדמנים ולא מגדרנים הציעו את התובנה שלהם. כמו כל בגד, ללבוש מה גורם לך להרגיש הכי טוב שלך כמו רוב שלך “אתה”. 

02
של 07

בראלטים

האנקי Panky bralettes

האנקי פאנקי

Bralettes הם תחתונים נפלאים במיוחד עבור אלה בקהילה הטרנסג’נדריות והטרנסג’נדריות, מסיבות רבות. לאחר ניתוח augmentation, השדיים יכולים להיות מוצקים למדי בהשוואה לרקמות השד הטבעיות. פירוש הדבר כי כוסות יצוק נוקשה או חזיות underwire המשרד עשוי לא להתאים באופן מושלם, והוא יכול לגרום אי נוחות. נשים טרנסיות רבות שיש להן שתלים בחזה מצאו הבראלטים להיות נוחים וסקסיים. חוט ללא bralette הוא לעתים קרובות מתיחה והוא יכול להכיל גדלים כוס רבים צורות חזה. בנוסף, bralettes הם אופנתיים מאוד, ללבוש אחד יכול לעזור לאדם שרוצה להרגיש נשי כמו שהם על המגמה ויפה.

לחלופין, הבראלט מספק תמיכה קלה ועיצוב מינימלי ומעלית. בגלל זה, את המראה המתקבל הוא אחד כי רבים נוזל מגדר או שאינם בינארי לובש הלבשה תחתונה למצוא נעים במיוחד. כמה אנשים עשויים למצוא את עצמם חלק נוזל מיגדר יותר של המסע, כמו Pooya Mohseni, שחקנית ואישה טרנסג’נדרית: “אני מרגישה שעברתי שלב אנדרוגני אשר כלל גם תחתונים מאוד מוכווני שירות וחזייה ספורט סוג של דברים עד עשיתי מעבר מלא ועברתי לבגדי סאטן וביקיני וחזיות סטרפלס “. 

זכור כי ישנם סוגים רבים של bralettes, כולל יותר ספורטיבי או אתלטי סוגים, תחרה או אופנה קדימה סגנונות. בנוסף, ישנם יתרונות וחסרונות ללבוש אותם, נשים טרנס רבות מצאו אותם להיות שימושי ומרגש ללבוש. בגלל הפופולריות האחרונה שלהם אופנה המיינסטרים, מציאת אחד שמתאים הסגנון האישי שלך, גודל, הצרכים הפיזיים הופך קל יותר מאשר אי פעם.

שניים (רבים) מותגים bralette שהם במיוחד כוללני: 

 • מַפּוּחִית – תוצרת ברוקלין, החברה הזו מרגישה תחתונים צריך לעדכן. המעצבת שלה, מוניקה דיצלר, מספרת כי הבראלטים שלה והמכנסיים הקצרים שלה מתאימים במיוחד לקהילת TGNC, משום ש”הכל באוסף נמתח, כך שאותו פריט יכול להיות משוחק על ידי סוגי גוף שונים “.
 • האנקי פאנקי – תוצרת ניו יורק סיטי, זה כולל החברה מגדר עשה את זה ידוע כי הם מברכים את הלקוחות של כל חוויות וזהויות. מעצב בכיר, לריסה קינג, מוסיף את זה:המאוד מגיע להרגיש יפה ונוח תוך אימוץ העצמי האמיתי שלהם. ” 
 • בלוסקינגס בוטיק – זה עסק מקוון קטן נושא אוסף המשתנה של כמה מותגים, מוצרים, מעצבים אשר לשרת את הקהילה LGBTQI +.
03
של 07

Gaffs ו tucking

נסים Panty

נסים

כשמדובר במעבר מ זכר לנקבה ו / או גברי אנטומי, הרבה להתמקד הוא על החלק התחתון של הגוף. “תוחבת”, או לשים את איברי המין הגברי הרחק מן הנוף הוא נוהג נפוץ. ובעוד גרבונים רבים עשויים מחומר מוצק יכול ליצור את החלק הקדמי צללית, ג ‘ף הוא תוכנן במיוחד למטרה זו. כמה שכבות של חומר חזק עוזרות לשמור על הדברים. כפי שצוין לעיל, פריטים אלה נמצאים בדרך כלל על אתרי הלבשה חוצה, כמו מבחר של gaffs ב Crossddress.com. לחלופין, הלבשה תחתונה החברה Chrysalis, אשר עיצב המותניים גבוהה “T- מחרוזות” gaff בעבר, הוא כרגע יצירת סבב חדש של גיוס כספים באמצעות Kickstarter. 

חלק מהנשים הטרנססקסואליות צוטטו באמצעות קלטת אתלטית (לא להתבלבל עם קלטת קלטות המשמשות לתאורה ולאירועים תיאטרוניים) כשיטה המועדפת עליהן להכנסת איברי המין שלהן. Gaffs ו גרבונים עם מובנית רשת מציעים חלופה, ואולי יותר מסוגנן, נוח, ובטוח אפשרות. 

