הלבשה תחתונה למעלה, Loungewear, ובגדי ים עבור ניצולי סרטן השד | insightyv.com

הלבשה תחתונה למעלה, Loungewear, ובגדי ים עבור ניצולי סרטן השד

קימי Caldwell wearing an Anita mastectomy bra

הידאי קימאי / סביב מדיה דיגיטלית

חודש אוקטובר עשוי להיות חודש המודעות לסרטן השד, אבל הצרכים של אישה במהלך ואחרי סרטן השד הולכים הרבה מעבר לחודש. מותגים רבים עושים גלים בעולם שלאחר הניתוח, המשלבים אופנה ותפקוד להביא חולות סרטן השד, ניצולים, ואפילו לאחרונה מאובחנים תמיכה ונוחות שהם צריכים. בין אם יש לה כריתת שד, כריתת גב, שחזור או ניתוח אחר, יש הלבשה תחתונה חדשה, בגד ים, ו loungewear אפשרויות העונות על הצרכים שלה ונראים יפה, יותר מדי.

למעשה, סגנונות אלה מגיעים הרבה מעבר לצרכים של הניצולים, והם מושכים נשים מכל תחומי החיים, כולל אלה עם שדיים טבעיים. להלן, לפגוש כמה מן המותגים הטובים ביותר ביצוע בגדי ים עם כיסים עבור תותבת, חזיות לא underwire ללבוש לאחר השחזור, הלבשת עשה עבור כימותרפיה גורם הזעות לילה, ועוד הרבה יותר! 

02
של 07

הלבשה תחתונה

אָדוֹם Fern Lingerie

הלבשה תחתונה

אתר אינטרנט: www.redfernlingerie.com

מה תמצא: חזיות יפה עם כיסים עבור תותבת לאחר כריתת שד או כריתת גב. הדפסים יפים, פרטים בהשראת אירופה ותחתונים תואמים.

היכרות עם Red Fern Lingerie: מותג זה נוצר על ידי אוסטרלי טינה Doueihi, שהוא ניצול סרטן השד. עם תווית כמו “הלבשה תחתונה עבור ניצולים סקסי”, אתה יודע שאתה עבור לטיפול הלבשה תחתונה כאשר אתה חנות האתר שלהם. טינה עיצבה את הקו בגלל האבחנה שלה. היא היתה רגילה ללבוש בגדים לבנים אירופיים יפים לפני סרטן השד, וחשה שהיא, ונשות אחרות בעולם, ראויות ללבוש תחתונים יפים אחרי סרטן השד.

בנוסף לעיצובים היפים, הלבשה תחתונה של Red Fern מחויבת לתמוך ולשתף פעולה עם ארגוני צדקה המביאים מודעות לסרטן השד ומחקריו. באתר נכתב: “קהילת סרטן השד סיפקה לטינה תקווה ותמיכה ועכשיו הגיע הזמן להחזיר”. המותג מציע מינוי עבור צדקה של הבחירה של הלקוח בקופה, ולאחר מכן משלים את הקולות בסוף השנה, לתרום את כל ההכנסות שם. 

03
של 07

אניטה

קימי Caldwell wearing an Anita mastectomy bra

הידאי קימאי / סביב מדיה דיגיטלית

אתר אינטרנט: www.anita.com

מה תמצא: אחת ההנפקות הגדולות ביותר של הלבשה תחתונה שלאחר הלבשה, בגדי ים, כולל חוט חינם, underwire, תחרה, יצוק, חלקה, ספורט, דחיסה, ועוד. כמו כן, מבחר גדול של תותבות ותוספות. 

להכיר את אניטה: מותג זה, הידוע גם בשם רוזה Faia, קיים במשך 130 שנים! הם מציעים מגוון רחב של סגנונות הלבשה תחתונה עבור כל שלב של חיי האישה, כולל לאחר ניתוח סרטן השד. יש להם כמה החזייה הטובה ביותר להתאוששות דחיסה מיד לאחר ניתוח שחזור, יחד עם חזיות בכיס רבות עבור אלה ללבוש תותבת. הם גם אחד המותגים היחידים לשאת גם חוט ללא חוטי underwire כיס כי החליפה את הצרכים של אישה לאחר ניתוח השד. בנוסף, אניטה עושה גם בגדי ים mastectomy בכיס עם כיסוי ייחודי עבור צניעות לאחר הצטלקות.

אניטה מחויבת לספק יותר מאשר רק תחתונים ובגדי ים. המותג, שבסיסו בגרמניה, מייצר גם כמה מן הפרוטזות, התוספות ואביזרי השד המשובחים ביותר. התכונות כוללות טווח גודל עצום, חומרים מציאותיים, שינוי גודל מתכוונן, וצורות שונות. יש אפילו תותבת מיוחדת עשה עם חריצים ייחודיים וכלור עמיד חומר ללבוש במים! 

