האם נשיקה ציפורניים הטוב ביותר לחץ על מניקור אפשרות בשבילך?

האם נשיקה ציפורניים הטוב ביותר לחץ על מניקור אפשרות בשבילך?

נשיקה ציפורניים הם דרך נפלאה לתת את הציפורניים שלך מהפך מיידי. אמהות של ילדים צעירים ימצאו כי הם לא מעשיים ללבוש כל הזמן בגלל כמה ידיים על פעילויות יש לך לעשות עם הילדים שלך. עבור נשים אחרות, נשיקה ציפורניים היא פתרון טוב יותר אם אתה רוצה ללבוש אותם מומלץ שבעה ימים לפני לשים על סט חדש. לבלות שבוע עם אמא שניסתה זו אפשרות מסמרים מזויפים בסקירה זו של הזולה נשיקה ציפורניים לחץ על מניקור.

היתרונות של נשיקה מסמרים

 • ציפורן מסמרים בתוך כ -15 דקות
 • קל להחיל
 • 28 מסמרים כלולים כך שתוכל למצוא את הזכות להתאים את הציפורן
 • מגוון של עיצובים

חסרונות של ציפורניים

 • יכול רק להיות שחוקים שבעה ימים
 • ציפורניים כי מקבל popped off במהלך השימוש עלול לגרום להרים את הציפורן הטבעי
 • הרמה יכולה להחליש את הציפורן הטבעית שלך

נשים להמיס על הציפורניים שלהם, במיוחד אמהות. דוחפת ילדים על הנדנדות. גוררת עגלה לתוך המכונית ומחוצה לה. משחק כדור בחצר האחורית.

לאסוף חבורה של אמהות יחד ורובנו יהיו מסמרים קצר. נשיקה ציפורניים להפוך אותם nubs שבור, לתוך ציפורניים אלגנטי, ladylike בתוך דקות ספורות.

במהלך השנים, ועל בדיקה זו, נשיקה נשיקות שימשו מספר פעמים עכשיו לאירועים מיוחדים. הפעם, לצורך סקירה זו, את הציפורניים מן נשיקה ציפורניים אמיתי קצר נצחית צרפתית מרובע מרובע ניילס קיט היו משוחק במשך 7 ימים כמו החבילה ממליצה והם הועמדו למבחן באמצעות פונקציות היומיום הרגיל כמו אמא.

הערכה כוללת 28 מסמרים, דבק ג'ל ורוד, מקל מניקור וקובץ מיני. היעד יש את ערכות עבור כ 5 $. Walgreens יש את ערכות עבור קרוב ל 7 $.

זה הרבה פחות מ 30 $ פלוס היית משלם כדי לקבל את הציפורניים שלך נעשה בסלון וזה משהו שאתה יכול בקלות לעשות בעצמך בבית, אפילו עם ילדים מסביב.

בנוסף, היית צריך לחזור לסלון כל שישה שבועות כדי לקבל את הציפורניים מילא, אשר יכול לעלות עד 45 $. זה לא בדיוק אופציה עבור moms מחפש לחסוך כסף.

החלת מסמרים מזויפים היא פשוטה. ציפורניים ציפורניים הם לא יוצא מן הכלל. הערכה מכילה 28 מסמרים נשיקה מסמרים כך שתוכל למצוא את הציפורן המלאכותי כי הוא הקרוב ביותר לגודל הציפורן הטבעי שלך.

כאשר אתה מוכן להדביק את הציפורן במקום, לכסות את הגב של הציפורן המלאכותי עם דבק כלל לכסות את החלק העליון של הציפורן הטבעי שלך עם דבק. הקפד לכסות כל משטח לחלוטין עם דבק או תוכל לראות כיסי אוויר דרך נשיקות נישק לאחר החלת אותם.

