איך רקדנית בורלסקית שומרת על הפסטות שלה?

איך רקדנית בורלסקית שומרת על הפסטות שלה?

עודכן על ידי קים "Kimmay" Caldwell 10/26/16

Pasties הם סוג של כיסוי פטמות דבק, כי כל אישה יכולה ללבוש. הם מסתירים קטנים שיכולים לעזור לשמור על שני חלקים אישיים ביותר של אישה תחת עטיפות, או שהם יכולים לקשט את חזה. הכל תלוי בסגנון שלה.

כיום, מותגים רבים עושים כעת אלה מסתיר פטמות. אבל הם נמצאים בסביבה כבר שנים רבות. למעשה, אחד סגנונות הפאדי המוקדמים ביותר היו משוחק על ידי אמנים בורלסקה בשנות העשרים.

סגנונות מודרניים יש שמות תיאורי, צנוע, מצחיק. לדוגמה, אתה עלול למצוא: Sassynips, כובעים, Nippies, Smoothies ... ואולי חצוף ביותר, נמוך beams של Dimrs. רבים של סגנונות חדשים אלה נועדו לספק כיסוי נוסף וצניעות, והוא יכול אפילו להיות משוחק עם חזייה או במקום אחד. סגנונות פנדי אחרים הם פשוט דקורטיביים והוא יכול להתאים לצרכים שלך אופנה עבור כאשר אתה רוצה להיראות כמו רקדן בורלסקה.

אז איך לשים אותם, ולשמור אותם במקום?

דבק תלוי בסגנון פסטי 

הדרך הטובה ביותר ליישם pasties, ולוודא שהם נשארים במקום, יהיה תלוי בסגנון של pasties כי אתה לובש.

כמה pasties נועדו לתפקד כמו concealers, והם יותר כמו אביזרים הלבשה תחתונה, שנועדו למנוע ממך את כל זה. בדרך כלל סגנונות אלה יגיעו עם דבק משלהם, ולכן אין צורך לקנות משהו נוסף. הם גם לשימוש חוזר. זה אומר שאתה יכול ללבוש, לשטוף, ללבוש מחדש את השמיכות האלה.

 

פסטה או מקל אחרים על סגנונות החזייה הם קצת יותר גדול, והוא יכול להיות יותר כמו חלופות חזייה. חלקם אפילו "מקל" על הגוף שלך על ידי תפקוד כמו כוס יניקה, ללא צורך להשתמש דבק.

אז יש את הסגנונות שערורייתי יותר. אלה pasties הם כיף, והוא יכול להיות מתנה איסור עבור מסיבת רווקות, או משהו חצוף ללבוש.

הם בדרך כלל מאוד דק וקל משקל, עם גיבוי עצמי דבק. כמה סגנונות אלה נועדו לשמש רק פעם אחת.

מה עושה רקדנית בורלסקה?

אם אתה בוחר את pastiest, Burlesque בסגנון pasties המיועדים להיראות, תצטרך קבוצה זה מעוטר עם נצנצים, נצנצים, או tassels. ולשמור על אלה במקום ידרוש קצת יותר מאמץ ומאמץ. יהיה עליך לרכוש דבק נפרד, או קבוצה שמגיע עם משלה.

את fastier pasties הם, חזק יותר את דבק חייב להיות, שכן הם ישקלו יותר. כל שמינית של אונקיה עניינים כאשר אתה מנסה להמרות הכבידה ולשמור משהו דבק לחלק גוף עדין.
 
אז, מי היה יודע הכי טוב על איך לשמור על אלה כבד, pasties מפואר, מאשר רקדנית בורלסקה?

בספר, המדריך של בורלסקה על ידי ג 'ו ולדון, ויש פרק שלם המוקדש pasties, עם כמה אפשרויות דבק הכוללים דבק מסטיק רוח. הסופרת עצמה, המלמדת בבית הספר בניו יורק של Burlesque כתב בבלוג שלה כי היא משתמשת קלטת דו צדדית.

שימוש בקלטת דו צדדית

סרט דו צדדי הוא סוג פשוט וקל של דבק לשימוש. רק לוודא את קלטת אתה קונה נועד בד, לא נייר.

מותג פופולרי הוא Braza Flash Tape, או שאתה יכול גם לנסות 'Paste Tape' מן בוטיק Burlesque.

כדי להשתמש בקלטת, לחתוך חתיכה קטנה לתקוע אותו על הגב של כל pastie, קרוב לקצה החיצוני. לקלף את גיבוי נייר הקלטת, ואת המקל את המקלון על העור שלך. זה סוג של סרט ניתן להסיר בקלות וללא בלגן.

סוגי דבק נוזלי

כמה סוגים של דבק נוזלי הוזכרו גם ב המדריך של בורלסקה, אחד מהם הוא מסטיק רוח.

מסטיק רוח הוא דבק נוזלי חזק, וזה פופולרי בקרב מומחי איפור. זה משמש לעתים קרובות עבור תלבושות תיאטרוניות, כמו החלת שפם מזויף. תתרחק מהסוג שנמכר בחנויות ליל כל הקדושים ולנסות גרסה מקצועית של בן Nye רוח מסטיק. זכור, מקבל מסטיק רוח מעל העור שלך, עשוי לדרוש מסיר מיוחד.

אפשרות נוספת היא "נשאר" דבק גוף, שהוא בקבוק נוח עם roll-on applicator. האתר של היצרן אומר שזה נעשה עם כל החומרים הטבעיים, ויש גם וידאו משכנע YouTube המציג את כוח העמידה שלה.

"StaysPut" משמש לעתים קרובות על ידי רקדנים כדי לשמור על תחפושות במקום, כמו מניעת bodysuits מרכוב למעלה, אומר המותג. דבק זה קל להסיר, ויוצא עם סבון ומים.

כמה טיפים לזכור

ודא את אזור העור נקי ויבש ללא כל שאריות מכל שמנים, אבקות או קרמים או שום דבר שאתה משתמש יהיה מקל. אם אתה מחליט לנסות ללבוש pasties עם כל סוג של דבק נוזלי, לבדוק אותו תחילה על פרק היד שלך ולהמתין כמה שעות כדי לוודא שאתה לא מקבל תגובה אלרגית.

עודכן על ידי קים "Kimmay" Caldwell 10/26/16

No Replies to "איך רקדנית בורלסקית שומרת על הפסטות שלה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    15 + = 19