אניטה יש שותפות מתמשכת עם קרן החזייה הראשונה, ארגון שמתאים לנשים החזייה הראשונה שלהם חינם לאחר סרטן השד. 

04
של 07

קלובר לואיס בגדי ים

תִלתָן Lewis swimsuit

קלובר לואיס

אתר אינטרנט: Www.cloverlewis.com

מה תמצא: זוהר ביליארד לניתוח פוסט, כולל בגדי מעצבים איכותיים, בגדי ים, קפטנים, עם תחושה צעירה ועכשווית.

היכרות עם קלובר לואיס בגדי ים: זה בגד ים קו הוא עבור נשים שרוצות בגדי ים מדהים לאחר ניתוח השד. הסגנונות שלהם הם עטורת הפרסים, עיצובים אופנה גבוהה אשר סיימו עם חומרה זהב מפואר. אוסף זה הובא לעולם על ידי המעצבת הבריטית, קלובר, לאחר ניסיונה בחיפוש אחר בגדי ים שלאחר ניתוח מתוכננים היטב ללבוש תוך כדי לימוד כיצד לצלילה לאחר אבחון סרטן שד שלה כריתת שד.

היא יצרה את קלובר לואיס Swimwear כ”אלטרנטיבה מלהיבה ומפנקת לבגדי ניתוח קיימים “, אשר מעצימה את ההערכה העצמית של נשים לאחר סרטן השד. כל עיצוב כולל כיסים נפרדים, בית השחי מעט גבוה יותר ו necklines elasticated להציע ללבוש הביטחון הכולל צניעות כאשר לובש תותבת או הסתרת הצטלקות. כמו כן, בדים איטלקיים יש 50 + הגנה UV, ותפרים רך סופר רך לתמוך ולעצב תוך שמירה רכה על עור עדין. כמה עיצובים ניתן ללבוש ללא prosthesis מדי, פתיחת בחירה עבור נשים אשר בוחרות עכשיו ללבוש תותבת או יש ניתוח שחזור.

מעבר לתפקידה, מותג זה הוא מסוגנן! למעשה, זהו מותג בגדי הים הראשון mastectomy הופיעו ב ווג הבריטי ב -100 שנות הפרסום שלה.

לואיס מוסיף: “כאשר נשים מאובחנות עם סרטן השד, דימוי הגוף שלהם, הערכה עצמית, וזהות הם לערער מאוד. קלובר לואיס בגדי ים הוא חלק תקופת שינוי בחיי נשים אלה. אני עוזר להם להגביר את הביטחון העצמי שלהם, להרגיש טוב יותר ולעסוק מחדש עם אורח חיים טוב. בבגד הים שלי, נשים יכולות להרגיש נשיות מאוד. העיצובים מחניפים לגוף שלהם מראה טבעי מאוד, אלגנטי ונוח הדרך, כך שהם יכולים ליהנות החגים או ללכת לשחות לאהוב את זה. אני יודע מניסיון שאם אתה נראה טוב בחוץ, זה יש השפעה כדי לעזור לך להרגיש נהדר בפנים! “

05
של 07

אנה

קימי wearing AnaOno bralette and robe

הידאי קימאי / סביב מדיה דיגיטלית

אתר אינטרנט: www.anaono.com

מה תמצא: הבראלטים לא תחתונים עשויים תחרה, במבוק ידידותי לסביבה, או רשת עם תחתונים תואמים. Loungewear ו sleepwear. Camisoles וחזיות שלאחר הניתוח. 

היכרות עם AnaOno: מותג זה נוצר על ידי דנה Donofree, ניצול סרטן השד עצמה. לאחר שחזור השתל היא נחרדה עם הבחירה של תחתונים שלאחר הניתוח. מאחר שדנה הייתה מעצבת אופנה לפני הסרטן, היא לקחה על עצמה ליצור קו של אינטימיות שעזרו לאישה להרגיש יפה, נוחה ובטוחה במהלך ואחרי סרטן השד. החזיות הלא-תחתוניות שלהם יכולות להיות משוחק על ידי נשים שעברו ניתוחי שחזור, כריתת שד, הגדלה או צמצום – או ללא ניתוח כלל. 

מאז ההשקה הראשונה של bralettes ותחתונים, קו AnaOno התרחבה לכלול loungewear ו sleepwear, כמו rompers אופנתי, שמלות עטיפה, גלימות לוקס. כל פריט הוא פשוט אופנתי כפי שהוא פונקציונלי. פונקציות מיוחדות כוללות הקלות והשתלמויות (נהדר לניתוח פוסט), חגורה גמישה הניתנת להסרה, המחזיקה צינורות ניקוז במקום) ועוד.. 

