מהי האמת על מחוכים לאחר לידה?

מהי האמת על מחוכים לאחר לידה?

תמיכה לאחר לידה מגיע בצורות רבות ... שמרטפות של חמותך, מפגשי הליגה של לה-לצ'ה, ותזוזות סיניות. לפני חמישים שנה, לעומת זאת, אמהות חדשות ידעו שזה אומר דבר אחד ודבר אחד בלבד: לאחר חגורות. אפילו המלה גורמת לנו לרעוד מרוב אימה, כשהיא מעלה בדמיון תמונות של נשים בעלות צווארון סובל בשם היופי.

לפני שאתה סופר אותם עדיין, שקול את ההיסטוריה העשירה של מחוכים לאחר לידה: נשים באופן שגרתי לקשור את הבטן שלהם לאחר הלידה לחודש הראשון או שניים כמעט בכל מדינה על פני הגלובוס...

ועושים זאת כבר אלפי שנים. רוב הנשים המתגוררות בארצות המערב דחו את הנוהג כפי שהפמיניזם תפס, והאמינו שחגורות - כמו אותן מחוכים ויקטוריאניים ידועים לשמצה - היו סימן לדיכוי ולהגבלה.

היתרונות, לעומת זאת, עשוי להיות משחרר יותר ממה שאתה מבין, עכשיו את הסטיגמה ואת אי נוחות נתפסת של לובש מחוך הם דברים של העבר.

כמה שאלות נפוצות על מחנות תמיכה לאחר לידה

ש: מה הם מחוכים לאחר לידה אמור לעשות?

א. התביעות נעות משיפור ניקוז הלימפה ועזרה בשמירת מים כדי להגיע למעשה לגוף טרום התינוק שלך מהר יותר ולעזור עם recti diastasis. תביעות אחרות כוללות הפחתת דימום לאחר לידה, הקלה על כאבי התכווצות וגב, ומאפשרת לרחם לחזור לגודל ולמיקום הרגילים.

ש: האם הם באמת עובדים?

א. דחיסה הוכחה תרופה יעילה נגד החזקת מים - מחייב רגליים נפוחות וזרועות סייעה אינספור הסובלים בצקת, אחרי הכל.

תמיכה המשרד גם משפר באופן מיידי יציבה רעה, אשר בתורו יכול להיות יתרונות פיזיים רבים. אתה לא תוכל לרעוד בזמן ההנקה, כאבים בגב הוא בהחלט השתפר על ידי יציבה טובה יותר. דבר אחד אנחנו יודעים בוודאות: אם זה גורם לך להרגיש טוב יותר וזה לא מזיק לך, אז למה לא לנסות את זה?

ש. מה ההבדל בין חגורת תמיכה ליולדות לבין חגורה לאחר לידה?

א. חגורות לידה נועדו להיות משוחק במהלך השלבים המאוחרים של ההריון לעזור להפיץ מחדש את המשקל של הבטן שלך, ובכך להפחית כאבי אגני וגב. לאחר חגורת המחוכים נועדו לדחוס באופן מיידי את אזור הבטן לתוך צורה לאחר הלידה הוא נולד, מתן תמיכה חזקה מאוד התכווצות. כמה חגורות שלאחר לידה הם חגורות באמת, בעוד אחרים הם בגדים עם מפשעה ופצעים רגל כמו תחתונים.

ש: האם זה יעזור לי להתאושש מהרציף שלי מהר יותר?

א. חבר המושבעים עדיין בחוץ. אין נתונים מדעיים המסקרים כי ללבוש מחוך לאחר לידה יהיה למעשה לעזור האיברים הפנימיים שלך להניח עמדות הנכון שלהם מהר יותר או לאפשר את הרצון לרפא מהר לאחר סעיף c, אבל זה בהחלט יהיה לשפר את הנוחות שלך. התמיכה הנוספת בחגורה לאחר לידה תוציא את הפחד משיעול, צוחקת וקמה מהספה או מהמיטה, שכן התפרים או הסיכות שלך יתמכו היטב. זה, בתורו, ימנע פתיחה מחדש של הפצע ולכן אתה יכול אכן לרפא מהר יותר.

ש: האם אני צריך ללבוש את זה כל יום?

א. כן - ללבוש את זה כל יום כל היום, ישן או ער, לפחות בשבוע הראשון כדי להשיג את היתרונות ביותר.

חלק מהנשים בוחרות להאריך את זה עד שבועיים עד שלושה שבועות לאחר הלידה. (אתה תהיה מופתע איך ממכר את הדברים האלה!) לאחר מכן, נשים רבות לעבור לחגורה עדינה יותר לאחר לידה חגורת תמיכה.

ש: איך אתה הולך לשירותים בחגורה?

א. תחתונים או חגורות בסגנון למשוך למעלה ניתן להעלות ולהוריד כמו תחתונים רגילים, אם כי הם קצת יותר הדוק ואולי ידרוש קצת wiggling ו / או מרפק שומן להיכנס ולצאת. רוב הכיתה הרפואית שלאחר הלידה מקשרים יש דש מפשעתי כדי להתאים את הפסקות האמבטיה. כאשר אתה קונה מחוכים, הקפד לנסות את snaps ולמצוא אותם קל לסגור ולפתוח, שכן אתה בהחלט יהיה להשתמש בהם לא מעט, מה עם כל השתנה ואת משטח שינוי זה יקרה בימים ובשבועות אחרי הלידה. למרבה המזל, אלה מצליפה מפשק או ווים ממוקמות בדרך כלל גבוה יותר בחזית על חגורות לאחר הלידה, שכן כיפוף למטה יכול להיות מסובך הבטן שלך כנראה כנראה עדיין מפריע, לפחות בהתחלה.

חגורות הטוב ביותר בשוק

אם אתה חושב שאתה עשוי להיות מוכן לקחת את הצעד הבא - למעשה לובש אחד! - יש כל כך הרבה חגורות לאחר חגורות גדול וחגורות לבחירה. בין אם אתה קונה אדם או באינטרנט, הקפד לקבל עצה טובה מן המוכר בגודל הנכון מתאים לך, שכן זה יכול לעשות את כל ההבדל בין חוויית חווייה חיובית אחד שלילי.

No Replies to "מהי האמת על מחוכים לאחר לידה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + = 11