איך להתלבש על מזג האוויר הקרים

איך להתלבש על מזג האוויר הקרים

כהורה חדש, זה לפעמים קשה להבין איך להתלבש התינוק שלך כאשר מזג האוויר מתחיל להיות קריר יותר. באופן טבעי, אנחנו מודאגים אם התינוק הוא קר מדי, חם מדי, או פשוט צודק. אז מה התשובה הקסומה? למרבה הצער, אין אחד.

עם זאת, יש כלל הזהב אחד שאתה יכול לזכור בעת בחירת מזג האוויר קר מזג האוויר בגדים, כך אחד שלך הוא נוח ואתה יכול להישאר שפוי.

 ככלל אצבע, תלבש תינוקות בשכבה אחת נוספת ממה שנלבש מחוץ לעצמנו. 

טיפים לקטוף בגדי חורף התינוק

כהורים חדשים, יש לנו נטייה להעמיס את הקטנים שלנו, אפילו מבלי להבין את זה. ואז, כשאנחנו נוסעים לאורך הכביש המהיר, התינוק מתחיל לבכות במושב האחורי, ואנחנו לא יכולים להבין למה. פעמים רבות, הם פשוט יתר על המידה.

 • אם אתה לובש חולצה עם שרוולים ארוכים, מכנסיים ומעיל קל, התינוק שלך צריך להיות בסדר עם שכבה נוספת אחת, כמו גוף תחתון (מתחת). תמיד להביא יחד שמיכה לזרוק על מושב המכונית או טיולון, רק במקרה.
 • התלבש את התינוק בשכבות כך שיהיה קל להסיר שכבה ברגע שהתינוק שלך בפנים. חשוב מאוד להיזהר לא לתת לתינוקות להתחמם יתר על המידה. כאשר אתה בפנים, להסיר כובעים וכפפות את השכבה החיצונית בדיוק כפי שהיית עושה לעצמך בעת הכניסה לחדר מחומם.
 • כאשר יורד שלג, הקפידו ללבוש כובע וכפפות. אותו הדבר נכון אם זה ממש רוח וקר. שמירה על האוזניים של התינוק מוגן מפני הרוח הוא פשוט הגיוני. הקפד אצבעות התינוק שלך בהונות חמים כדי למנוע כוויות קור.
 • אם אתה בחוץ בקור והתינוק שלך נמצא בטיולון, תחב אותו לבאנטינג חמה המיועד לטיולון, כמו JJ Cole Urban Bundleme, או כף רגל כדי לשמור עליהם חמים ונעימים. 
 • שמלת את התינוק שלך snowsuit אם הוא יהיה בחוץ בשלג, ואם יש לו מכסה המנוע, להיות בטוח שהוא מכסה את הראש והאוזניים של התינוק שלך מאז רוב חום הגוף נמלטת מהראש.
 • הימנע חיתול אותם בשמיכות מרובות, גם כאשר זה ממש קר בחוץ. אתה צריך לזכור את זה, הם בדרך כלל לא בחוץ הרבה זמן, ולכן כל מה שאתה שם על אותם כדי להגן עליהם מפני אלמנטים הולך להתחמם יותר כאשר הם במכונית.

זכור, כאשר ההלבשה את התינוק מזג האוויר מגניב, תסתכל על עצמך. למרות שאתה לא צריך להתלבש כאחד, בעקבות עוד אחד שכבת הכלל ישמור את כולם רק את הטמפרטורה הנכונה.

נערך על ידי ג 'ניפר ניקול סאליבן, בייבי בגדים מומחה

No Replies to "איך להתלבש על מזג האוויר הקרים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 1 = 2