הטוב ביותר בראס, Bodysuits, & תחתונים עבור מגמות אופנה באביב | insightyv.com

הטוב ביותר בראס, Bodysuits, & תחתונים עבור מגמות אופנה באביב

לִבנֵי נָשִׁים Francaise Show Paris

הלבשה תחתונה Francaise “הלבשה תחתונה מון אמור” להראות בפריז, ינואר 2017.
בקי איי צילום

ללא שם: מזג האוויר מתחמם, השמש הוא החוצה מאוחר יותר … ללא שם: האביב הוא כמעט כאן! וזה אומר שהגיע הזמן להתחיל ללבוש את המגמות האלה שראית על המסלולים של פריז, ניו יורק ומילאנו. מגמות האופנה / קיץ קיץ נקבעים לאחר עורכי מגזין האופנה, בלוגרים, ותחזיות אופנה לקמפל את המראה האהוב עליהם מן המסלולים. ובעוד המגמות הם בוחרים אינם ממוקמים אבן, אתה יכול להתערב כי הרבה המראה האהוב עליהם יתחילו לשזור את דרכם לתוך אופנה פופולרי בכל רחבי העולם. 

תחשוב על האביב כמו התחלה חדשה אופנה. הגיע הזמן להיפרד מסוודרים גדולים, צבעים כהים ומעילים כבדים. שדרג את הבגדים שלך עם מראה חדש נועז, צבעים קטנים ומתוקים, ומגמות פאנקי. וכמו העונות לשנות, כך גם מה ללבוש מתחת! באופן מסורתי, צבעים פופולריים להבהיר, ובגלל החמימות, חומרים לקבל מדלל. כלומר, את החזייה או תחתונים אותו עבד עבור מלתחה חורף שלך לא יכול להתאים את האביב שלך attire. 

לעשות קצת האביב לנקות וללכת חזיות או תחתונים מיושן או מיושן בבית שלך. לאחר מכן, להשוות את מה במגירה שלך עם האביב שלך / קיץ הארון. צריך למצוא חזייה סטרפלס עבור זה את הכתף למעלה? או אולי אתה צריך חזייה תחרה יפה ללבוש תחת חולצה טהור! אל תשכח, מגמות אופנה לבוא וללכת, אבל ללבוש תחתונים שמתאימים היטב ולהרגיש נהדר אף פעם לא יוצא של סגנון. הקפד למצוא את גודל החזייה שלך נקודות ההתחלה ולבדוק את ההתאמה לפני ללבוש אותו עם אחת המגמות לראות כאן. 

02
מתוך 11

צמרות

חֲזִיָה top and skirt

גטי / ניקולה קיפאורקס פקה

על פי דו”ח Caster סגנון, אחת המגמות החמות ביותר על המסלול האביב היה צמרות החזייה. זה אומר כי בראס כי הם באמת “צמרות” יהיה popping up. בדרך כלל, המגמה האופנתית הזאת אפשר למצוא במחלקת הבגדים של החנויות, שכן הצמרות מעוצבות כבגדים, לא כמו תחתונים. אמנם, אתה יכול לבקר את הבוטיק הלבשה תחתונה האהוב עליך או מחלקת החזייה בחנות המקומית לנפות דרך כמה סגנונות שם.

המפתח הוא למצוא משהו שהוא פחות “תחתונים” ועוד “בגדים”. נסה משהו אטום, לא טהור. לכו על משהו עם מבנה, או אפילו בסגנון קצוץ ארוכים שורה. לראות מה עובד הכי טוב בשבילך, ומה היית מרגיש נוח ללבוש החוצה על עצמה.

03
מתוך 11

אתלטור

קימי in Athleisure outfit

קים “Kimmay” קאלדוול לובשת חזייה ספורט חזייה הלם, Fabletics חותלות, ואת תורת הסגנון טוניקה.
הידד קימי / קורין לואי

בחלק העליון של מגזין סגנון באביב / קיץ מסביב למעלה: athleisure. חזיית ספורט ספורטיבי מחפש תחתונים יש gotten יותר אופנה קדימה בשנים האחרונות. הם נעלמו מזמן ימי החזייה הפשוטה, הלבנה. עכשיו, צבעים נועזים, דפוסי דקורטיבי, ואפילו עיצובים אופנתיים נותנים ספורט בראס חיים חדשים. זוג כי עם זוג מכנסיים אלגנטי העליון מגניב ואתה על המגמה, ידידי.

לא בטוח מה ללבוש תחת תחתונים או מכנסיים הדוקים במגמה athleisure? אתה לא לבד! לא לדעת איפה למצוא את התחתונים הטובים ביותר עבור אימון מכנסיים ופעילות גופנית היא בעיה פופולרית. כדי להישאר גם אופנה קדימה, טרי, לנסות תחתונים חלקה, רצועה, או אפילו תחתונים המונע הבוהן גמל. קבל ספורטיבי, לקבל מסוגנן! 

