3 שיטות פשוטות כדי למצוא את החזייה גודל

3 שיטות פשוטות כדי למצוא את החזייה גודל

מציאת גודל החזייה שלך כל כך חשוב להרגיש נתמך, נוח, ובטוחה תחתונים שלך. טוב החזייה הולם לא רק נראה טוב יותר, זה גם מרגיש טוב יותר. אם אתה כבר סובל לחפור רצועות החזייה, צביטה underwires, או חזייה ספל החזייה, רוב הסיכויים הם גודל החזייה שלך צריך עדכון. 

ישנן מספר שיטות שונות למדוד ולחשב את גודל החזייה שלך. 

אפשרות 1: קבל גודל על ידי Fitter Bra 

באופן אישי, יש לי אלפי נשים מתאים עבור בראס!

זה היה תענוג קיצוני שלי כדי לעזור לנשים לנסות ולמצוא חזיות בגדלים וסגנונות שמתאימים להם הכי טוב. רבים fiters החזייה עברו הכשרה ויש לי יום ניסיון יום עם המותגים וסגנונות החזייה שהם מוכרים. עבודה עם חזייה החזייה יכול להיות דרך יעילה ומהנה לקנות חזיות. היא יכולה לפתור ולפתור בעיות הולם על המקום, ולוודא החזייה שלך מותאם ומתאים היטב. אני מאוד ממליץ לעבוד עם מכנסי החזייה מכובד אם אתה יכול!

אפשרות 2: חזייה מחשבון

אפשרות נוספת היא על ידי לקיחת שלך underbust מדידות חזה והכנסתם מחשבון החזייה. מחשבונים חזייה משתמשים באלגוריתם שנקבע מראש, או במשוואה מתמטית, כדי להציע גודל חזייה. בעוד מחשבונים יכול להיות כלי מתאים החזייה מתאים, הם יכולים גם להוביל לאי דיוקים כואבים. אם אתה פופ המדידות שלך לתוך כמה מחשבונים, תקבל מספר סותרות הצעות גודל החזייה.

יתר על כן, מחשבון החזייה אין מרכיב אנושי. זה אומר שאין אדם, אתה או מקצועי, לוקח דברים בחשבון כמו חזה צורה, גיל, בעיות בריאות, או נוחות אישית.

אני מציע להשתמש מחשבון החזייה רק ​​עבור חוות דעת שנייה או להעריך נקודת התחלה בסיסית לפני כמה ניסוי וטעייה בעת החזייה קניות.

 

אפשרות 3: מדידה עצמית בבית

אפשרות נוספת היא לקחת את המדידות שלך ולהשתמש לעשות כמה מתמטיקה פשוטה להעריך את גודל החזייה שלך. זה לא דורש מחשבון או טיול לחנות החזייה, וניתן לעשות זאת בעצמך או בעזרתו של חבר.

 גם אם אתה חושב כל החזיות שלך מתאים בסדר, לקחת את המידות שלך בכל מקרה. אתה עלול לגלות שאתה לא בגודל שחשבת. תוכל גם להיות צעד אחד קרוב יותר לחוות את הנוחות והתמיכה של לובש חזייה הולם יותר.

מה אתה צריך:

· קלטת מדידה רכה 

· אם אין לך סרט מדידה: תחליף חתיכה ארוכה של סרט, מחרוזת או חוט. לשמור על זוג מספריים בקרבת מקום לחתוך את הסרט עודף לאחר מדידת הגוף שלך, כמו גם קנה מידה שטוח למדוד את הסרט.

· החזייה הטובה ביותר שלך, שאינה מרופדת. זה בסדר אם זה לא מתאים בצורה מושלמת. מדידת החזייה היא לעתים קרובות קלה יותר ומדויקת יותר מאשר ללבוש חזייה בכלל.

· נייר ועט

איך למדוד:

שלב 1: מצא את גודל הלהקה שלך

רצועת החזייה מספקת כמעט את כל תמיכת החזייה שלך. הלהקה החזייה, הולם היטב היא המפתח להתאמה טובה. ומכיוון גודל החזייה הוא יחסית לגודל הלהקה שלך, חשוב לקבל את זה ממש לפני שעבר על. הערה: יש אנשים המציעים לבצע מדידות בעת כיפוף או הנחת.

הוראות אלו פועלות בצורה הטובה ביותר בזמן שאתה עומד ישר וגבוה.

1. לולאה למדוד את הקלטת סביב פלג הגוף העליון שלך רק מתחת לחזה שלך, מאחוריך ומתחת להבי הכתף, ברמת הלהקה של החזייה שלך, וחזרה אל מתחת לחזה שלך.

2. סרט מדידה צריך בעדינות לחבק את הגוף, להישאר במקביל עם הרצפה. לנשום באופן טבעי.

3.     תקליט המדידה שלך אינץ ', מעוגל עד המספר השלם הקרוב ביותר.

4. בהתאם המותג של החזייה תהיה ללבוש, רמת הנוחות, ואת התמיכה הנדרשת, תוכלו להוסיף 0-5 אינץ 'למדידה זו. 

