אז, מה בדיוק הוא גרבונים בסגנון ברזילאי?

אז, מה בדיוק הוא גרבונים בסגנון ברזילאי?

הברזילאי לחתוך את התחתונים. זה שם תחתונים פופולרי מתייחס איך את החלק האחורי של תחתונים נראה, ואילו הקדמי יכול להיות כל סגנון. הדרך הנפוצה ביותר לתאר גרבונים ברזילאי היא כי הוא רחב יותר בגב מאשר רצועה, אבל הרבה פחות כיסוי מאשר ביקיני רגיל לחתוך. סגנון זה הוא חתך פופולרי עבור תחתונים ובגדי ים בברזיל, אשר שם מקורו.

איך ללבוש גרבונים בסגנון ברזילאי 

רוב הנשים כמו גרבונים בסגנון ברזילאי כי הם נראים כל כך סקסי.

חתך זה מגלה חלק הישבן, מה שהופך אותם מפתה על ידי מראה רק קצת עור. כמה נשים למצוא את הסגנון הזה יותר נוח ללבוש מאשר רצועה. תחתונים Thong הוא קטן מאוד בגב יעלו בין הלחיים. הברזילאי נשאר מונח על הישבן. 

מאז זה סוג של תחתונים מסתיימת רק באמצע הלחיים התחת שלך, קווים תחתונים יש מקום להסתתר. קצה אלסטי או דקורטיבי של תחתונים ברזילאי עשוי להראות דרך המכנסיים, יצירת קו. זה נכון במיוחד אם אתה לובש טופס מתאים או מכנסיים רזה. אם אתה מחפש אפשרות תחתונים ללא קווים תחתונים, נסה רצועה או אפשרות חלקה. 

סיכון נוסף ללבוש ברזילאי הוא כי הגב עשוי לרכוב, או לנוע. עבור חלק, תחושה קלה "thong" הוא מבורך. עבור אחרים, זה יכול להרגיש יותר כמו wedgie. במקרה זה, סגנון ביקיני נוח, או סגנון תחתונים אחר עם כיסוי יותר, עשוי להיות נוח יותר עבורך.

כמו כל סוג של תחתון, הסגנון הטוב ביותר עבורך יהיה תלוי בצורת הגוף הייחודי שלך, העדפת סגנון, ונוחות אישית. אם אתה מחפש סגנון חדש לנסות, להלן כמה אפשרויות התחתונה ברזילאי.

סוגים של גרבונים ברזילאים

ה הברזילאי יש גב רחב מעט יותר מאשר רצועה רגילה.

סגנון זה משלב את התחתונים הברזילאי המסורתי ואת רצועה כדי ליצור לא תחתונה קו ברזילאי אפשרות. בדרך כלל, הסיקור הוא רחב ביותר בחלק העליון של סגנון זה. מותג הלבשה תחתונה, Affinitas, עושה חוטי ברזיל עם תחרה רכה בחזרה. דוגמא נוספת היא חוטי הברזילאי מאיי מפנטזי, המתוארים מימין, מעל. 

ה הברזילאי הברזילאי יש גב עם פחות כיסוי מאשר נער רגיל. סגנון זה של התחתונים יכול להידמות לבוש אופייני בחזית, בעוד שהגב ייראה כמו תחתונים רחבים ורחבים. את Boyshort הברזילאי יכול גם להיקרא בוי תונג, כפי שהוא משלב כמה סגנונות סגנון של boyshort ו רצועה. סגנון זה הוא נהדר עבור מישהו שנהנה כיסוי הקדמי של boyshort ואת הכיסוי האחורי של שרוך לחתוך רחב.

ה ביקיני ברזילאי הוא המסורתי ביותר של סגנונות הברזילאי. זֶה סגנון הלבשה תחתונה פופולרי בדרך כלל דומה ביקיני רגיל בחזית. מאחור, סגנון זה יש פחות כיסוי מאשר ביקיני רגיל. התחתונה האדומה המוצגת בצד שמאל, מעל, היא דוגמה מושלמת. סגנון זה הוא התחתונה מהראני הברזילאי מלה פרלה, מותג שיש לו כמה אפשרויות יפה ביקיני ברזילאי.

אתה יכול לשמוע את המונח טנגה ואת התחתונה הברזילאי נהג לתאר פריטים דומים.

שני סגנונות אלה הם בעיקרון חתך וכיסוי, ומותגים שונים ישתמשו במונחים שונים. 

עודכן על ידי קים "Kimmay" Caldwell 31 ינואר, 2016

No Replies to "אז, מה בדיוק הוא גרבונים בסגנון ברזילאי?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 5 = 1