חלק מהמרואיינים זכרים הציעו להשתמש בחפצים כגון Spanx, או מכנסי דחיסה אחרים ועיצוב תחתית. Poyya מסביר, “לפני ניתוח לשינוי מין, הייתי לובש סוג של מחוך / סוג הלבשה תחתונים כדי לתקוע, עשיתי את זה במשך שנים וזה היה כואב בהתחלה.התרגלו לזה, למרות שזה עשה את זה הרבה יותר חם ב הקיץ.” בנוסף התועלת שלהם עבור תחוב, תחתונים אלה יכולים גם לעזור ליצור את צללית שעון חול הנפוץ ביותר הקשורים לנשיות המסורתית. 

04
של 07

כּוֹרֵך

דנה

דנה

עבור אלה המעבר מ נקבה אנטומית לגבר ו / או אלה המעבר באופן גברי, בקשה נפוצה שמעו היא תחתונה כי יהיה למזער את המראה ואת הצורה של השדיים. חלק מהגברים יבחר להסיר את השדיים שלהם, או להשתמש בטיפול הורמונלי כדי להפוך את השדיים שלהם קטנים יותר. אחרים לובשים הדוקה, דחיסה בסגנון חזייה מתחת לבגדיהם. אחרים עדיין מצאו קלסרים להיות יעיל מאוד. קלסרים הם תחתונים שנעשו במיוחד כדי “להכפיף” את השדיים למטה. אלטרנטיבה מודרנית לשיטה הישנה של בית הספר (ואולי המסוכן) של גלישת החזה עם גזה או קלטת, אלה עיצובים חדשים עשויים בכמה סגנונות כמו טנק, bandeau, או היבול העליון.

זכור, החומר החזק נועד לרדד, והוא יכול להיות קשה לעתים קרובות ללבוש ולהמריא – במיוחד גוף מלא, מאוד המשרד, על הראש- סגנונות. אחד הלובשים האלה תיאר כישוף התעלפות שהובא על ידי בגד הדוק מדי, במאמר על תחתונים תחתונים האפוטרופוס.

מצד שני, המשוב מציע כי מחייב הוא אופציה נהדרת עבור אלה שרוצים את מראה החזה שטוח מסורתי של זכרים לדה. ומכיוון שהם ללא תפר, לעתים קרובות הם יכולים להיות משוחק מתחת לבגדים מבלי שמישהו אחר שם לב. זה מספק שקט נפשי מראה נקי עבור תלבושות רבות. רוב האפשרויות האלה הם פשוט מאוד מוצעים רק צבעים בסיסיים. הם נשענים בכבדות לעבר עיצוב פונקציונלי יותר ופחות אופנתי, אולי משום שמטרתם היא להסתתר ולא להדגיש. כך או כך, חידושים חדשים וסגנונות נוספים נדרשים נואשות הלבשה תחתונה תעשיית הלבשה תחתונה עבור חלק של אדם טרנס ו / או גברי אדם של החיים.

כמה מקומות לרכוש קלסרים: 

 • דנה – זו חברה אירופית יש כמה פריטים תחתונים עבור הקהילה טרנס, כולל מספר קלסרים לבחירה. אוסף טרנס-וורמר שלהם כולל גם בגד ים! ישנם סגנונות משתנים של תקיפות, תלוי כמה הלובש רוצה לשטח את החזה. ויש אפילו סגנון zip הקדמי אשר יכול לגרום לשים את זה על ולקחת את זה קל יותר מאשר הולך על הראש.
 • עבודות – חברה זו במיוחד נושאת בעיצוב תחתונים עבור צרכים רבים. אנשים טרנס מחפש קלסר עשוי למצוא בדיוק את מה שהם מחפשים במערך של טנקים דחיסה וחולצות. סעיף הקניות מיועד לגברים סיסקנדרים עם גינקומסטיה, שמייו קליניק מתאר כ”נפיחות ברקמת השד אצל בנים או גברים, שנגרמת עקב חוסר איזון של ההורמונים אסטרוגן וטסטוסטרון “. עם זאת, אנשים רבים המעבר צללית גברית מסורתי יכול להשתמש במוצרים כדי להחמיא החזה שלהם העליון פלג גוף עליון. לחלופין, החזייה מחייב בסעיף “נשים” היא אופציה אחרת. 
 • הכל הוגן באהבה ובלאי – ראוי לציין חברה עצמאית זו על מחויבותם לבטיחות כשמדובר מחייב. למעשה, יש להם מדריך ללמוד איך לאגד בבטחה. באתר האינטרנט שלהם נכתב:אנו קובעים את הסטנדרט של בטיחות, נוחות ואסתטיקה בכריכה, שכן אנו מאמינים כי קלסרים צריך להיות נוח, יעיל ומושך כמו האנשים ללבוש אותם. ” לידיעתך, חברה זו נמצאת כעת בהפסקת ייצור עם תוכניות לחזור במועד מאוחר יותר.

כחלופה, אתה יכול גם למצוא דחיסה ספורט בראס או חזייה minimizer עבור אופציה פחות חמורה של שיטוח החזה. כמו כל בגד, כדי להיות בטוח ללבוש מה מתאים היטב!

