כיצד לבחור בגדי תינוקות נוח – insightyv.com

כיצד לבחור בגדי תינוקות נוח

קניות עבור בגדים זעירים, מקסים הוא אחד החלקים הטובים ביותר של מתכונן לתינוק. הנה מה לחפש כאשר אתה בוחר בגדים עבור התינוק החדש שלך.

לא לקנות יותר מדי יילודים גדלים

תינוקות גדלים מהר מאוד בשבועות הראשונים של החיים. חלק מהתינוקות מתאימים רק לבגדים בגודל יילוד לזמן קצר. חלקם אינם מתאימים לגדלים שזה עתה נולדו! אם אתה מקבל הרבה בגדים שזה עתה נולד כמתנות, נסה להחליף כמה מהם עבור גדלים גדולים יותר, אם אפשר.

ייתכן גם רוצה לשמור את התגים על הבגדים עד שאתה יודע אם התינוק שלך לא יוכל ללבוש את הגודל בכלל.

  איך זה הולך לסירוגין?

  תינוקות מסוגלים להתכופף בהרבה צורות מעניינות, אבל זה הכי קל עבור כולם אם אתה לא צריך להפוך את התינוק לתוך עיוות עבור שינויים חיתולים אמבטיות. בדוק כדי לראות את הבגדים יש פתח הצמד מלא בתחתית או רוכסן ארוך על החזית. אם הבגדים נועדו להיות משוכות על הראש של התינוק, להיות בטוח פתיחת הצוואר הוא רך מאוד מתיחה אז אתה לא צריך לגרור אותו על הראש של התינוק.

   טיפול קל חשוב

   אלא אם כן זה אירוע מיוחד מאוד, בגדים לתינוקות כי לא ניתן לרחוץ מיובש על ידי מכונה דורשים מאמץ יותר מדי עבור רוב ההורים החדשים. בדוק את התוויות של כל הבגדים שאתה מחשיב עבור התינוק שלך. אתה עלול להיות מופתע ללמוד כי יש יותר יד לשטוף בלבד ויבשים, רק בגדים לתינוק רק בשוק מאשר היית מנחש!

   • איך לשטוף בגדים לתינוקות ולהסיר כתמים
   • האם אני צריך מיוחד דטרגנט עבור התינוק של בגדים?

   נוחות התינוק היא המפתח

   Snaps, zippers ו elastics יכול להיות מקור של אי נוחות עבור התינוק אם הם נמצאים במקום הלא נכון או חזק נגד העור של התינוק. חפשו בגדים שיש להם שכבת בד בין התינוק והרוכסן, ודאו שהכיסוי הגמיש מכוסה ובודק את הקצוות על הקצוות הגסים שעלולים להיות נגד העור..

    ליירינג עובד בייבי

    תינוקות בדרך כלל צריכים עוד שכבה אחת של בגדים על מה מבוגרים היו ללבוש, אלא אם כן זה חם. בחר בגדים המאפשרים לך שכבת כך שאתה יכול בקלות להוסיף או להסיר בגדים כדי לשמור על התינוק נוח. אם אתה גר במקום שמתקבל, שקול לקנות snowsuit פליס במקום כבד, אפשרויות עבה יותר. בגדים מגושם הם לעתים רחוקות נוח לתינוק ואתה לא צריך להשתמש שום דבר עבה יותר גיזה במושב המכונית של התינוק בכל זאת.

     בייבי גרביים ונעליים

     גרביים בייבי נחשבים חובה, במיוחד אם התינוק שלך מגיע במזג אוויר קר. זה עלול לקחת קצת ניסוי וטעייה למצוא גרביים שמתאימים את הרגל של התינוק שלך היטב. גרביים בייבי נוטים ליפול הרבה, אז ייתכן שיהיה עליך להיות כמה זוגות על היד עבור תחליפים. בעוד יילודים מראש הליכונים לא צריך נעליים, כמה הורים מעדיפים לשים נעליים רכות על למטרות סגנון או רק כדי לשמור על גרביים של התינוק על. זה תלוי בך, אבל אם אתה קונה נעלי תינוקות, הם צריכים להיות רכים יש לפתוח הדף רחב אז אתה לא צריך להיאבק כדי לקבל את הרגל של התינוק פנימה. זכור כי התינוק יהיה ללעוס על הנעליים, מדי.

      Watch for סיכונים על בגדי תינוקות

      בעוד רבים יצרני בגדי תינוקות נזהרים מאוד על סוגים של בגדים שהם מוכרים לתינוקות, לפעמים פריטים מסוכנים להחליק דרך ולהפוך אותו לחנויות.

      בדוק בגדים לתינוקות עבור לחצנים רופפים, רוכסן מושך כי יכול לנתק, וכן appliques או embellishments שניתן ללעוס או משך כל מחרוזות ארוכות שיכול לתפוס על דברים. זכור כי תקני בטיחות פדרליים עבור בגדי תינוקות אוסרים רישומים מלאים שיכולים להיתפס על דברים או לחנוק תינוק.

       No Replies to "כיצד לבחור בגדי תינוקות נוח"

        Leave a reply

        Your email address will not be published.