AnaOno יש גם לאחרונה שותפות עם אונקולוג להשיק את Makemerry ידי AnaOno החזייה ואת camisole עם תכונות מיוחדות כמו חזייה מדף של camisole בחוץ (לנוחות), ואת סגירת הקדמי על החזייה. 

בנוסף למוצרים נפלאים ומסרים שיווקיים מעוררי השראה, AnaOno תומך גם צדקה סרטן צדקה וארגונים, כולל המשאלה של ג ‘יל ו מעבר לחיות סרטן השד.

06
של 07

Lusomé

Lusome Donna set

Lusomé

אתר אינטרנט: www.lusome.com

מה תמצא: הלבשה עם הזעות לילה בראש. קלאסי חתיכות, מפריד פשוט, חתיכות טרקלין יפה.

להכיר את Lusomé: לארה ליטל השיקה את לוסומה כפתרון למשבר בריאותי: מאבק אחותה הצעירה נגד סרטן השד והזעות לילה מופרזות שנגרמו על ידי הטיפול שלה. לארה הבינה כי הזעות לילה להשפיע על רוב מדאיג של נשים (80%) ויצא למסע במשך יותר משנתיים שהוביל קו חדשני של הלבשת.

סימן ההיכר של Lusomé הוא כי השינה שלהם loungewear נוצרות עם חומר מעביר לחות, ריח, חיידקים הרחק מהגוף. היעילות שאין כמוה היא בזכות טכנולוגיית המרקם הקניינית שלה, Xirotex ™. הוא מתחתן עם רכות מפנקת עם ביצועים גבוהים לחות העברת הטכנולוגיה כך נשים להרגיש ונוח. הטכנולוגיה המוכחת שלה שומרת על נשים יבשות ונוחות אם הן סובלות מזיעות לילה, תופעת לוואי שכיחה של טיפולים רבים בסרטן השד. 

ליטל מוסיף: “בזמן שצפיתי אחותי לסבול הזעות לילה, שהוא תופעת לוואי מזעזע מן הטיפול בסרטן השד שלה, ידעתי שאני צריך לעשות משהו וזה הוביל ליצירת Lusomé. ב Lusomé אני עיצוב הלבשה כך נשים כמו אחותי יכול ללבוש באיכות גבוהה, תלבושת מפוארת למיטה לדעת את Xirotex™ הטכנולוגיה תנהל כל נחשולי חום. עכשיו נשים בכל מקום יכול לחיות את זה נוח במיוחד לישון כדי להרגיש ולחפש את הטוב ביותר שהם יכולים לא משנה את הנסיבות.

07
של 07

סופיה רוז אינטימיות

קימי Caldwell wearing the Sophia Rose bra

הידד קימי / כרמן רוביו

אתר אינטרנט: www.sophiaroseintimates.com

מה תמצא: כיס אלגנטי, חוט חזה חינם mastectomy עשוי תחרה רכה סופר עם אפשרויות התאמה התחתונה.

להכיר את סופיה רוז אינטימיות: חברה חדשה זו נוצרה על ידי שתי אחיות, Adelene וקרולין, שהתבקשו לנקוט פעולה לאחר שצפו באמם שלהם לעבור אבחון סרטן השד, טיפול וניתוח. בעבודה משותפת כמשפחה ושותפים עסקיים, הם הביאו את האוסף הראשון שלהם לחיים. חזייה ללא תיל יש תשע תכונות ייחודיות להגדיר אותם בנפרד משאר, כולל דברים כמו חומרים לוקס, כוס 5 חלקים, כיסים לנשימה. התאמת הסגנונות התחתונים כוללים רצועה ותחתונים, בתיאום “צבעים אדומים” ו”סגול עמוק “. 

עם רק סגנון החזייה שתי אפשרויות התחתון, אנחנו יכולים להיות בטוחים כי זו רק ההתחלה עבור המותג הצעיר הזה. 

מאתר סופיה רוז: “מאת נשים אשר פשוט מחפש הלבשה תחתונה מתוחכמים ונוחים לניצולי סרטן השד, חזיות האלחוטי שלנו ואת התחתונים נועדו לגרום לך לזרוח כמו נשים מדהים אתה … זה לא משנה אם היה לך כריתת שד, שחזור , יש לך את השדיים הטבעיים שלך, או כל דבר אחר ביניהם, כל הנשים יכולות ללבוש אותו הלבשה תחתונה: סופיה רוז אינטימיות! “

No Replies to "הלבשה תחתונה למעלה, Loungewear, ובגדי ים עבור ניצולי סרטן השד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    45 − = 36