לא נוח? נסה אלה 3 המותגים shapewear נוח.

עודכן על ידי קים "Kimmay" Caldwell 31 ינואר, 2016

בגדים תחתונים בעיצוב יש כברת דרך ארוכה.

בעבר, כמעט כל אישה היה מחויב על ידי נורמות חברתיות או עיצובים לבוש כדי לעצב בכוח צללית שלהם עם מחוך או cincher המותניים. הלבשה התחתונה יצרה בסיס לבגדים, ובגדים לבשו את צורת מה שמתחת. עכשיו, ללבוש תחתונים כאלה היא בחירה בסגנון. בנוסף, bustiers ו corsets יש blossomed לתוך אופנה המיינסטרים מוכן ללבוש. בדרך כלל, אלה גרסאות מודרניות נועדו עם חומרים גמישים יותר, לנשימה יותר מאלה מהעבר שלנו.

כיום, רוב הנשים מעדיפות סגנונות מודרניים של עיצובים כי הם נוחים מספיק כדי ללבוש כל יום. מותגים וקונים שואפים להחמיא את הקימורים של הגוף של האישה, מעצבי אופנה יש אימצו יותר רגוע ו למתוח סגנונות בגדים המתאימים לצורה הטבעית של האישה. הרצון החדש הוא להחליק את הבליטות ואת הגושים, יצירת מלוטש אך צללית טבעית לבגדים. זו מגמה חדשה בתעשיית האופנה פירושו מגוון רחב של אפשרויות עיצוב נוח ו רך.

הנה שלושה מותגים שכל אחד מהם עושה מודרני, נוח, קל ללבוש shapewear.

02
של 04

Spanx

Spanx Power Short

Spanx

Spanx על ידי שרה Blakely יש סלבריטאים העיקריים הבאים, ומסיבה טובה. זה היה אחד המותגים הראשונים שעוצבו כדי להיות חלקה ונוחה, מה שגרם מהפכה בענף shapewear.

Spanx מתאר את סגנון המוצר שלה כמו "לא מחייב", וזה מה שהופך את המעצבים שלה נוח מספיק ללבוש כל יום. הבד הקליל משתלב עם העור למראה חלק. הידוע ביותר עבור מגוון עצום של אפשרויות shortwear shortsear, הם הרחיבו את הצעותיהם כדי בראס, slips, bodysuits, camisoles, מכנסיים, ועוד.

פאוור פאונטי הפופולרי, שהפך את התזמורת על המופע של אופרה ווינפרי, עודכן ל- Power Short (שהוצג לעיל), ש"נוסח מחדש באמצעות חוטים רכים יותר והציע תוצאות חלקות עם פחות לחיצות ". Spanx מציעה מספר עליות, חומרים, אורכים באוסף shapewear שלהם. נסו משהו בהיר יותר וחלק מתחת לחצאית מצומצמת, או משהו ארוך יותר מתחת למכנסיים. יש באמת משהו לכולם!

בדוק את כוח קצר על ידי Spanx זמין על Amazon.com.

03
של 04

בקרת קומנדו

קוֹמַנדוֹ Control Cami

קוֹמַנדוֹ

קומנדו ידוע קו חלקה של רצועות ו slips. עכשיו המותג לקח את הקונספט ותרגם אותו לתוך הקו החדש של שליטה.

המותג אינו מתגאה ב "משיכה, סיבוב או עינויים" כאשר מחליקים לתוך הצורה שלהם, וכי בד ההייטק ישאיר אותך נראה "חלקה, לא ממולא." ההבדל האמיתי של המותג הזה הוא החתימה הגלם שלהם, קצה חלקה. החומר מניח על הגוף שלך כמו עור שני. סגנונות בקרה כוללים: מכנסיים קצרים, חותלות, slips, ו camisoles.

בדוק את השליטה קומנדו V- טנק על Amazon.com.

04
של 04

יאמי טומי

יאמי Tummie shirt

Yummie Tummie מתאר את סגנונות כמו "גוף מודרני contouring מעצבי." והכי חשוב, מה עושה את המותג המודרני ונוח היא כי היא נועדה להיות משוחק כל יום, לא רק על מקרים מיוחדים. בעוד נשים יכולות להשלים עם סבל כמה שעות של אי נוחות במאמץ להיראות טוב יותר ללילה אחד, הם משתוקקים למשהו נוח יותר ללבוש על בסיס קבוע. המותג מציין כי לבישת המוצר שלהם מוביל לביטחון כי אתה יכול "להרגיש חופשי לזוז, לנשום, לרוץ לפעילות הבאה שלך, כדי לקבל את תשומת הלב שלהם בעבודה, או לרקוד את הלילה משם" בשורה של פריטים שלהם.

מותג חדשני זה רוצה להפיץ את המילה כי shapewear נוח יכול להיות שם נרדף לעיצוב כוח. "בטן שלנו slimmers לקחת 5 פאונד את המראה שלך בנוחות," אומר האתר שלהם, "חולצת שעון בעיצוב התחתונה רזה עם חיבוק." השילוב של חיבוק ואפקט בעיצוב מגיע מלוחות נסתרים עשויים כותנה רכה.

הסגנונות של יומי טומי כוללים טנקים, מחליק מלא, מחליק חצי, מכנסי אופניים, תחתונים ותחתונים.

בדוק Yummie Tummie של Leona שליטה המשרד להמרה צולל על Amazon.com.

No Replies to "לא נוח? נסה אלה 3 המותגים shapewear נוח."

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    76 + = 82