כיצד להחיל מסמרים מזויפים בבית

כיצד להחיל מסמרים מזויפים בבית

יש כל כך הרבה סוגים של ציפורניים מלאכותיות ערכות לבחירה, אבל אם אתה חדש החלת מסמרים מזויפים לא מנסים להשתמש אקריליק או ג 'ל ערכות הביתה. במקום להתחיל עם אלה הקלה ביותר כאשר יש לך להתמודד עם היסודות אז אתה יכול להתקדם. התחל עם מסמרים כי כבר יש צורה שאתה יכול פשוט דבק על. זה יאפשר לך לקבל סט מלא של מסמרים מיד מבלי לעצב אותם בעצמך.

 ישנם מספר ציפורניים מלאכותיות אתה יכול לרכוש, וכאשר קניות עבור אותם, הקפד לחפש צורה, צבע, אורך כאשר מחפשים את הזכות להשקיע. 

מה אתה צריך

 • מסיר אצטון ללא מסיר
 • כריות כותנה
 • מקלות אוזניים
 • מקל כתום
 • חבילת ציפורניים (*חבילת צריכה לכלול חיץ ודבק)
 • נייל חיץ *
 • דבק * (השתמש דבק מסמר בלבד)
 • מספריים (במקרה שאתה צריך לחתוך את החלק העליון של הדבק)

הערה: לא להחיל מסמרים מזויפים מיד לאחר מניקור לחכות לפחות 24 שעות, כמו שמנים בעור יגרום מסמרים מזויפים שלך להרים.

תהליך

 1. שטפו את הידיים והקדישו תשומת לב מיוחדת לייבוש הציפורניים והקצוצים, אתם רוצים לוודא שכל מה שמסביב לציפורן יבש לחלוטין. 
 2. נקו את כל לק על הציפורן ונתנו לציפורניים שלכם לנגב עם מסיר הלקון ללא אצטון כדי להבטיח שאין שמנים, טבעיים או אחרים על פני הציפורן שלכם. זה כדי להבטיח כי הדבק נמשך ולא בועה למעלה או שבב.
 1. הסר את הציפורניים מזויפים מהחבילה ולארגן איזה מסמר הולך להיות מתאים אשר אצבע. אם אתה מסדר את הצורות המתאימות הראשון, אז זה יעשה את הדברים קלים ברגע שאתה החלת אותם כבר יש ציפורניים מלאכותיות להגדיר. 
 2. קליפ הציפורן הטבעי שלך קרוב לקצה האצבע. שמירה על צורה קצרה לא יפריע הציפורן המלאכותי אתה עומד להחיל.
 1. באף את פני השטח של הציפורן הטבעי כדי להקשיח אותו, זה עושה את הציפורניים מזויפות לדבוק טוב יותר.
 2. בעדינות מאוד לדחוף את cuticles שלך בחזרה באמצעות מקל כתום. אם cuticles שלך רגישים, הקפד לדחוף אותם לאט, הולך מהר מדי יכול לחתוך אותם ואתה לא תוכל להמשיך להחיל את הציפורניים המלאכותי. 
 3. החל את הציפורניים על היד הדומיננטית שלך, למשל. אם אתה שמאלי תחול על יד שמאל. הסיבה לכך היא, היד הדומיננטית שלך יש את השליטה ביותר, ואת עושה את זה הרבה יותר קל ליישם את היד השנייה.
 4. שים נקודה של דבק על מסמר מזויף אחד על הציפורן האמיתי, מנסה להימנע הדבקה יתר. טיפה קטנה מאוד היא כל מה שאתה צריך, כי ברגע שהוא פוגע משטח שטוח זה יתרחב.
 5. מניחים את מסמר מזויף בדיוק מעל לציפורן (לשמור את זה ישר כמו שאתה לא רוצה שום ציפורניים עקומות מחפש) ולאחר מכן לחץ על מטה על המיטה הציפורן. שמור על לחץ מוחל במשך 10 שניות כדי לוודא שאין בועות אוויר קיימות לפני שתעבור לשלב הבא. צעד זה חשוב באמת, כי אם מסמר מזויף אינו מאובטח על המיטה הציפורן, לחות תקבלו מתחת ולגרום הרמת או מסמר פטריה.
 6. קח Q- עצה ולנגב סביב לציפורן כדי לקחת כל דבק כי יש מחלחל מתחת מסמר מזויף.

  סוף כל סוף

  ציפורניים מזויפות באמת לא ניתן לעשות בה שימוש חוזר אם אתה בלגן, אז אתה רוצה להיות בטוח כי אתה מיישם אותם במדויק ובדייקנות. אם היישום אינו וטהור בפעם הראשונה, הדבק שיש לך לשים על הצד התחתון יהיה להקשות ולמנוע הידבקות חלקה.

  שמור את החלק העליון של דבק הציפורן נקי ככל שתוכל (זכור אם אתה לנגב את זה עם רקמה רכה רקמה יהיה מקל) ולשמור את הבקבוק זקוף, כך שתוכל לעשות שימוש חוזר.

  No Replies to "כיצד להחיל מסמרים מזויפים בבית"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   + 33 = 37