כיצד לחזק את הציפורניים

כיצד לחזק את הציפורניים

האם לא יהיה מדהים אם נוכל לשנות את הרכב שלנו מסמרים ולעודד צמיחה בריאה יותר? טוב, אנחנו יכולים. האמרה 'אתה מה שאתה אוכל' לא רק חל על העור והשיער אלא גם על הציפורניים.

ההורים מסודרים להאכיל את ילדיהם ותינוקות נוסחאות ספציפיות עשירות בחומרים מזינים שונים המקדמים צמיחה וכוח. אז למה להפסיק כשאנחנו מבוגרים? אין שום סיבה להרחיק בחזרה על המשך שיפור הגוף שלך מבפנים החוצה, אחרי הכל, זו גישה מצוינת לחיים!

אז אם אתה מסתכל לשפר את המראה הכללי של מצב הציפורניים שלך, אתה חייב להתחיל מבפנים החוצה כדי להבטיח לך לקבל את התוצאות הטובות ביותר האפשריות. בצע את אלה יש טיפים יש לראות את הציפורניים שלך לקבל את הצורה הטובה ביותר אי פעם!

נייל קומפוזיציה

מדעית, רקמת הציפורן ידועה אפיתל מרובד. רקמות אפיתל מכסה את כל הגוף האנושי בצורה זו או אחרת, על הציפורן היא מרובד (שכבות). החותם או המעיל העליון של רקמה זו הוא keratinized; קשה וקשה להגן על המיטה הרגישה יותר של הציפורן. הציפורניים שלנו קיימות כדי להגן על האצבעות שלנו ולכן חשוב שהם מקבלים את החומרים המזינים הנכונים על מנת לעשות את עבודתם ביעילות.

ישנן דרכים רבות כי הציפורניים יכול להציג לספר סימנים לסימן של מצבים בריאותיים כרוניים מסוימים:

רכסים אופקיים יכול להצביע על מחלה או זיהום קודמים

• רכסים אנכיים מראים דיאטה לקויה, אולי אחת בנויה בעיקר על מזון זבל

ציפורניים חיוורות מאוד מצביעות על אנמיה

• ציפורניים אשר לשבור בקלות יכול להיות סימן של דיאטה חסרת סידן

• חוסר אבץ ברור כאשר כתמים לבנים נמצאים על הציפורניים

דִיאֵטָה

ה קראטין, או חלבון קשה, אשר יוצר את השטח גלוי של הציפורן (החלק שאנו מציירים) הוא למעשה מת. מה אתה באמת מטפח כאשר אתה מטפל הציפורניים שלך הוא החלק של הציפורן אשר עדיין לא גלוי וקיים מתחת לקו cuticle.

תחשוב על זה כעל צמיחה חדשה מתחת לפני השטח.

הוספת חלבון לתזונה חיונית כדי לבנות סידן ולעודד ציפורניים בריאות. זה ניתן למצוא סוגים שונים של דגים שמנים, שמנים בלחץ קר, בשר אדום, חזה עוף, אגוזים גרעיני חמניות. תוספי מזון מועילים לעתים קרובות, אם אתה תוספי סידן צמחוני צריך לקחת כמו גם ביוטין (B- קומפלקס) וויטמינים C ו- E. אחת הצורות האהובות עלינו ביוטין מגיע ויטול של שיער מסמרים, עור כרטיסיות,עישון (אשר יכול לרוקן אבץ בגוף), צריכת אלכוהול מופרזת, מתח, או אורח חיים בלתי פעיל יכול כל לתרום ספיגת עניים של חלבון וחומרים מזינים אחרים גם כאשר הם נוכחים בכמויות טובות בתזונה. הידרציה של הגוף הוא גם חלק חשוב מאוד של בריאות הציפורן. אם אתה מיובש בתוך זה יבוא לידי ביטוי על חוסר בהיקות של השיער שלך, כמו גם הציפורניים שלך שביר ו מסולסל. מים קוקוס הוא מקור טוב של hydratration פנימי. פעם אחת של האהוב עלינו פיור ויטה קוקוס מים,כי זה 100% קוקוס מים, שוכנו חבילת טטרה ידידותי לסביבה.

צמיחה ושיפור

אם אתה חסר סבלנות, שינוי מסמר יכול להיות מתסכל כי זה לא יקרה בן לילה.

מחזור הצמיחה של הציפורניים הוא איטי יחסית והוא תלוי בגורמים שונים כגון גיל, בריאות כללית, אקלים ועונה.

הציפורניים על האגודלים והאצבעות הקטנות גדלות בקצב האיטי ביותר, והציפורניים המהירות ביותר הן האצבעות האמצעיות, ואז האצבעות, עם אצבעות הטבעת הבא בתור. הציפורניים על היד הדומיננטית יגדל במהירות כי זרימת הדם (מחזור) מעודד צמיחה הציפורן. לכן, אם אתם מחפשים לעודד צמיחה מהירה יותר, עיסוי הידיים והידיים מסמרים יהיה גם מועיל. תחביבים כמו גיטרה, פסנתר משחק, אפילו הקלדת כל הדרכים לעודד צמיחה מהירה ומספיק הציפורן.

No Replies to "כיצד לחזק את הציפורניים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    41 + = 42