5 חזיות אתה חייב לבעלות

5 חזיות אתה חייב לבעלות

אתה לא יכול לתת לזה הרבה מחשבה, אבל החזייה שלך יכול לעשות או לשבור את התלבושת שלך. החזייה הנכונה משפר את הדמות שלך, לא מראה מתחת לבגדים שלך, לא משנה מה הצוואר, הוא נוח amps את הביטחון העצמי שלך. אבל ללבוש חזייה שאינה מתאימה וזה יכול לגרום לך להיראות כבדים יותר, ליצור את החזייה חשש חזה ולגרום לך גירוד או כואב.

גלה את חמש חזיות אתה צריך להיות במגירה הלבשה תחתונה שלך כדי להיראות ולהרגיש הכי טוב שלך לא משנה מה התלבושת או אירוע.

1. Bra כל יום

זוהי החזייה שתגיע אליה ברוב הימים. כאשר אתה מוצא אחד שאתה אוהב, לקנות אותו כפולות כמו רוב המומחים החזייה ממליצים לתת את החזיות שלך יום בין ללבוש כך שהם יכולים לעצב מחדש (כמו זוג הנעליים האהוב עליך) ויהיה לך זמן לכבס אותו כראוי. באופן אידיאלי זה יהיה עירום אז אתה יכול ללבוש את זה תחת בגדים לבנים בצבע בהיר בלי זה מראה.

החזייה הזאת צריכה להיות עירומה ומשיי, לא תחרה, אז אתה יכול ללבוש את זה תחת חולצות וגוף סוודרים skimming בלי להיראות כאילו יש לך כדורי גולף על השדיים. ריפוד אור או ריפוד דק במיוחד יסייע גם להחליק את הצורה שלך לשמור על הפטמות שלך מחוץ לטווח ראייה.

כדי להרים את הטוב ביותר ואת הנוחות ביותר, לחפש חזייה עם רצועות ממוקדות מעל הפטמה. הכוס צריך להיות מלא, מכסה 2/3 ל 3/4 של השד שלך יש רצועת גב רחב מספיק (בדרך כלל 1 ס"מ עד 2 אינץ ') כדי למנוע כל spillover שיצרו את המראה של שומן בחזרה מתחת לחולצה שלך.

בראס רבים הם עכשיו tagless, וזה אופציה נהדרת אם אתה מקבל מגרד.

2. חזייה שחורה

חזייה שחורה היא חובה שנייה. אתה יכול ללבוש את זה תחת בגדים שחורים וכל צבע כהה, כולל סגולים כהים, חום, אפור פחם, בגדים צבעוניים יין, חיל הים כהה ירוק, מבלי לדאוג שזה יראה דרך.

זה גם בחירה מצוינת אם יש לך בגדים שבו החזייה שלך עשוי להציץ- a-boo דרך כמו על זרוע גדולה או כפתור למטה כי לא יושבים נכון.

הסוד השני של החזייה השחורה הוא שזה לא יופיע בתמונות שצולמו עם הבזק - חשוב במיוחד בעידן הפייסבוק הזה.

3. החזייה סטרפלס

חזייה סטרפלס הוא לא brainer עם שמלת סטרפלס. זה גם עובד היטב עם חולצת צמרות, כתף אחת הכתפיים ו necklines כי הם scooped, מרובע או סירה. אל תלך בגודל קטן יותר בניסיון למצוא החזייה כי נשאר לשים: החזייה סטרפלס ימין יהיה לפחות שלושה ווים גומי אחיזה כדי להבטיח שזה לא לזוז.

לקבלת צדדיות נוספת, לחפש חזייה strapless להמרה המאפשר לך לשנות את האופן שבו אתה לובש את הרצועות: אתה יכול לחצות אותם מאחור עבור הדף שלך אתלטי בסגנון, ללבוש את החזייה עם רצועות ללבוש יומיומי או להסיר אותם עבור סטרפלס חלק עליון.

עירום הוא הבחירה הטובה ביותר שלך צבע כשזה מגיע לחזייה סטרפלס. אם יש לך את התקציב, ייתכן שתרצה להרים חזייה סטרפלס בשחור, כמו גם.

4. צניחה החזייה

אם אתה רוצה ללבוש נמוך לחתוך צמרות, לשקול חזייה לצלול. בדומה לחזייה היומיומית שלך, החזייה הזו תהיה בעלת לוח מרכז נמוך יותר, כך שתוכל ללבוש את הכפתור שלך למטה קצת יותר unbuttoned העליון עם סגנון V עמוק הצוואר.

5. חגורת לילה

עבור אותם לילות (או ימים) כאשר אתה רוצה להרגיש קצת סקסי, להשקיע חזיית לילה. שקול אחד תחרה, הדפס נמר, אדום בוהק או דחיפה רצינית החזייה. ללבוש עם נטישה.

No Replies to "5 חזיות אתה חייב לבעלות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    57 − = 54