5. אם המדידה היא מוזר, הוסף 1, 3 או 5 אינץ '(פרטים בהמשך)

6. אם המדידה היא אֲפִילוּ, הוסף 0, 2 או 4 אינץ '(פרטים בהמשך)

דוגמא: את underbust או הלהקה מדידה היא 30 אינץ '. זהו מספר זוגי, לכן נוסיף 0 ו -2 כדי למצוא את הגודל של הלהקה שלנו.

הוספת אפס אינץ 'פירושו גודל הלהקה שלך יהיה 30. הוספת שני אינץ' פירושו גודל הלהקה שלך יהיה 32. 

אם underbust שלך היה 29 אינץ ', היית מוסיף 1 ו 3 אינץ' למדידה זו. גדלי הלהקה המוצעים יהיו 30 ו -32 שוב. 

לִזכּוֹר, אלו הם הצעות וכל הלהקה חזייה יתאים אחרת. למעשה, כמה מותגים מעוצבים באופן קלאסי להשתמש בשיטה ישנה יותר של מדידות החזייה ייתכן שתרצה להוסיף 4 או 5 אינץ '. כלומר, אותה אישה יכולה ללבוש להקה 34 מותגים מסוימים הלבשה תחתונה. אתה יכול להתחיל עם מספר באמצע ולהשתמש ניסוי וטעייה כדי לקבוע את ההתאמה הטובה ביותר עבור כל החזייה. 

שלב 2: מצא את החזה מדידה

האם ידעת כי גודל כוס שלך מבוסס על גודל הלהקה שלך? זה אומר כמו גודל הלהקה שלך משתנה, כך גם גודל כוס. חשוב להתחיל עם גודל הלהקה מתאים היטב לפני קביעת גודל הגביע שלך. 

1. באמצעות מדידה קלטת שוב, למדוד סביב החלק המלא של החזה שלך, ברמת הפטמה. את הקלטת למדוד צריך להיות בעדינות מחבק את הגוף מן החזה שלך, סביב הגב שלך, ואת החזה שלך שוב. 

2. ודא את המדידה הקלטת מקביל לרצפה.

3.     תקליט מספר זה בסנטימטרים, מעוגל למספר שלם הקרוב. 

4. באמצעות מספר זה, תוכל לעשות קצת מתמטיקה פשוטה כדי לקבוע את גודל כוס.

דוגמה: צעדי החזה שלך 36 ". 

שלב 3: חישוב גודל הגביע שלך

בוא נעשה קצת חשבון פשוט כדי לקבוע את גודל כוס הציע. 

1. לחסר את גודל הלהקה הנמוכה ביותר שלך (שלב 1) מדידת החזה שלך (שלב 2). 

2. רשום מספר זה.

3. באמצעות התרשים שלהלן, לקבוע את גודל הגביע שלך עבור גודל הלהקה מבוסס על מספר זה. 

PAGE0, גודל הגביע שלך AA.

PAGE1, גודל הגביע שלך א.

PAGE2, גודל הגביע שלך ב.

PAGE3, גודל הגביע שלך ג.

PAGE4, גודל הגביע שלך ד.

PAGE5, גודל הגביע שלך DD * או בכמה מותגים, כוס E. 

PAGE6, גודל הגביע שלך DDD * או בכמה מותגים, כוס F.

PAGE7, גודל הגביע שלך DDD * או בכמה מותגים, כוס G.

PAGE8, גודל הגביע שלך ח

PAGEוכו.

דוגמא: אם החזה שלך צעדים 36 ", ואת גודל הלהקה הקטן ביותר שלך הוא 30, ההבדל הוא 6.

כלומר, ב 30 הלהקה, הגודל שלך הציע כוס יהיה F או DDD כוס, בהתאם ליצרן. 

עכשיו אתה יכול להשתמש בזה כנקודת התחלה גודל כאשר מנסים על חזיות. זכור זאת כל חזייה מתאימה אחרת, ואת החישובים כאן ייתן לך נקודת המוצא הבסיסית. למעשה, במסע קניות אחד, אתה עשוי למצוא בראס בגדלים שונים או סגנונות שונים בכושר טוב. אני מציע לנסות בראס בגדלים חלופיים שלך. אלה מכונים לעתים קרובות "גודל אחות". לדוגמה, אם אתה רק למדוד את עצמך עבור 30DDD או F, אתה יכול גם לנסות 32DD או E, או 34D. למידע נוסף על מה גודל החזייה שלך ואת האופן שבו כוס משתנה כמו גודל הלהקה משתנה.

היזהר לא לגודל רחוק מדי בלהקה רק כדי להשיג גודל כוס קטנה יותר. נוהג זה עלול להוביל להקה חזייה כי הוא רופף מדי. להקה רופפת לא יתמוך בחזה שלך. הלהקה איתנה, איתנה, תמשיך להחזיק את החזה שלך מורם ולהישאר במקומו. התאמה טובה היא חיונית לתמיכה. לא בטוח אם הלהקה שלך מתאימה? אתה יכול לבדוק את 6 דרכים כדי לדעת אם החזייה שלך מתאים - כי זה אפילו יותר חשוב מאשר לדעת את הגודל.

השתמש בשלבים שלמעלה כדי למצוא נקודת התחלה עבור גודל החזייה שלך ותהנה. יש לך שאלות נוספות? שאל אותי! 

No Replies to "3 שיטות פשוטות כדי למצוא את החזייה גודל"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 69 = 71