05
של 07

תחתונים, תקופות ואריזות

לְשַׂחֵק Out Underwear

/ נאמי אלנסון

למרות השם “ילד קצר”, סגנון קצר פופולרי זה הוא בחירה נפוצה בקהילה TGNC, מחובק על ידי אלה של כל המינים. ישנם סוגים רבים של מכנסיים קצרים והם יכולים להיות משוחק מסיבות רבות. 

לדוגמה, כמה מותגים יצרו מכנסיים קצרים עבור אלה המעבר מ נקבה אנטומית לגבר ללבוש עם מיוחד “האריזה” אביזר באזור המפשעה. לדוגמה, מכס אוריגמי עושה יד “מכנסיים עבור גברים טרנס * גברי אשר תוכננו במיוחד להיות משוחק עם” פקר “או סטנד אל פי פי (STP) המכשיר.” 

בנוסף, מותג תחתונים, Play Out, מאמין כי “המגדר הוא מבנה חברתי וכולם צריכים להיות מסוגלים להרגיש בנוח וסקסי מתחתיהם”. הבעלים, אבי שוגר ממשיך: “אז לשם כך, אנחנו מעצבים במיוחד את הסגנונות, הצבעים והגרפיקה שלנו ללא התחשבות בצבעים” בנים “או” ילדה “או בצורות, כגון צבעי פסטל או תחרה או פרחים”. למעשה, גזעים שלהם נוצרו כדי להיות משוחק עם או בלי אריזה.

כמה אנשים טרנסג’נדרים מצאו תחתונים המיועדים לתקופות לשרת אותם היטב! ב שימושי ביותר שלהם, תחתונים אלה יכולים לעזור למי המעבר גברים במהלך המחזור החודשי.

06
של 07

חזיית כיס

אָדוֹם Fern Lingerie

הלבשה תחתונה

חזייה בכיס היא חזייה עם כיס בתוך כל כוס שנועד להחזיק תותבת או טופס השד. 

רבים של סגנונות אלה נועדו לאנשים ללבוש לאחר ניתוח סרטן השד כריתת שד. ללבוש חזייה וצורות השד הוא גם פתרון זמני או קבוע עבור ניצול סרטן השד כדי להחזיר את הצורה של השדיים תחת בגדים. פעמים רבות, הניצולים סיפרו כי צורת החזה – גם אם אין להם רקמת שד אמיתית – עוזרת להם להרגיש יותר כמו אישה. כך גם לגבי נשים טרנססקסואליות. 

חזיית חזה וצורות חזה יכולות לעזור לאדם לעבור ממצב אנטומי לגבר לאנטומיה ולהשיג צללית נשית מסורתית. נשים טרנסיות אמרו כי ללבוש סוג זה של תחתונים היה מועיל מסיבות רבות: החל בקביעת גודל השתל לפני ניתוח הגדלת כדי לחקור את הזהות החדשה שלהם פרטית לפני שיתוף עם העולם. 

כמה מותגים וחזיות עם כיסים: 

דנה – שוב, המותג הזה מגיע עם צמרות וחזיות פשוטות בגדלים שיכולים להתאים לגב גדול יותר, עם כיסים עבור תותבות עבור צורות השד. סגנונות הם יותר בצד פשוט וחלק.

הלבשה תחתונה – אם כי על ידי ניצול סרטן השד, המעצב, טינה Doueihi, אומר כי יש לה כמה לקוחות TGNC, כולל מישל, אשר היא לאחרונה ראיינו. טינה אומרת, “אני מרגישה שהמוצא הטרנסג’נדרי הוא הטאבו האחרון בתעשיית הלבשה תחתונה” ומטרתו לספק לבני נוער בגדים תחתונים יפים.

אניטה – אחת האפשרויות הגדולות עבור חזיות בכיס בגדלים וסגנונות רבים, כולל כמה בגדי ים בכיס. 

סופיה רוז אינטימיות – זה מותג עצמאי יש טווח גודל קטן יותר אפשרויות סגנון להציע, אבל העיצובים היפים שלהם ונוח הם אתר בברכה עבור רבים. 

07
של 07

סינצ’ר מותניים ותחתונים מרופדים

שָׁעוֹן חוֹל angel waist trainer

שעון מלא

החיפוש אחר יצירת הצללית הנשית האידיאלית נמשך הן עבור נשים, נשים טרנסג’נדריות ו / או נשים נשיות. עבור נשים נשיות במיוחד, פיסול הדמות הגברית הלידה לזו של צורה נשית אופיינית יכול להיות אתגר לפני הורמונים או ניתוח. בנוסף לדחוף למעלה או מרופד בראס, רבים מצאו מזל להתנסות עם cinchers המותניים ואת התחתונים מרופד, כולל הלבשה תחתונה.

סינכרונים ומאמנים של מותניים: נסה את מבחר זמין בבית הלבשה תחתונה ספייסי, Squeem, ו מלאך החול.

בגדים תחתונים משופרים ומשפרים: נסה את מבחר זמין ב Danae, שעון מלאך, Underworks.

 

 

No Replies to "הלבשה תחתונה הטובה ביותר לקהילת הטרנסג'נדרים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 3 = 1