9 החלקה חזיות כדי למנוע גבשושית

אחת התלונות הגדולות של לובשי החזייה היא בליטה אחורה. ידוע אחרת כמו overhang, בחזרה שומן, או חזרה rolls, זה בעיה נפוצה. למעשה, זה כמעט בלתי נמנע. להקות חזייה עשויות אלסטי, והם חייבים להתאים נחמד ונחמד, מחבק את הגוף, להציע את התמיכה הטובה ביותר. ומכיוון שהגופים עשויים מבשר - לא לגנוב או מתכת - זה נורמלי לחלוטין יש כמה בליטות.

אף פעם לא להקריב בכושר טוב כדי למנוע חזרה שומן. אתה יכול לחשוב כי הולך אחד בגודל הלהקה לתת את הגוף יותר מקום הוא התשובה. אבל למעשה, אם הלהקה שלך הוא משוחרר מדי, זה פשוט לרכוב על הגב שלך יכול לגרום בליטה במקום אחר. לא רק זה פחות אטרקטיבי מתחת לחולצה, זה יהיה גם לחסל תמיכה, אשר יגרום החזה שלך לשקוע בחזית. המפתח, אם כן, אם אתה רוצה מבט חלק יותר על הגב, היא למצוא חזייה המשתמשת בחומרים ועיצובים להחליק את הגוף. סביר להניח, זה אומר קצה חלקה, כנפיים רחב מאחור, גב עמוק יותר הצדדים, גב בצורת גבם, וכן חומר עקבי על הגב, לעומת קצה העליון והתחתון עשוי עבה אלסטית. אלמנטים אלה עיצוב, יחד עם התאמה רבה, יכול להוביל מבט חלק. 

סומה Vanishing Back Bra

סומה

החזייה סומה חזרה החזייה אוסף הוא פופולרי ללכת אל אלה שמחפשים החזייה עם החלקה בחזרה. לדברי סומה, "כוסות underwire מתאר אינם ניתנים לגילוי תחת בגדים." אבל החזית היא רק ההתחלה. החלק האחורי הלהקה היא שם זה נהיה ממש מעניין. סומה משתמשת בטכנולוגיית "אזורי פטנט עם אזורי גמיש לסרוגה לצורך החלקה ממוקדת", אשר שומרת על צורתו, גם לאחר שטיפות רבות, הודות למתוח משופר. נשמע מרשים, נכון? זה משתפר! הלהקה - הן על הצדדים והן על הגב - יש חלקה חלקה, חלקה. לא פלא שזה פופולרי. 

למעשה, ישנן מספר אפשרויות זמינות. הם כוללים סגירה הקדמית, כיסוי מלא, ו תיל ללא סגנונות. בנוסף, שני באים בעיצוב תחרה על כל. בחר מתוך מגוון צבעים, הדפסים ודפוסי הנאה.
יותר "

No Replies to "9 החלקה חזיות כדי למנוע גבשושית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 4 = 6