החלת ומסירה מסמרים מזויפים

החלת ומסירה מסמרים מזויפים

Creative Commons RM / פייר בורייר / Getty תמונות

בשביל זה How-To בחרנו נשיקה מוצר ברודוויי מסמרים. ציפורניים אלה קצרים והם משנים צבע או להראות דפוס על הציפורן ברגע שהם נחשפים לאור השמש. הם מושלמים לחוף ולפעילויות קיץ ואביב.

ברגע שאתה בוחר את הציפורניים שאתה רוצה ליישם אתה צריך להתחיל על ידי prepping הראשון לך מסמרים. כדי לעשות זאת, פשוט לקחת כדור צמר גפן ספוג עם מסיר פולנית מסמר, כגון Cutex מהיר ומסיר נייל פולנית Remover, ו בעדינות לנקות את מסמר מיטות.

02
של 07

בחירת גודל הציפורן

החלת ומסירה מסמרים מזויפים

Creative RM / Reg צדקה / Getty תמונות

לאחר הציפורניים שלך כבר prepped, הגיע הזמן לפתוח את הקופסה של מסמרים לקחת את גודל עבור כל הציפורניים שלך. המותג נשיקה ברודווי יש כרטיסיות נוח בחלק העליון של כל מסמר כדי לעזור לך ליישם אותם מבלי לדבוק את האצבעות יחד, אבל יש להם גם מספר על כל מסמר אז זה קל יותר להתאים לכל יד. אנחנו גם אהב את המותג ברודווי נשיקה כי הם נותנים לך 24 מסמרים ו 12 גדלים לכל תיבה, כך בהחלט יהיה גודל בשבילך אצבעות.

הייתי מציע לך לפרוש את הציפורניים לפניך, בסדר שהם צריכים להיות ממוקמים על מנת להפוך את תהליך היישום קל יותר.

03
של 07

להגיע אל הדבקה

החלת ומסירה מסמרים מזויפים

יצירתי RF / סטיב ויסבאואר / Getty תמונות

ברגע שיש לך את הציפורניים שנבחרו, לפתוח את מיכל דבק שמגיע עם ערכת. התחל על ידי הוספת כמות נדיבה של דבק על מסמר מזויף. אל תהיה קמצן עם זה כי אתה רוצה מספיק דבק במקום כך הציפורניים שלך האחרון במשך 7 ימים. אם אתה לא משתמש מספיק דבק אז מסמר עשוי להצמיד מאוחר יותר תצטרך תצטרך הכנה מחדש בכל רחבי שוב. אם אתה מפחד להוסיף יותר מדי דבק, אל תדאג כי יש מקל מניקור של נשיקה ברודווי ציפורניים Kit אז אתה יכול בקלות להסיר כל דבק עודף מתחת ומסמרים את הציפורניים פעם מסמר מזויף במקום.

04
של 07

החל את מסמרים מזויפים

החלת ומסירה מסמרים מזויפים

יצירתי RF / דין Muz / Getty תמונות

ברגע שיש לך את הדבק על שני מסמר מזויף הציפורן האמיתי שלך, בעדינות לשים את המסמר מזויף במקום. החל לציפורן, בעדינות לחץ על מסמר מזויף על הציפורן ולאחר מכן להחזיק במקום למשך 5-10 שניות. שעונים לך אצבעות כאן כי דבק כלשהו עלול להתרוקן ולהפוך את האצבע להיתקע בחלק העליון של הציפורן. לאחר 5-10 לעבור השני על הציפורן הבאה ולהמשיך עד שיש לך את כל 10 במקום.

לאחר הציפורניים שלך כולם במקום בעדינות לכופף את הצמד את הכרטיסייה הממוקם על קצה של כל מסמר. אם הכרטיסייה מגיעה לא נכון ו chips את הציפורן ואז פשוט לתפוס לוח emery מתכת לקפל את המסמר בחזרה למצב נורמלי.

05
של 07

הכנות כדי להסיר מסמרים מזויפים

החלת ומסירה מסמרים מזויפים

יצירתי RF / דייב לס ג 'ייקובס / Getty תמונות

כאשר אתה מוכן להסיר את הציפורניים, אל לכבות אותם. זה יכול לפגוע מיטות הציפורן שלך. במקום להתחיל לחתוך את הציפורניים למטה ולאחר מכן לקחת קובץ הציפורניים הקובץ על פני השטח של הציפורן כדי לפרוץ את המעיל העליון.

06
של 07

ספוג את הציפורניים

החלת ומסירה מסמרים מזויפים

יצירתי RM / Universal תמונות הקבוצה / Getty Images

ברגע שיש לך גזוז והגיש את הציפורניים מזויפים, להשתמש מסיר אצטון מבוסס מסיר להשרות את הציפורניים שלך עד שהתרכך. לשם כך השתמשנו אוניקס מקצועי 100% אצטט אצילי מסיר , אבל נשיקה בעצם עושה מיכל טוב יותר שנקרא נשיקה כל או מסמר אחד מסיר מלאכותי המאפשר לך להשרות מסמר אחד או מסמרים מרובים בבת אחת.

משרים כל מסמר במשך 2-3 דקות בעדינות לשפשף את המסמר נגד המברשת במיכל על מנת לקבל את מסמר מזויף מהר. אם יש לך עור רגיש את אצטון עלול יבש יבש את העור שלך, אז ברגע שיש לך להסיר את הציפורניים היינו ממליצים לך לשטוף את הידיים ולאחר מכן להחיל מאוד moisturizing היד ואת מסמר קרם כגון Caudalie יד קרם נייל.

07
של 07

ציפורניים טבעיות

החלת ומסירה מסמרים מזויפים

Creative RM / אנדריאס קואהן / Getty תמונות

לאחר השריית הציפורניים כדי להסיר את הציפורניים מזויפים ואז לשטוף לחות הידיים שלך cuticles, הציפורניים שלך צריך לחזור למצב מסמר מראש מזויף. אם הידיים שלך עדיין יבש לאחר לחות אז אולי כדאי לך לעשות טיפול יד לחות. אם הם לא יבשים מדי אז אני רק ממליץ moisturizing כמה פעמים ביום עד העור שלך הוא חזר למצב נורמלי.

No Replies to "החלת ומסירה מסמרים מזויפים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    26 + = 31