להחזיק את הציפורן המלאכותי על גבי הציפורן שלך במשך 5 שניות וזה מודבק. לסובב את הלשונית ממוספרת מן הציפורן המלאכותית להגיש את הציפורן אם תרצה. הזמן הכולל כדי למצוא את הציפורן שלך, להחיל דבק ולאחר מכן דבק את הציפורניים במקום לוקח בערך 10-15 דקות סך של שתי הידיים.

שגרת אמא שלי היא פשוטה למדי. עם זאת, כמה מסמרים לא קופץ במהלך השבוע:

 • יום 1 - אין ציפורניים.
 • יום 2 - ציפורן טבעת על יד שמאל צנחה במהלך שינוי חיתול.
 • יום 3 - הציפורן האמצעית ביד שמאל ניתקה את קיפול הכביסה.
 • יום 4 - פינקי מסמר popped off מקבל קרח מתוך יצרנית הקרח.
 • יום 5 - אין ציפורניים.
 • יום 6 - הציפורן האמצעית על יד ימין קפצה על הכיסא של מכונית התינוק.
 • יום 7 - ציפורן שמאל שמאל צנחה איפשהו במקום שבו הייתי, באופן אירוני, קונה קבוצה נוספת של נשיקות ציפורניים.

חוץ מאחד שאיבדתי בטארגט, הצלחתי להדביק את הציפורניים שהופיעו בתוך שניות ספורות. זה רעיון טוב לשאת את הדבק ורוד איתך במקרה שאתה רחוק מהבית כאשר הציפורן שלך קופץ. כאשר כל מסמר צץ, זה לא כאב אבל ידעתי שאיבדתי אחד שלי נשיקה ציפורניים.

לובש נשיקה מסמרים לא רק הופך את המראה של הציפורניים שלך, זה קצת להגביר את הביטחון לדעת כי הציפורניים שלך תמיד נראה טוב. תפסתי את עצמי מסתכל הרבה על הידיים שלי במהלך השבוע.

כדי להסיר את הציפורניים שלך, מומלץ לנשק את הציפורניים הכל או אחד מסמר ציפורניים מלאכותי (נרכש בנפרד מ נשיקה ציפורניים ערכות).

חלופה נוספת היא לטבול את הציפורניים לתוך מסיר אצטון אצטון מסיר אבל זה לוקח יותר זמן כדי לקבל את הציפורניים בדרך זו. לאחר שני ניסיונות שני, את כל או אחד מלאכותית מסמר מסיר היה מהיר הסרת מסמר וכן את הדבק כי נותר על הציפורן הטבעי שלך.

לאחר שהסירתי את ציפורני הנשיקה, גיליתי שהציפורניים שצצו במהלך השבוע האחרון סבלו מעלייה קלה עליהם, כאילו כוח הנשיכה באצבע שלי לקח גם הוא את השכבה העליונה של הציפורן הטבעית שלי. למרבה הצער, אתה יכול לראות איפה הרמה התרחשה על הציפורן הטבעי שלי.

חיסרון נוסף הוא כי הציפורניים האלה מרגיש חלש יותר משמעותית כי השכבה העליונה של הציפורן נעלם. ציפורניים חזקות בדרך כלל שלי סדוקים שבור שבו ציפורניים נשיקה קפץ במהלך השבוע שלי של לובש אותם.

למרות כמה נסיגות קטנות, באמצעות נשיקה ציפורניים יש יתרונות רבים. הם זמניים. הם מסירים בקלות. הם סבירים. הם יפים.

נשיקה ציפורניים הוא מוצר נהדר כי יש להגדיר מחדש על מסמרים. רוב האמהות ימצאו שהם לא אידיאלי ללבוש כאשר אתה מסתובב עם הילדים שלך כל יום. אבל הם פתרון מושלם עבור תאריך לילה או אירועים מיוחדים אחרים כדי לתת את הציפורניים מיידית ומניקור נחוץ.

מוצר זה נרכש מחנות קמעונאית מקומית לבדיקה. עלות לפני מס היה $ 4.89.

No Replies to "האם נשיקה ציפורניים הטוב ביותר לחץ על מניקור אפשרות בשבילך?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  11 + = 20