בייבי נעליים טיפים פלוס תרשים המרות עבור ארה”ב, U.K, ו E.U. גדלים

בייבי נעליים טיפים פלוס תרשים המרות עבור ארה"ב, U.K, ו E.U. גדלים

הקטן שלך הוא זקוף ולקחת את הצעדים הראשונים שלו או שלה. אתה לא יכול להיות נרגש יותר - אתה סוף סוף להגיע לקנות את זה זוג מקסים של מיניאטורות בייבי ג'ורדנים. אבל האם התינוק שלך זקוק להם באמת? טוב, כן ולא. כאשר תינוק מתחיל לדפוק - בדרך כלל בין 8 ל -18 חודשים - אין צורך שהוא ילבש נעליים בתוך הבית. אבל בחוץ, רגליים רכות אלה זקוקות להגנה.

מציאת ההתאמה הנכונה

הטריק כדי למצוא את הנעל הנכון הוא לוודא שזה מתאים. למרות קצת שטח נוסף בבוהן יש צורך, לא מנסים לבצע רכישות הנעלה האחרון יותר על ידי קניית נעליים כמה גדלים גדולים מדי. טירון טירון יש מספיק בעיות בלי להחליק מתוך הנעליים שלו או שלה.

כאשר התינוק שלך מנסה לנעול, צפה בתגובת ילדך. אם זוג נראה כואב או אם הם מתקשים ללכת, לקחת אותם. הימנע סגנונות אופנתי במיוחד אלה עם אצבעות מחודדות, אשר יכול לצבוט בהונות זעירות להגביל את הצמיחה. גם להימנע כפכפים, אשר נראים חמודים אבל נופלים בקלות.

מה אם פעוט לא יכול לנסות על נעליים?

בעוד הדרך הטובה ביותר להבטיח שאתה מקבל את הנעליים הנכונות עבור התינוק שלך היא לנסות אותם, יש פעמים כאשר זה לא אפשרי. אולי אתה קונה נעלי תינוקות כמתנה ואתה מצאת את הזוג המושלם אבל זה U.K. האירופית המותג. או, אולי מצאת באינטרנט עסקה שאתה פשוט לא יכול להעביר.

לא משנה מה הסיבה שלך, תצטרך תרשים כדי לעזור לך לקבוע איזה גודל הנעל לקנות את התינוק המיוחד בחיים שלך.

טיפים שכדאי לזכור על תרשים זה

  • הגיל הממוצע הוא מְמוּצָע. אם התינוק שאתה קונה עבור גדול עבור הגיל שלו, את גודל הבגד טור עשוי להיות אינדיקטור טוב יותר מה גודל הנעל לקנות.
  • מותגי הנעליים באירופה ובבריטניה נוטים לרוץ יותר, בממוצע, מאשר מותגי מותק אמריקנים; בגודל 18 E.U., למשל, הוא יותר כמו 3.5 ארה"ב.
  • רוב המותגים יש תרשימים לשינוי גודל ספציפי עבור הנעליים שלהם; נראה אם ​​אתה יכול למצוא אחד באתר האינטרנט שלהם כדי לעזור לך לעשות את הבחירה הטובה ביותר.
  • מדידת כף הרגל של התינוק יכולה להיות אתגר! הנה וידאו המציג כיצד להשיג מדידה רגל נכונה של אחד קטן wiggly שלך.
אורך רגל (אינץ ') גודל (ארה"ב) גודל (בריטניה) גודל (האיחוד האירופי) גיל ממוצע גודל ממוצע
3.5 " 1 0.5 16 6 שבועות - 3 חודשים NB או 0-3M
3.75 " 2 1 17 3-6 חודשים 3-6M
4.125 " 3 2 18 6-9 חודשים 6-12M
Cious 12 4 3 19 9-12 חודשים 12-18
4.75 " 5 4 20 12-18 חודשים 18M
5.125 " 6 5 21 18-24 חודשים 2T
5.5 7 6 22 2 שנים 3T
5.75 " 8 7 23 2.5 שנים 4T

 

עצות נעליים אחרות

לעשות את מבחן האגודל: הבוהן הארוכה ביותר של הילד צריכה להיות רוחב האגודל (בערך חצי אינץ ') מקצה הנעל. החלק האחורי של הנעל צריך להיות נוח אבל נוח. אם העקב של התינוק מחליק החוצה בקלות, הנעל גדולה מדי; אם הנעל צובטת את העקב, היא קטנה מדי. יש איש מכירות למדוד את שתי הרגליים של הילד שלך.

מה נותן ?: הנעלה צריכה להיות נקבובית וגמישה. נעליים עשוי כולו גומי או פלסטיק נוטים להיות נוקשה לגרום הזעה מוגזמת. בחר בד, בד או עור, אשר למתוח ולאפשר לנעול להתכופף.

עבור אל Boxy: את הממדים של הנעל צריך משוער את הצורה של רגל של ילד, אז לבחור צורות מרובע או אליפסה.

להרגיש את העקב: החלק האחורי של הנעל צריך להיות נוח אבל נוח. אם העקב של התינוק מחליק החוצה בקלות, הנעל גדולה מדי; אם הנעל צובטת את העקב, היא קטנה מדי.

זה לוקח שניים: יש איש מכירות למדוד את שתי הרגליים של הילד שלך. לרוב התינוקות יש הבדל בגודל חצי מטר בין הרגליים. תמיד לקנות נעליים כדי להתאים את הרגל גדול.

עבור אל סגנון גבוה: עבור תינוקות בגילאי 9 ו -18 חודשים, נעלי התעמלות גבוהות ונעלי עור רכות ישהו על סגנונות נמוכים יותר.

שמור כרטיסיות: פעוטות מגלגלים את נעליהם במהירות. זוג חדש עשוי להיות קטן מדי אחרי שלושה עד ארבעה חודשים. כדי להבטיח התאמה נכונה, לעשות את הבדיקה האגודל כל כמה חודשים.

קבל את Groove: סוליות גומי מחורדות באופן מתוחכם עוברות דרך ארוכה לעבר מניעת פעוט מתנודד.

נסה לגזוז את הסוליות של נעלי חלקלק עם נייר זכוכית עבור המתיחה טוב יותר.

No Replies to "בייבי נעליים טיפים פלוס תרשים המרות עבור ארה"ב, U.K, ו E.U. גדלים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    52 − 49 =