04
מתוך 11

לבן

לבן sheer dresses on the runway

גטי / ג’יו בארטו

לבן ושמנת הם צבעים פופולריים עבור האביב והקיץ, ואת העונה זה לא שונה. אולי אתה מחפש מה ללבוש תחת חולצה לבנה פשוטה או חולצה קלאסית, חדה, לבן. או אולי אתה לובש ג’ינס לבנים או סנטר, או שמלה לבנה זורמת. עם זאת אתה מחליט ללבוש לבן השנה, חשוב לבחור את התחתונים בתבונה. 

זה נחשב לעתים קרובות ללבוש חזייה לבנה או תחתונים מתחת לבגדי לבן הוא הפתרון הטוב ביותר הסגנון. עם זאת, זה כבר לא נוהג נפוץ. אם אתה רוצה תחתונים שלך להיות בלתי נראה, או כדי למזג עם צבע העור שלך, עדיף לבחור חזייה ותחתונים כי הוא קרוב לטון העור שלך ככל האפשר. הסיבה לכך היא כי לבן טהור, שנהב או צבע בהיר מאוד יתנגש נגד צבע העור שלך, ולהראות דרך החולצה הלבנה או צפצף. להיפך, התאמה לטון העור שלך יעזור זה תערובת חלקה עם העור שלך לכאורה נעלמים. 

זה נכון עבור בראס, גרבונים, slips, או shapewear כי אתה יכול ללבוש מתחת לבגדים לבנים. בנוסף, עם מותגים חדשים ואפשרויות סגנון של תחתונים בגוון עור רבים המתעוררים מדי יום, קל יותר מתמיד למצוא גוון המתאים לעור שלך. 

כמובן, אם אתה מעדיף תחתונים שלך להראות דרך התלבושת הלבנה שלך – כמו בחירה אופנה פופולרית – ללבוש תחתונים לבנים הוא רעיון נהדר. למעשה, אתה יכול לבחור צבע מודגש, תחרה יפה, או דפוס מורכב כחלק התלבושת שלך. זה תלוי בך אם אתה רוצה להסתיר או לשפר את התחתונים שלך. 

05
מתוך 11

נמוך Armholes

קימי wearing Express

קים “Kimmay” Caldwell לובש bralette תחרה ושמלת זרוע נמוכה מ Express.
תמונה 3 תמונה 3 מתוך: הידאי קימאי / בקי איי צילום /

חתוך צמרות וחולצות גב פתוח יכול להיות אחת הדרכים לתת קצת עור להראות, אבל את המגמה התחתונה נמוך הוא מועדף עבור מגמות רבות. החוכמה היא, מה אתה יכול ללבוש מתחת תחתית זרוע נמוכה? כמה בלוגרים אופנה ללכת על bralette תחרה או אפילו העליון החזייה bustier. בעוד אחרים שכבת camisole או bodysuit מתחת. הכל תלוי כמה אתה רוצה חשוף. זכור, חזייה עם להקה יפה, ססגונית או אופנתית נוטה יותר להיראות כאילו היא חלק מהתלבושת שלך ושהיא אמורה להיות מוצגת, מאשר צבע נייטרלי של חזייה בסיסית. זה תלוי בך כדי לתת לאנשים לדעת שבחרת בחשיפת מה מתחת למטרה. לעשות את זה עם הסגנון!

06
מתוך 11

פתח את ‘הקודם’

לִפְתוֹחַ back dress

גטי / אנדריאס קואהן

ללא גב, גב נמוך או לפתוח בגב בגדים באים במלוא כוחם באביב ובקיץ. שמלות חולצות כאחד הם החוצים את הגב. אם אתה רוצה להראות את הגב ללא כל הפרעה או חזייה, ללכת עם מקל על החזייה או פתרון אחר backless.

לחלופין, אתה יכול להשוויץ חזייה עם גב יפה! אתה תהיה על המגמה עם שני הגב פתוח ומאפשרות הלבשה תחתונה שלך להציץ מתחת. הרבה חזיות racerback עם פרטים דקורטיביים או bralettes תחרה לעשות את זה קל אופנתי להשוויץ קצת מאחור.

07
מתוך 11

צלילה הצוואר

צְלִילָה neckline Kimmay

קים “Kimmay” קאלדוול לובש שמלה עמוקה עמוק מן התיאוריה סגנון חזייה strappy מעריץ אותי מתחת.
תמונה 3 תמונה 3 מתוך: הידרי קימאי / קורין לואי תמונה /

האם אתה מוכן לקחת את הצעד עבור מגמה זו? חתך נמוך, צוואר V, או הצוואר הוא מפתה ואופנתי. ויש הרבה אפשרויות כאשר מדובר במה ללבוש מתחת. למעשה, אתה יכול להסתיר את החזייה שלך על ידי לובש צולל או לדחוף את החזייה, או שאתה יכול להציג את מה שמתחת! נסה לתת בראלט תחרה להציץ החוצה, או לכסות קצת עם camisole יפה.

