למה אתה צריך לקבל מחוך לאחר לידה

למה אתה צריך לקבל מחוך לאחר לידה

כמו הגילוח הידוע לשמצה לפני גיל המעבר של יום האם של סבתא שלך או של סבתא, רבים מאיתנו מניחים כי חגורות תמיכה לאחר חגורות וחגורות הם שריד מן העבר ... אבל הם באמת?

ובכן, לא סופר אותם עדיין! אתה עלול להיות מופתע ללמוד כמה מודרני לחלוטין 21רחוב- אמהות המאה אוהב מחוך טוב, במיוחד בשבועות הראשונים חודשים לאחר הלידה. ואכן, ברגע שאופרה אימצה מותג לאומי אחד של "מעצבים" אלה, שהכינו את המונח "מעצבים" יותר משנים אחדות לפני כן, כמה שנים אחורה, נשים בכל מקום הלכו שוב לחגורות, ואף אחת לא יותר מאלה מאיתנו שזה עתה נולדו.

בעוד הרעיון של חגורות עשוי להיראות טאבו חלק בגלל הקונוטציות השליליות שהם נושאים על אילוצים פיזיים ופסיכולוגיים של הביתיות הנשית - זוכר את מחאות החזייה שהציתו התנועה הפמיניסטית המתפתחת של 1960? - אחרים משוחררים לשמוע כי לובש בגדי תמיכה הופך הזרם המרכזי שוב.

למה?

התשובה הקצרה היא, כי הם עובדים.

היתרונות של חגורות תמיכה לאחר לידה יכולות להיות ברכה, ופריטים אלה אינם בהכרח מכווצים כפי שהם עשויים להופיע לראשונה. זכור, חגורות אלה נועדו לגרום לך להרגיש - ואת נראית - טוב יותר בזמן שאתה לובש אותם. הם ישפרו את היציבה שלך, ולהפוך את הבגדים שלך בכושר טוב יותר. לאחר סעיף c, הם יכולים למעשה לסייע בהתאוששות שלך על ידי הגנה על החתך שלך והגברת הניידות שלך. הם עשויים אפילו לעזור להפחית כאבי גב.

בתנאי שאתה מוצא אחד זה נוח ובמחיר סביר, החיסרון האמיתי היחיד ללבוש בגד תמיכה לאחר הלידה הוא שאתה עלול להתפתות לשכוח כי תרופה אמיתית וקבועה רק מה שעושה את הבטן שלאחר התינוק שלך הוא טוב מיושן שלישיית דיאטה, התעמלות וזמן.

עבור ערכת שלאחר לידה, מוצרים מיוחדים אלה זמינים עם רמות שונות של תמיכה ב אינספור סגנונות. באופן כללי, בגדים לאחר לידה לבוש ניתן לחלק לשתי קטגוריות:

* אמיתי מחוכים, לעתים קרובות של מגוון כיתה רפואי, אשר דומים בצורת וסגנון לאלה סבתא שלך עשוי להיות משוחק.

בדוק את שני המועדפים שלי לאחר לידה מחוכים זמין ב Amazon.com:

  • התשיעי- City טוב אלסטי נשימות מאוד הריון לאחר הלידה
  • Outop 3 ב 1 נשימה אלסטית לאחר לידה לאחר לידה Recoery תמיכה חגורה חגורה

אתה יכול לראות את הרשימה המלאה של girldes שלאחר הלידה ב 5 הגדול פוסט פרטום חגורות.

* חגורות תמיכה בסגנון הלהקה, אשר פשוט אך חזק, לוחות אלסטי בדרך כלל משוחק סביב אמצע הסעיף.

בדוק את שתי החגורות האהובות עלי לאחר הלידה, הזמינות באתר Amazon.com:

  • בטן הבנדיט במבוק של נשים לאחר הריון בטן

  • Medela חגורת התמיכה לאחר הלידה

אתה יכול לראות את הרשימה המלאה של חגורות תמיכה לאחר לידה ב 4 חגורות תמיכה לאחר הלידה לנסות.

לאחר סעיף c, ייתכן שתרצה ללכת עם חגורה או חגורה המציעה הרבה דחיסה מאוד מחייב המשרד, אולי אפילו תחתונים בסגנון או מחוך בסגנון מלא. עבור אותן נשים פשוט מחפש לשפר את צללית מתחת לבגדים, או עבור אלה שהיו להם c- קטעים לפחות שבועיים או שלושה לפני ומעדיפים משהו קצת יותר קל ללבוש עם קצת פחות התכווצות, חגורת הלהקה בסגנון יעשה את טריק יפה.

לא משנה מה תחליט בסופו של דבר, ללבוש את הבגד שלך בדיסקרטיות אבל בלי בושה! הגוף שלך עבר את הצלצול בתשעת החודשים האחרונים, ואין כללים מהירים ומהירים לגבי מה שהוא או לא מקובל כשמדובר בהחזרה לצורה, בתנאי שאתה עושה את זה בצורה חכמה ובריאה.

להביא תינוק לעולם לא קל, אז מגיע לך לנצל את כל העזרה הקטנה שם בחוץ. אחרי הכל, התמיכה באה בצורות וגדלים רבים.

No Replies to "למה אתה צריך לקבל מחוך לאחר לידה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 1 =