כיצד להלבין את הציפורניים

כיצד להלבין את הציפורניים

לקים כהים יכולים להיראות מדהים וסקסי, אבל הם לעתים קרובות להשאיר את הציפורניים מוכתמים, צהובים, או דהוי וזה מתסכל מאוד. כן, אתה יכול פשוט לצייר על הציפורניים מוכתמות שלך, אבל כאשר אתה רוצה ללכת פולנית חינם או לקבל מניקור טבעי להסתכל, מסמרים מוכתמים או צהובים להיות בעיה גדולה. ציפורניים כהות, מוכתמות לא רק נראה מקצועי אבל גם מכוער עושה אתה רוצה להסתיר את הידיים שלך כל הזמן.

שתי השיטות האלה לעשות את זה להצמיד יש ציפורניים בהירות וחלקות שוב, כך שאתה יכול גם להסתובב עם מסמרים חשופים, לצייר את הציפורניים שלך צבע בהיר, או יש מניקור צרפתי. אתה אפילו לא צריך לצאת ולקנות מוצרים מיוחדים עבור שיטות אלה. כל מה שאתה צריך הוא כנראה בבית כבר.

דרכים להלבין את הציפורניים

ישנן שתי דרכים להלבין את הציפורניים באמצעות מוצרים אתה כנראה כבר על היד.

השיטה הקלה הראשונה כרוכה הלבנת משחת שינייםYou

 1. הסר את לק. באמצעות מסיר פולנית מסמר, רצועת הציפורניים שלך כל פולנית, כולל פולנית ברורה.
 2. באף הציפורניים שלך. השתמש בלוק של 4 כיוונים או חיץ מסמר המופעל באמצעות סוללה. קובץ וצורה הציפורניים שלך.
 3. החל מעיל של משחת שיניים הלבנת. מעיל את השכבות ואת החלק התחתון של הציפורניים. השתמש במברשת ציפורניים בעדינות לשפשף את הציפורניים. עבור חלק, לקרצף את הציפורניים יעשה את הטריק, אבל אם הציפורניים שלך הם עדיין מוכתמים או צהוב, להחיל מעיל נוסף של משחת שיניים ולתת לו לשבת לפחות 5 עד 10 דקות.
 1. שוטפים את הציפורניים. יש לשטוף את משחת השיניים ותבחין מיד מסמרים. הפעל מחדש את משחת השיניים פעמים רבות ככל הנדרש כדי לקבל את הגוון הרצוי.

הטכניקה השנייה משתמשת אבקת סודה לשתייה, מוצר ביתי שיש לו אינספור שימושים, במיוחד במחלקת היופי ומסביב לבית.

סודה לשתיה יש למעשה שימש במשך אלפי שנים לנקות לנטרל ריחות. מאז זה יכול לחתוך שומן והוא שוחקים מעט זה בהחלט יכול לתת לציפורניים שלך טוב buffing כי תסיר כתמים צהובים שנותרו מ הלקים מסמר כהה.  

 1. הסר את לק.
 2. באף הציפורניים שלך.
 3. החל להדביק סודה אפייה. מערבבים יחד שתי כפיות של סודה לשתיה עם מים חמים. החל את הדבק על החלקים העליונים של הציפורניים. תנו לתערובת לשבת לפחות 5 דקות.
 4. שוטפים את הציפורניים. אם הם עדיין מוכתמים, להחיל מעיל נוסף של הדבק סודה לשתיה.

זה קל כמו זה! הציפורניים שלך יהיו נקיות ונקיות, ותוכלו ללכת ללא פולנית או ללבוש גוון בהיר של לק..

עוד מסמר טיפים

 • בעיות פינגרנאיל נפוצות המוסברים: כתמי ציפורניים, כתמים לבנים, ציפורניים שבירות - יש הרבה סוגים שונים של בעיות ציפורניים שאנו להבחין בציפורניים שלנו לפעמים, אבל איך אפשר לדעת מתי זה בעיה רצינית? ומה אנחנו יכולים לעשות כדי לתקן אותם? נייל טכנאי הילרי פריי מציעה את עצתה.
 • עֶזרָה! פילינג מסמרים: פילינג ציפורניים יכול למנוע ממך לגדול הציפורניים שלך. מאמר זה חולק טיפים על איך לתת חלש מסמרים קצת TLC.
 • שאלות ותשובות על ציפורניים Shellac: Shellac הוא דק וחזק מספיק כדי להיות מיושם באופן דומה לק לציפורניים, אבל זה נרפא בצורה שנותנת לו גמישות רבה ועמידות. כמו כן, יש לה ברק מדהים הקשורים רק עם מסמרים ג'ל. ברגע שאתה מנסה את זה, זה יהיה קשה לחזור לק. אהבנו את זה כל כך הרבה קנינו את הדברים הדרושים כדי לעשות שלנו Shellac בבית.

  עודכן על ידי חנה טטרו

  No Replies to "כיצד להלבין את הציפורניים"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   42 − = 41