רוצה להפוך את החזייה שלך חלק התלבושת שלך? יצירתי עם פרט strappy או דקורטיביים. לא רוצה ללבוש חזייה בכלל? ללכת ללא חזייה ופשוט ללבוש כיסוי הפטמה או מקל על החזייה, או להוסיף משהו חצוף כמו תכשיטי גוף. כל דבר הולך, כל עוד אתה לובש את זה בביטחון!

08
מתוך 11

חצאיות

חצאיות

גטי / ג’יו בארטו

נראה כי חצאיות נמצאים בכל אביב ובקיץ, נכון? אז זה לא צריך להיות הפתעה גדולה כי האביב / קיץ תחזיות אופנה באתר חצאיות כמו מגמה גדולה, שוב.

כאשר מזג האוויר נעשה חם יותר, זה הזמן לטבול גרביונים וללכת ברגליים יחפות. אם אתה נתקל בבעיות ללבוש חצאיות כי אתה מפחד חצאית קצרה או זורמת בטעות מראה יותר מדי, או שאתה עצבני על הירכיים להתחכך יחד במזג אוויר חם – יש כל כך הרבה פתרונות מתחת חצאיות! מכנסיים קצרים, חצאיות, חבלים ועוד יכול להשאיר אותך מרגיש בטוח בחצאית בכל אורך.

09
מתוך 11

שיר ופיקאבו

קימי wearing sheer blouse

קים “Kimmay” Caldwell לובשת חולצה טהורה מן התיאוריה סגנון ובראלט קלווין קליין.
תמונה 3 תמונה 3 מתוך: הידרי קימאי / קורין לואי תמונה /

מי ללבוש ציין כי “peekaboo” וסגנונות טהור היו כל זעם על לונדון האביב / קיץ המסלולים. מאת שמלות tulle כדי חולצות gossamer – זה כל כך בסגנון ללכת טהור. אתה תמיד יכול ללבוש חזייה צבע העור, תחתונים, או להחליק מתחת משהו טהור עבור מבט “בלתי נראה”. או, להיות קצת נועז ללבוש משהו להראות.

10
מתוך 11

בגדי גוף

חליפת גוף

בבית הלבשה תחתונה Francaise “הלבשה תחתונה מון אמור” מופע אופנה בפריז, ינואר 2017.
בקי איי צילום

Bodysuits הם לא רק עבור ballerinas! אלה תחתונים פופולרי עושים קאמבק מן השיא שלהם בשנות ה -80. ואז, רוב bodysuits היו או תחרה דובי לחדר השינה או סגנון סרוגה למתוח ללבוש עם ג ‘ינס. עכשיו, האפשרויות נפתחו! נסה bodysuit תחרה עם מכנסיים שחורים עבור לילה מסוגנן החוצה. או, ללבוש סגנון לסרוג מתחת לחתוך את הדף.

החלק הכי טוב על bodysuit היא שזה שומר על החולצה שלך “תחוב” כל היום. זה אומר שאתה יכול להסתובב, להרים את הידיים, ולנסוע מבלי לדאוג כי החולצה שלך יהיה למשוך את המכנסיים שלך, או חבורה. זה מועיל במיוחד עבור מקבל מבט חלקה על חגורת החצאית או המכנסיים.

11
מתוך 11

את הכתף

כבוי the shoulder top Kimmay

קים “Kimmay” Caldwell לובש את הכתף מעל הכתפיים מן התיאוריה סגנון עם חזייה סטרפלס מתחת.
הידד קימי / קורין לואי

הפופולרי מחוץ לכתף המגמה היא חזרה! שמלות נשף רך עם קפלים סביב הכתפיים, או לפתוח הכתף לסרוג צמרות – fashionistas לא יכול לקבל מספיק. אז זה אומר הכתף- baring הוא גדול שוב באביב ובקיץ (ואל תצפו שזה ללכת לשום מקום בסתיו הזה). אז מה אתה יכול ללבוש מתחת הכתף נושאות למעלה?

כדי לשמור על רצועות החזייה מלהציג, ללבוש חזייה סטרפלס תומכת. ישנן אפשרויות נוחות עבור חזה קטנטן, חזה ממוצע, ואפילו חזה מלא מעל DD. למעשה, להשקיע חזייה סטרפלס גדול עבור מגמה זו יכולה לשמור אותך מסוגנן ולהרגיש הכי טוב שלך כמה תלבושות אחרות! חזייה סטרפלס בסיסי יכול להיות משוחק דרכים מרובות – כולל כמו האלטר, racerback, ואפילו עם רצועות דקורטיביות. מדברים על מקבל את הכסף שלך שווה. ו זכור כי אתה יכול לקבל סגנון בסיסי, חלקה בשחור או ניטרלי, או ללכת כל החוצה ולקבל משהו עשה עם תחרה יפה או בצבע כיף. בדרך זו, אתה יכול ללבוש את זה כדי להראות, עם כמה מגמות אחרות מגניב של האביב. 

No Replies to "הטוב ביותר בראס, Bodysuits, & תחתונים עבור מגמות אופנה באביב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    44 − = 43