הנה רשימה של פריטים העליון בייבי כי כל אבא צריך – insightyv.com

הנה רשימה של פריטים העליון בייבי כי כל אבא צריך

כאשר נולד בנו הראשון, מרגע שעזבנו את בית החולים, הייתי המומה מכל ה”מצרכים” – פריטי התינוק שהילד נזקק להם. מלבד כמה שנאתי להחליף חיתולים מלוכלכים, מספר הדברים שהתינוק היה צריך היה ההפתעה הגדולה ביותר שלי כשהייתי אבא. אני זוכר כמה פעמים היינו עוזבים את הדירה הקטנה שלנו עם התינוק וזה לקח כמעט 30 דקות כדי לקבל אותו ואת “דברים” שלו מוכן לעזוב.

רבים מהדברים התינוק צריך גם הצרכים של הוריה. הם עושים את החיים עם התינוק קצת יותר קל, בטוח יותר ונוח יותר. רשימה זו נועדה לסייע לאב מצפה להבין את הפריטים החיוניים המסייעים לתינוק להיות מאובטח ולעזור אבא ליהנות בחודשים הראשונים של ההורות.

מושב רכב

זהו פריט חיוני עבור התינוק שלך. בכל פעם שאתה במכונית, התינוק צריך להיות מהודק היטב במושב המכונית. המושב חייב להיות בגודל מתאים עבור התינוק שלך חייב לעבוד במכונית שלך. לא כל מושבי המכונית נוצרים שווים. ייתכן שתרצה לשקול מושב שיש לו בסיס שנשאר במכונית עם מושב הניתן להסרה לתינוק, כי אתה יכול בקלות לשאת מסביב. אבל אין תינוק יכול להיות בטוח ללא מושב המכונית אם אתה מתכנן לנוע במכונית.

בייבי מוניטור

אלא אם אתה או אמא של התינוק שלך מתכנן להיות באותו חדר עם התינוק 24/7, התינוק לפקח הוא חתיכת חשוב של הילוך התינוק.

אלה באים גם זנים שונים. חלק פשוט להרים את הקול בחדר של התינוק ולתת לך להקשיב בקרבת מקום. אחרים יש מצלמות או גלאי תנועה גם עבור ניטור משופרת.

נייד

כאשר התינוק בעריסה או בעריסה ישנה, ​​היא תתעורר ורוצה את משפחתה. נייד, אשר מתחבר למיטת התינוק מעל ראשה, ייתן לה משהו להסתכל במהלך שלה לפני השינה או לאחר תקופת שינה.

וכל תינוק צריך משהו להסתכל בשבועות הראשונים שלה וחודשים כדי לעזור לה ללמוד לעקוב אחר חפצים נעים.

מצלמה דיגיטלית

כמעט כל אב שאני רוצה רוצה מצלמה דיגיטלית טובה להקליט את הרגעים החשובים האלה בפיתוח של התינוק, או רק רוצה לקבל ו / או לפרסם תמונות של התינוק הכי חמוד אי פעם. בחירת מצלמה דיגיטלית טובה עם הרבה מקום אחסון או מקום עבור כרטיס זיכרון קיבולת גבוהה היא דבר חשוב לעשות עוד לפני שהתינוק מגיע.

תיק חיתולים

תיק חתולים באיכות טובה עם כל התוכן החשוב לתינוק הוא חלק חיוני לחלוטין של החומר של התינוק. זה יהיה מרכז הפיקוד הנייד שלך בכל עת שאתה רחוק מהבית.

מצלמת וידאו

בנוסף למצלמה דיגיטלית, אתה גם רוצה להקליט את התנועות של התינוק, הצלילים שלה אינטראקציה עם אחרים. מצלמת וידאו קומפקטית ונוחה היא השקעה טובה, לא רק עבור שנות התינוק אלא גם מעבר לכך.

מטליות גיהוק

הפתעה גדולה נוספת שהיתה לי כאב חדש היתה כמה התינוק שלנו ירק. כל הזמן היא המילה, ותמיד בשעה הכי לא מתאים. אספקה ​​מוכנה של בגדי גס חשובה לאבות ולתינוקות. חיתולים בד יכול לשמש את הפונקציה היטב, ואת רוב החנויות לאספקת התינוק יש להם לרכוש.

אל תתלבש בלי אחד.

ספר בריאות תינוקות או תוכנה

אחד האלמונים הגדולים ביותר לאבות חדשים הוא איך לשמור על התינוק בריא ויודע מתי לערב אנשי מקצוע רפואיים. ספר טוב על בריאות התינוק או תוכנה או אתרים מהימנים עם מידע זה הוא קריטי להיות אבא אחראי.

עגלת ילדים

זה קל עבור אבא חדש להרגיש לכודים בבית עם התינוק החדש ואת אמא שלה. במיוחד עם הראשון שלך, הניידות שלך מושפעת ברצינות. טיולון באיכות טובה, עם ידיות ארוכות מספיק, כי אתה יכול ללכת בלי להתכופף על כל הזמן, הוא פריט חשוב. וקבלת אחד שישמש אותך ואת התינוק שלך כפי שהיא גדלה עושה את ההשקעה הגדולה יחסית קצת יותר טעים.

נדנדה לתינוק

יהיו הרבה פעמים כאשר, ככל שאתה אוהב אותה, התינוק ואתה רוצה קצת מקום.

סוללה טובה המופעלת התינוק התנופה ייתן לך את זה שטח בלי לעשות תינוק טפשי. שוב, יש הרבה עושה מודלים של נדנדות. חלקם מנגנים מוסיקה, לאחרים יש מוביילים, וחלקם משמיעים קולות של הרחם. אבל לא משנה מה המודל שאתה מקבל, לוודא שהוא יציב בנוי היטב התאספו.

פריטים חיוניים אלה יסייעו להקל על המעבר לאבהות ויעזרו לך ולתינוק להיות בטוחים, נוחים ובטוחים.

No Replies to "הנה רשימה של פריטים העליון בייבי כי כל אבא צריך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.