כיצד לעשות מניקור

כיצד לעשות מניקור

לק ציפורניים הוא הדבר החם ביותר בתעשיית הציפורן עכשיו. אם אתה לא בטוח מה עושה את הלק לק ציפורניים כל כך שונה, השאר שנייה וקרא שלנו Shellac שאלות נפוצות נכתב על ידי מסמר מקצועי, הילרי פריי. זה נותן לך את כל המידע על Shellac וכמה תמונות נהדר של כמה צבעים.

יש לנו דף להגדיר עבור הקוראים לשלוח ביקורות של מניקור Shellac שלהם, ויש לנו אחד גדול מ אריקה, DIY Shellac-er.

הנה חלק ההערה שלה על עושה Shellac בבית:

ברוב הביקורות, קראתי על לא להיות מסוגל ליישם את Shellac עצמך. בכנות, זה רק ליטוש הציפורניים שלך. האתר CND נותן הנחיות ועדכונים על שיטות העבודה המומלצות למוצר. זה קל כל כך זול מאוד לרכוש את זה בעצמך לעומת תשלום לכל ביקור. אני לא בתעשיית היופי ... לא בדרך כלל לתוך לעשות את זה בעצמך אבל בפעם הראשונה עשיתי את זה בסלון שלי כמקרה מבחן אהבתי את זה היה לי מזל טוב בבית.

עשיתי קצת חיפוש ומצאתי את רוב אפשרויות פולנית באינטרנט, מוכן לכל אחד לרכוש. ואת המנורה UV אתה צריך לרפא את הציפורניים, יותר מדי! כל המוצרים האלה נרכשים בקלות דרך אמזון. (אם כי, בקריאת ביקורות, נראה שאנשים יש מזל עם כמה מנורות UV זול יותר הם לא במיוחד Creative יצירתי עיצוב, היוצר של Shellac. פשוט לעשות את המחקר.)

כמה עולה בית מניאק עלות מניק?

אם אתה סקרן מה יעלה כדי לקבל את כל אספקה ​​Shllac בבית, הנה פירוט.

 • צֶבַע: העלות של פולנית הוא כ 13 $ ל 15 $ לבקבוק.
 • למעלה ומעיל בסיס: אתה צריך מעיל הבסיס ואת המעיל העליון, כל אותו מחיר כמו צבע.  
 • מנורת אולטרה סגול: מרפא פולש תחת מנורת UV. אתה באמת יכול למצוא מנורת UV עבור קטנה כמו $ 10, אבל אני מציע להשקיע קצת יותר. מנורת UV הנמכר ביותר באמזון עם ביקורות מצוינות רבות עולה רק 40 $.

  עבור צבע אחד, הבסיס ואת המעיל העליון ואת המנורה UV אתה מסתכל על ההוצאות כ 80 $. עלות מניק של shllac כ $ 40 - $ 50, אז אחרי רק שני בבית- shlac מניקור יהיה לך לשבור אפילו. לא רע אם אתה יכול להרשות לעצמך את ההשקעה הראשונית. הוספת ההשקעה הראשונית שלך, אם אתה רוצה, יהיה מסיר פולנית CND, אבל זה עולה רק $ 9, אז זה לא מוסיף הרבה לשורה התחתונה שלך.

  את חסרונות

  • מחקר: תצטרך ללמוד מאחרים, למצוא ביקורות והוראות מקוונות כדי לוודא כי מניקור שלך מתברר, כמו גם אחד מקצועי. הקפד לקחת זמן למחקר, כדי למנוע בעיות. האתר של CND יש המון מידע.  
  • אין עזרה מן המקצוענים מסמר: אם מניקור Shellac שלך מתחיל לקלף, כמו כמה ביקורות המדינה, או שאתה רואה בעיות חדשות עם הציפורניים שלך תוך שימוש Shellac, אתה בעצמך כדי להבין מה השתבש.
  • אפשרויות צבע: אם אתה מקבל אותם לעשות את הסלון, תקבל לבחור מתוך כל צבעי Shellac, לא רק אחד כי אתה השקיע כסף גדול על ואז מבינים שאתה שונא. על מנת תמיד יש מגוון של צבעים זמין תצטרך להשקיע יותר כסף.
  • אולי לא נראה מקצועי: בואו נודה בזה, יש מי יכול צבע השיער שלהם בבית ולהפוך אותו נראה כאילו הם השקיעו מאות דולרים בסלון. לאחר מכן, ישנם אחרים שאינם מטעים מישהו עם צבע השיער בבית שלהם. כנ"ל לגבי לק. בפועל הוא בהחלט נדרש כאן על מנת מניקור שלך כדי להפוך את נראית טוב.

   העצה שלנו: ללכת לקבל מניקור Shellac בסלון ולראות מה טק הציפורן שלך עושה בזהירות בכל שלב של הדרך. לראות מה אתה חושב על התוצאות הן מיד לאחר שבועיים. אם אתה לא בטוח שאתה יכול לעשות את זה בעצמך, לא לבזבז את הכסף. אבל אם אתה אוהב את זה ואת רוצה לקחת את הזמן כדי לחקור את זה בפועל, לכו על זה!

   עודכן על ידי חנה טטרו

   No Replies to "כיצד לעשות מניקור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    86 − 81 =